Smeliavimas24.lt vs Neveronys ‒ LKK (78:83)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 26 d., Penktadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Neveronys ‒ LKK“ iššvaistė solidų pranašumą, bet iškovojo pergalę

2018 sausio 27 d., Šeštadienis, 01:09 val., peržiūros: 583

Penktadienį, sausio 26 dieną, A. Sabonio krepšinio centre įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp Didžiosios taurės, H pogrupio komandų – vietos „Smeliavimas24.lt“ bei svečių „Neveronys – LKK“. Rungtynes kur kas geriau pradėjo svečių ekipa, kuri jau pirmajame ketvirtyje įgijo dviženklį pranašumą. Vėliau aikštelės šeimininkams pavyko mesti iššūkį savo varžovams, bet lemiamo ketvirčio metu „Neveronys – LKK“ sudėliojo visus taškus ant „i“.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo svečių ekipa. Jie puikiai puolė ir gynyboje taip pat atrodė nuostabiai. Jie per septynias minutes leido savo varžovams pelnyti vos šešis taškus, kai tuo tarpu patys pelnė 19-ą. Per likusią kėlinio dalį niekas aikštelejė per daug nesikeitė ir skirtumas tarp komandų jau buvo didžiulis. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 8:24. Antrojo kėlinuko pradžioje komandos jau žaidė apylygiai, tad skirtumas tarp komandų labai nebangavo. Vėliau aikštelės šeimininkams atsirišo krepšys metant tolimus metimus ir skirtumas pradėjo tirpti labai greitai. Netrukus komandas skyrė jau tik šeši taškai. Per likusį kėlinio laiką kiek geriau atrodė „Neveronys – LKK“ komanda, kuriai pavyko atstatyti dviženklį pranašumą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 33:44.

Trečiojo kėlinio pradžioje komandos žaidė taškas į tašką, keitėsi sėkmingais išpuoliais. Vėliau „Smeliavimas24.lt“ ekipa pradėjo pataikyti tolimus metimus, kurių dėka jiems pavyko sumažinti atsilikimą iki keturių taškų. Visgi, kėlinuką aukštesne nata užbaigė svečių ekipa ir susigrąžino dviženklį pranašumą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 53:63. Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Neveronys – LKK“ pabėgo į priekį, įgijo jau 20-ies taškų pranašumą, o po viso šito „Smeliavimas24.lt“ komandai tiesiog neužteko laiko. Jiems pavyko priartėti prie varžovų tik paskutiniais momentais, tačiau tada jau buvo per vėlu. Galutinis rungtynių rezultatas 78:83.

Justas Draudvila („Neveronys – LKK“):
“Pirmą kėlinį gerai sužaidėm, gerai gynėmės. Varžovams trūko pagrindinio įžaidėjo – R. Švagždžio – kas, manau, labai įtakoja jų žaidimą. O pas mus E.Kaluginas sužaidė eilines, geras, rungtynes. Likę žaidėjai taip pat neblogai žaidė, tad to ir pakako pergalei. Taip pat džiugu, kad mažai klaidų padarėme.“

„Neveronys ‒ LKK“ pasiekė užtikrintą pergalę (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 22:39 val.) „Neveronys ‒ LKK“ iškovojo pergalę prieš „Randerį“ (2017 gruodžio 10 d., sekmadienis, 14:48 val.)„Neveronys ‒ LKK“ antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą prieš „Baltic Transline“ (2017 gruodžio 13 d., trečiadienis, 23:29 val.)„Neveronys ‒ LKK“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Resmila.lt“ (2018 vasario 20 d., antradienis, 23:38 val.)„Neveronys ‒ LKK“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Nebajerio“ ekipą (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 14:45 val.)„Neveronys ‒ LKK“ tvirta koja žengė į ketvirtfinalį (2018 kovo 21 d., trečiadienis, 22:23 val.)„Neveronys ‒ LKK“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Randeris“ (2018 sausio 09 d., antradienis, 22:58 val.)„Neveronys ‒ LKK“ be vargo įveikė „Kauno Rami“ (2018 kovo 14 d., trečiadienis, 22:15 val.)„Neveronys ‒ LKK“ ekipos tritaškiai leido įveikti „Krugės karius“ (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 15:34 val.)„Neveronys – LKK“ užtikrintai įveikė „Resmila.lt“ ekipą (2017 lapkričio 06 d., pirmadienis, 21:40 val.)