KM „Tornado“ vs Old S/M (80:89)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2017 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2017 gegužės 29 d., Pirmadienis, 18:30 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

KM „Tornado“ metė rimtą iššūkį „Old S/M“ krepšininkams

2017 gegužės 29 d., Pirmadienis, 23:10 val., peržiūros: 987

Gegužės 29 dieną, 18:30 val., Aleksandro Stulginskio universiteto sporto salėje, įvyko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2017 ketvirtfinalio susitikimas, kuriame KM „Tornado“ (šeimininkai) kovojo su „Old S/M“ (svečiai).

Rungtynių pradžioje „Old S/M“ iškart įsiveržė į priekį ir po penkių paeiliui A. Šaulio pelnytų taškų pirmavo 5:12. Nors po R. Janeriko tolimo metimo KM „Tornado“ ir priartėjo iki 12:17, tačiau kėlinuko pabaigoje spurtavę „Old S/M“ krepšininkai įgijo dviženklį pranašumą 14:27.

Antrajame kėlinuke ir toliau visos rungtynių vadžios buvo svečių ekipos rankose. Įpusėjus antrajam ketvirčiui „Old S/M“ dar labiau padidino savo persvarą ir pirmavo 23:40. Septyniolikos taškų persvarą „Old S/M“ išlaikė iki pat ketvirčio pabaigos, po kurio pirmavo 33:50.

Trečiajame kėlinuke atsigavo KM „Tornado“ ekipa, kurioje puikią atkarpą sužaidė M.Bruzga, pataikęs kelis tolimus metimus, G.Narušis, įmetęs kelis dvitaškius iš eilės, o po Š. Virbalo šūvio šeimininkai sumažino persvarą iki 53:59. Kėlinukas baigėsi šeimininkų krepšininko L. Miknevičiaus tolimu metimu, po kurio rezultatas sumažėjo iki 62:67.

Ketvirtasis kėlinukas prasidėjo M. Bruzgos tritaškiu ir KM „Tornado“ priartėjo per vieną metimą 65:67. Tačiau į tai „Old S/M“ iškart atsakė D. Gudeliausko ir A. Šukio tritaškiais ir svečiai vėl įgijo dviženklį pranašumą 65:75. Nors M.Bruzga dviem paeiliui tritaškiais dar aptirpdė svečių pranašumą iki 75:79, visgi daugiau patirties turintys „Old S/M“ krepšininkai šiandien šventė pergalę ir jau rytoj pusfinalio mūšyje stos į kovą su „Huawei“ krepšininkais. Galutinis rungtynių rezultatas 80:89 (14:27, 19:23, 29:17, 18:22).

KM „Tornado“ II iki pat rungtynių pabaigos priešinosi „Old S/M“ ekipai (2017 gegužės 19 d., penktadienis, 21:06 val.)Pirmame kėlinyje atitrūkę „Old S/M“ krepšininkai išsaugojo pergalę (2017 gegužės 10 d., trečiadienis, 20:37 val.)KM „Tornado“ lengvai patiesė komandą „Ragai“ (2017 gegužės 17 d., trečiadienis, 21:23 val.)KM „Tornado“ nelygioje kovoje privertė kapituliuoti BK Centre (2017 gegužės 20 d., šeštadienis, 00:44 val.)„Old S/M“ nepaliko vilčių „Huawei“ krepšininkams ir finale kovos su „Akademija“ (2017 gegužės 30 d., antradienis, 23:39 val.)„Old S/M“ įrodė pranašumą prieš „ICE“ (2017 gegužės 15 d., pirmadienis, 23:06 val.)„Old S/M“ be didesnio vargo laimėjo finalą (2017 gegužės 31 d., trečiadienis, 23:24 val.)Akademija išvargo pergalę prieš KM „Tornado“ (2017 gegužės 16 d., antradienis, 00:03 val.)