Lemora & Minaltra & Deirama vs TransUnion (63:67)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 19 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„TransUnion“ privertė patirti pralaimėjimą „Lemora & Minaltra & Deirama“

2018 lapkričio 19 d., Pirmadienis, 20:28 val., peržiūros: 987

Pirmadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Lemora & Minaltra & Deirama“ ir svečių teisėmis atvykę „TransUnion“.

Rungtynės prasidėjo labai nerezultatyviai ir tik paskutinėmis sekundėmis E.Daukša išvedė „Lemora & Minaltra & Deirama“ minimaliu pranašumu ( 18:17). Antrame ketvirtyje toliau tarp ekipų vyko kieta kova, tačiau „TransUnion“ kėlinuko pabaigą sužaidė kaip iš natų ir susikrovė dviženklį pranašumą – 28:38.

Po ilgosios pertraukos svečiai ėmė spausti varžovus ir su kiekviena minute skirtumas tirpo. Likus žaisti tris minutes komandas skyrė tik vienas taškas ir „TransUnion“ buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę ( 45:46). „Lemora & Minaltra & Deirama“ toliau nestabdė apsukų ir po ilgosios pertraukos įsiveržė į priekį ( 48:46). Ketvirtame ketvirtyje „Lemora & Minaltra & Deirama“ nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir lipo varžovams ant kulnų. Likus žaisti tris minutes „TransUnion“ atlaikė varžovų šturmą ir iškovojo pergalę, rezultatu – 63:67 (18:17, 10:21, 20:8, 15:21)

Po laimėtų rungtynių „TransUnion“ ekipos treneris, K.Česnulevičius, teigė:

„Sunkios rungtynės, nes prieš gerą komandą žaidėme. Džiaugiamės, kad įvykdėme tikslus ir užėmėme antrą vietą grupėje. Plius šiandien žaidėme be trenerio , tad džaiaugiamės pergale.“

„Modernita“ po permainingos kovos palaužė „Lemora & Minaltra & Deirama“ ekipą (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 22:03 val.)„Brentex Trailer & Partner“ iššvaistė solidžią persvarą, tačiau įveikė „Lemora & Minaltra & Deirama“ krepšininkus (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 22:24 val.)Tik po atkaklios kovos „Požeminės linijos – POLI“ įveikė „Lemora & Minaltra & Deirama“ (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 21:50 val.)VĮ „Kelių priežiūra“ pergalingai pradėjo Įmonių lygą įveikdami Lemora & Minaltra & Deirama (63:59) (2018 spalio 22 d., pirmadienis, 22:22 val.)„Ryterna“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Lemora & Minaltra & Deirama“ (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 19:21 val.)Įmonių lygos komanda „Festo“ nepasipriešino “Lemora & Minaltra & Deirama” komandai (2018 spalio 30 d., antradienis, 21:50 val.)Atkakliose rungtynėse, po pratęsimo pergalę šventė „Lemora & Minaltra & Deirama“ prieš „Ryterna“ (2018 gruodžio 16 d., sekmadienis, 17:40 val.)„TransUnion“ po pertraukos susitvarkė su Elektrėnų „Pastoliniu“ (2019 sausio 28 d., pirmadienis, 22:55 val.)„TransUnion“ pasiekė antrą solidžią pergalę iš eilės prieš „Menų kambarys & BC „Rhino” (2018 spalio 24 d., trečiadienis, 22:39 val.)„TransUnion“ sėkmingai pradėjo ketvirtfinalio seriją, įveikdami „Norveliną“ (81:60) (2019 kovo 26 d., antradienis, 22:52 val.)