Lemora & Minaltra & Deirama vs Požeminės linijos ‒ POLI (61:62)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 18 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Tik po atkaklios kovos „Požeminės linijos – POLI“ įveikė „Lemora & Minaltra & Deirama“

2019 vasario 18 d., Pirmadienis, 21:50 val., peržiūros: 617

Pirmadienį J.Dobkevičiaus mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Lemora & Minaltra & Deirama“ (7/8) ir svečių teisėmis atvykę „Požeminės linijos – POLI“ ( 10/4).

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo, tačiau „Požeminės linijos – POLI“ surengė spurtą, kur susikrautą pranašumą išsaugojo iki ketvirčio pabaigos (18:25). Antrame ketvirtyje šeimininkams pasiteisino zoninė gynyba ir skirtuma ištirpo iki minimalaus, bet „Lemora & Minaltra & Deirama“ ekipa kišo sau pati koją klaidomis, o svečiai vėl kėlinuko pabaigoje atstatė turėtą pranašumą – 33:38.

Po ilgosios pertraukos „Lemora & Minaltra & Deirama“ pradėjo „sausa“ atkarpa 8:0 ir pirmą kartą šios dienos rungtynėse įsiveržė į priekį. „Požeminės linijos – POLI“ ekipai krepšys lyg užsirišo, o šeimininkai tuo pasinaudojo ir atlaikė varžovų šturmą ( 46:50). Lemiamame ketvirtyje aikštelėje liejosi emocijos ir įpusėjus kėlinukui rezultatas tapo lygus. Per likusį laiką „Požeminės linijos – POLI“ pasinaudojo varžovų spragomis gynyboje ir turėjo minimalų pranašumą. Likus žaisti paskutines sekundes D.Mockus turėjo galimybę išplėšti pergalę, tačiau metimas skriejo pro šalį – 61:62 (18:25, 15:13, 17:8, 11:16)

„Požeminės linijos ‒ POLI“ įtikinamai įveikė „Celsį“ (2018 gruodžio 18 d., antradienis, 00:17 val.)Antroje rungtynių pusėje „Požeminės linijos – POLI“ įveikė „Omegą“ (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 20:22 val.)„Modernita“ po permainingos kovos palaužė „Lemora & Minaltra & Deirama“ ekipą (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 22:03 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ įtikinamai įveikė „Juozo Vitkaus inžinerijos batalioną“ (2018 gruodžio 04 d., antradienis, 19:01 val.)Grupės lyderių dvikovoje atkaklus mūšis ir „Požeminės linijos ‒ POLI“ ekipos pergalė prieš „Admą“ (2018 lapkričio 12 d., pirmadienis, 21:53 val.)Varžovų klaidos lėmė „Požeminės linijos ‒ POLI“ pergalę (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 22:54 val.)„TransUnion“ privertė patirti pralaimėjimą „Lemora & Minaltra & Deirama“ (2018 lapkričio 19 d., pirmadienis, 20:28 val.)Įmonių lygos komanda „Festo“ nepasipriešino “Lemora & Minaltra & Deirama” komandai (2018 spalio 30 d., antradienis, 21:50 val.)Atkakliose rungtynėse, po pratęsimo pergalę šventė „Lemora & Minaltra & Deirama“ prieš „Ryterna“ (2018 gruodžio 16 d., sekmadienis, 17:40 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ pergalę pasiekė po pratęsimo (2018 spalio 24 d., trečiadienis, 21:26 val.)