Neveronys ‒ LKK vs Baltic Transline (107:86)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 gruodžio 13 d., Trečiadienis, 21:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Neveronys ‒ LKK“ antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą prieš „Baltic Transline“

2017 gruodžio 13 d., Trečiadienis, 23:29 val., peržiūros: 560

Trečiadienį, gruodžio 13 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp H pogrupio komandų – vietos „Neveronys ‒ LKK“ (8-0) bei svečių „Baltic Transline“ (3-3).

Rungtynių pradžioje J.Draudvila ir D.Gudeliauskas pataikė po du tritaškius ir „Neveronys ‒ LKK“ iškart spurtavo 18:3. Ir toliau šeimininkų puolimas buvo paremtas greitomis ir trumpai trunkantančiomis atakomis, tačiau T. Viršilo vedamas „Baltic Transline“ priartėjo ir pirmąjį kėlinuką pabaigė turėdami vienženklį deficitą – 33:24.

Antrajame kėlinuke „Neveronys ‒ LKK“ po E. Rakicko metimų padidino savo pranašumą – 44:30. Antroje kėlinuko pusėje visiškai dominavo svečiai, jų krepšininkas V.Bezrukov pelnė septynis taškus paeiliui ir „Baltic Transline“ priartėjo – 48:44.

Viskas į savo vietas atsistojo trečiajame ketvirtyje. Per šešias minutes „Neveronys ‒ LKK“ laimėjo atkarpą 23:2 ir nutolo – 71:46. Kėlinuko pabaigoje svečiams šiek tiek pavyko priartėti. Kėlinukas baigėsi esant rezultatui 75:55.

Ketvirtajame kėlinuke ir toliau puikiai puolė šeimininkai, jų snaiperis V.Žvirblis pataikė tris tolimus metimus ir „Neveronys ‒ LKK“ lengvai pasiekė šimto taškų ribą. Dar viena, jau eiline tapusi „Neveronys ‒ LKK“ ekipos pergalė. Galutinis rungtynių rezultatas 107:86 (33:24, 15:20, 27:11, 32:31).

E.Rakickas („Neveronys ‒ LKK“) apie žymiai geriau sužaistą antrają rungtynių pusę:

„tikriausiai reikėjo atsibusti jau iš miego, nes buvome apsnūdę. Taip pat laukėme, kol prisijungs prie komandos vieni iš pagrindinių žaidėjų, kurie iš sekančių rungtynių atvažiavo. Ir po to buvo lengviau.“

„Neveronys ‒ LKK“ iškovojo pergalę prieš „Randerį“ (2017 gruodžio 10 d., sekmadienis, 14:48 val.)„Neveronys ‒ LKK“ antrą kartą įveikė „Laipsniai“ (2018 kovo 28 d., trečiadienis, 22:15 val.)„Neveronys ‒ LKK“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Resmila.lt“ (2018 vasario 20 d., antradienis, 23:38 val.)„Smeliavimas24.lt“ neturėjo vargo prieš „Baltic Transline“ (100:74) (2018 sausio 09 d., antradienis, 00:30 val.)„Neveronys ‒ LKK“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Nebajerio“ ekipą (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 14:45 val.)„Neveronys ‒ LKK“ be vargo įveikė „Kauno Rami“ (2018 kovo 14 d., trečiadienis, 22:15 val.)„Dumblas“ tris kėlinius vargo „Baltic Transline“ (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 21:46 val.)„Neveronys ‒ LKK“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Randeris“ (2018 sausio 09 d., antradienis, 22:58 val.)Puikus J. Draudvilos žaidimas „Neveronys ‒ LKK“ ekipai atnešė sunkią pergalę prieš „LazybuGuru.lt“ (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 22:13 val.)„Bella Italia ‒ Feniksas“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „Baltic Transline“ pranašumą (2017 lapkričio 10 d., penktadienis, 22:04 val.)