Kelių priežiūra vs Lemora & Minaltra & Deirama (63:59)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 spalio 22 d., Pirmadienis, 20:10 val. @ Lietuvos sporto universitetas, Sporto g. 6, Kaunas, LT-44221

VĮ „Kelių priežiūra“ pergalingai pradėjo Įmonių lygą įveikdami Lemora & Minaltra & Deirama (63:59)

2018 spalio 22 d., Pirmadienis, 22:22 val., peržiūros: 1119

Spalio 22d., Pirmadienį, Lietuvos sporto universiteto sporto salėje įvyko Įmonių lygos, D pogrupio, reguliariosios sezono rungtynės tarp: šeimininkų – VĮ „Kelių priežiūra“ ir svečių – Lemora & Minaltra & Deirama.

Rungtynės prasidėjo apylygiai, abi ekipos keitėsi taškais, tačiau įpusėjus pirmąjam kėliniui spurtavo VĮ „Kelių priežiūra“ (10:0) ir įsiveržė į priekį 8 taškų skirtumu 18:10. Po pirmojo kėlinio solidžiai pirmavo šeimininkai – 22:13. Antrojo kėlinio pradžioje „Kėlių priežiūros“ krepšininkai pranašumą dar išlaikė, tačiau praėjus kiek daugiau nei pusei antrojo ketvirčio svečiai sugebėjo pasivyti ir persverti rezultatą savo naudai, kurį išlaikė iki pat pirmosios rungtynių pusės pabaigos – 31:35.

Antroji rungtynių pusė prasidėjo taškas į tašką, didžiąją kėlinio dalį pirmavę svečiai leido „Kelių priežiūrai“ persverti rezultatą, tačiau kėlinio pabaigoje jį vėl susigražnio – 44:46. Ketvirtojo kėlinio pradžioje šeimininkai persverė rezultatą ir jį sugebėjo išlaikyti iki pat rungtynių pabaigos ir VĮ „Kelių priežiūra“ iškovojo pirmąją sezono pergalę – 63:59.

VĮ „Kelių priežiūra“ Komandos treneris: Darius Christauskas:

Šiandien pergalę lėmė gynyba.

„TransUnion“ privertė patirti pralaimėjimą „Lemora & Minaltra & Deirama“ (2018 lapkričio 19 d., pirmadienis, 20:28 val.)„Modernita“ po permainingos kovos palaužė „Lemora & Minaltra & Deirama“ ekipą (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 22:03 val.)„Kelių priežiūra“ nesunkiai įveikė „Alaina“ (2019 vasario 25 d., pirmadienis, 22:23 val.)VĮ „Kelių priežiūra“ neatsilaikė prieš „Telia“ tritaškių salvę (2019 sausio 14 d., pirmadienis, 22:01 val.)„Ryterna“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Lemora & Minaltra & Deirama“ (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 19:21 val.)Emocijų kupinose rungtynėse VĮ „Kelių priežiūra“ įveikė „Remza & Langvila“ ekipą (2018 lapkričio 26 d., pirmadienis, 21:18 val.)Įmonių lygos komanda „Festo“ nepasipriešino “Lemora & Minaltra & Deirama” komandai (2018 spalio 30 d., antradienis, 21:50 val.)„Brentex Trailer & Partner“ iššvaistė solidžią persvarą, tačiau įveikė „Lemora & Minaltra & Deirama“ krepšininkus (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 22:24 val.)VĮ „Kelių priežiūra“ paliko „Alainą“ be pergalių (2018 gruodžio 17 d., pirmadienis, 21:06 val.)Tik po atkaklios kovos „Požeminės linijos – POLI“ įveikė „Lemora & Minaltra & Deirama“ (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 21:50 val.)