MRU VSF vs R2P Sport ‒ S/M (56:70)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 21 d., Antradienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

„R2P Sport ‒ S/M“ susitvarkė su „MRU VSF“ ekipa

2017 vasario 21 d., Antradienis, 22:07 val., peržiūros: 1895

Antradienį, vasario 21 -ąją, įvyko „ALTreklama“ B lygos rungtynės tarp aikštelės šeimininkų „MRU VSF“ (5-10) bei svečių statusą turėjusių „R2P Sport ‒ S/M“ (11-5) komandų.

Pirmajame kėlinuke abi ekipos kiek buksavo puolime. Kėlinuko viduryje tritaškiais apsikeitė O.Margelis ir M.Butkus, o po šių metimų rungtynėse buvo lygybė 7:7. Per likusias penkias minutes abi ekipos sukrapštė vos penkis taškus, o pasibaigus kėlinukui „R2P Sport ‒ S/M“ pirmavo 9:10.

Viskas pasikeitė antrajame kėlinuke. Nors dar po M. Zutkio keturių taškų paeiliui rezultatas buvo lygus 17:17, tačiau tada „R2P Sport ‒ S/M“ krepšininkai spurtavo ir po gražaus J. Pociaus perdavimo du taškus su pražanga pataikęs V.Rudelevičius padidino svečių persvarą iki 19:32. „R2P Sport ‒ S/M“ ekipa išlaikė įgytą pranašumą iki kėlinuko pabaigos, o jam pasibaigus pirmavo 22:36.

Trečiąjį kėlinuką aktyviau pradėjo aikštelės šeimininkai ir po taiklaus O. Margelio tolimo metimo priartėjo iki 30:38. Tačiau tada tritaškį smeigė I.Vanagas, taip inicijuodamas savo ekipos spurtą. Iki kėlinuko pabaigos „R2P Sport ‒ S/M“ jau įgijo dvidešimties taškų pranašumą, o jam pasibaigus pirmavo 37:55.

Ketvirtajame kėlinuke žaidimas išsilygino, bet rungtynių nugalėtojas jau buvo aiškus. Kėlinuko viduryje M.Mackevičius pataikė tolimą metimą, po kurio svečiai pirmavo 43:62. Kėlinuko pabaigoje „MRU VSF“ krepšininkams šiek tiek pavyko sušvelninti skirtumą, tačiau visvvien šiame sezone antrą kartą teko pralaimėti „R2P Sport ‒ S/M“ ekipai. Galutinis rungtynių rezultatas 56:70 (9:10, 13:26, 15:19, 19:15).

MRU VSF: Matas Zutkis – 14 tšk. (11 atk. kam., 7 išpr. praž.), Orestas Margelis – 11 tšk. (5 išpr. praž.), Domantas Večerskis – 10 tšk.

R2P Sport ‒ S/M: Mindaugas Mackevičius – 17 tšk. (15 atk. kam.), Justinas Pocius – 12 tšk. (8 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Ignas Vanagas – 12 tšk., Vilius Rudelevičius – 11 tšk. (5 rezult. perd.), Arūnas Rožė – 11 tšk. (10 atk. kam.)

„Legionas“ nesunkiai susitvarkė su „MRU VSF“ ekipa (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 23:45 val.)United ‒ „R2P Sport“ įveikė „MRU VSF“ ekipą (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 22:20 val.)„ R2P Sport ‒ S/M“ penketas užtikrintai įveikė „Kauno rami“ (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 22:20 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ pratęsė pergalių seriją, įveikdama „Resmila.lt“ ekipą (2016 lapkričio 15 d., antradienis, 22:06 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ antroje rungtynių dalyje įveikė „Grande“ (2017 sausio 05 d., ketvirtadienis, 22:35 val.)Jokios intrigos: „R2P Sport – S/M“ sutriuškino „Dumblą“ (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 18:37 val.)United ‒ „R2P Sport“ komandos tritaškių lietus paskandino „MRU VSF“ ekipą (2017 vasario 07 d., antradienis, 22:38 val.)R2P Sport-SIM ekipa nesunkiai įveikė „Ryterna Group“ ekipą (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 01:01 val.)Dienos rungtynėse intrigos nebuvo ‒ „R2P Sport ‒ S/M“ tiesiog nušlavė „Grande“ ekipą (2017 vasario 02 d., ketvirtadienis, 22:26 val.)Tritaškiais prapliupusi „R2P Sport ‒ S/M“ įveikė lentelės kaimynus „Grizlius“ (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 22:40 val.)