ICE vs Old S/M (64:73)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gegužės 15 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Old S/M“ įrodė pranašumą prieš „ICE“

2017 gegužės 15 d., Pirmadienis, 23:06 val., peržiūros: 935

Gegužės 15 dieną A. Sabonio KC sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2017 rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „ICE“ priemė svečius „Old S/M“ komandą. Abi komandos iki šių rungtynių buvo iškovoję po vieną pergalę.

Rungtynes geriau pradėjo „ICE“. Aikštės šeimininkai sužaidus dvi minutes pirmavo rezultatu 5:0, o dar po minutės komandas skyrė 11 taškų (11:0). „Old S/M“ paprašė minutės pertraukėlės, po kurios dar vienas „ICE“ tritaškis pasiekė tikslą (14:0). Penktą minutę pirmus taškus rungtynėse pelnė „Old S/M“ (14:2). Netrukus taikliu dvitaškiu atsakė „ICE“, bet po jo šeimininkų puolimas pradėjo strigti, o po 11 „Old S/M“ taškų be atsako komandas skyrė tik trys taškai (16:13).

Antrą kėlinį geriau pradėjo „Old S/M“, kurie antrą minutę buvo priekyje (16:18). Netrukus „ICE“ paprašė minutės pertraukėlės. Sužaidus dvi minutes rezultatas buvo lygus (20:20). Trečią minutę du taškus pelnė „ICE“ (22:20). Į tai „Old S/M“ atsakė pelnydami 10 taškų be atsako (22:30). Visgi paskutinėmis kėlinio minutėmis geriau žaidė „ICE“, kuriem pavyko sumažinti varžovų persvarą iki keturių taškų (31:35).

Trečią kėlinį geriau pradėjosvečiai, kurie pelnė šešis taškus be atsako (31:41). Vėliau komandos keitėsi taikliais metimais. Šeštą minutę komandas skyrė septyni taškai (38:45). Vėliau devynis taškus be atsako pelnė „Old S/M“ (38:54). Aštuntą minutę „ICE“ sustabdė varžovų spurtą ir kėlinio pabaigoje pelnė septynis taškus be atsako (45:54).

Ketvirto kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais (48:56). Penktą minutę „Old S/M“ persvara padidėjo iki 13 taškų (50:63). Aštuntą minutę „ICE“ sumažino varžovų persvarą iki 11 taškų (60:71), bet rungtynių pabaigoje „Old S/M“ žaidė užtikrintai ir iškovojo antrą pergalę taurėje (64:73). „ICE“ pralaimėjo pirmą kartą.

„Old S/M“ komandos treneris Modestas Vaškūnas paklaustas, kas lėmė komandos pergalę, atsakė: „Šiandien neblogai pataikėme, bet gal tieisog buvome stipresni už varžovus. Nebuvo susikaupimo, daug žaidėjų susirinko ir visiems norėjosi duoti pažaisti. Nesusidėliojo tikras penketas ir žaidimas todėl buvo padrikas.“

„Old S/M“ be didesnio vargo laimėjo finalą (2017 gegužės 31 d., trečiadienis, 23:24 val.)Pirmame kėlinyje atitrūkę „Old S/M“ krepšininkai išsaugojo pergalę (2017 gegužės 10 d., trečiadienis, 20:37 val.)„Old S/M“ nepaliko vilčių „Huawei“ krepšininkams ir finale kovos su „Akademija“ (2017 gegužės 30 d., antradienis, 23:39 val.)KM „Tornado“ metė rimtą iššūkį „Old S/M“ krepšininkams (2017 gegužės 29 d., pirmadienis, 23:10 val.)Tritaškiais bei greitu puolimu varžovus pribloškusi „ICE“ lengvai įveikė „Omegą“ (2017 gegužės 17 d., trečiadienis, 22:35 val.)KM „Tornado“ II iki pat rungtynių pabaigos priešinosi „Old S/M“ ekipai (2017 gegužės 19 d., penktadienis, 21:06 val.)ICE eliminavo KM „Aisčiai“ kovoje dėl „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės titulo (2017 gegužės 23 d., antradienis, 23:26 val.) Akademija sutvarkė reikalus su ICE ir žengia į pusfinalį (2017 gegužės 25 d., ketvirtadienis, 00:36 val.)