Ryterna Group vs R2P Sport ‒ S/M (68:78)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gruodžio 06 d., Antradienis, 20:40 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

R2P Sport-SIM ekipa nesunkiai įveikė „Ryterna Group“ ekipą

2016 gruodžio 07 d., Trečiadienis, 01:01 val., peržiūros: 1479

Gruodžio 6d. 20:40h. Kauno energijos sporto salėje, įvyko C lygos „Top Sport“ pirmenybių rungtynės. Savo jėgas išbandė „R2P Sport-SIM“ ir „Ryterna Group“ (šeimininkai) ekipos. Nuo pat rungtynių pradžios į priekį išsiveržę svečiai, pranašumo nepaleido. Nors šeimininkai rungtynėms einant į pabaigą dar bandė pasivyti, tačiau „R2P Sport-SIM“ ekipos žaidėjai susiėmė ir tvarkingai uždarė šias rungtynes. „R2P Sport-SIM“ ekipa namo išvažiavo su pergale rezulattu (68 – 78).

Rungtynės prasidėjo gana apylygiai. Abi ekipos žaidė gana švarų, komandišką krepšinį. Buvo visai mažai prasižengta ir atliekama daug perdavimų tiek vienoje, tiek kitoje komandoje. Visgi, svečiams pavyko sėkmingai užbaigti kėlinuką, pelnant 7 taškus be atsako ir laimėti kėlinuką rezultatu (15 – 22).

Antrą kėlinuką vėlgi, kur kas geriau pradėjo svečiai. Pradėję kėlinuką atkarpą (2-11), jie išsiveržė į priekį 17 taškų skirtumu ( 16-33). Tačiau per likusią kėlinuko dalį, šeimininkams pavyko kiek sušvelninti deficitą ir užbaigti pirmą rungytnių pusę atsiliekant 10 taškų (33 – 43).

Po ilgosios pertraukos aikštelėje vyko labai lygiavertė kova. Abi ekipos žaidė panašiu ritmu. Žinoma tai į naudą išėjo svečiams, kurie turėjo pranašumą savo rankose. Šį kėlinuką svečiai laimėjo rezultatu (20-23). ir po trijų kėlinių jau pirmavo rezultatu (53 – 66).

Paskutinis rungtynių kėlinukas atrodė jog, jau pernelyg nieko nepakeis. Visgi, šeimininkai nebuvo nusiteikę nuleisti rankų. Jie pradėjo kėlinuką atkarpa (8-2) ir sumažino skirtumą iki 7 taškų. Tačiau rungtynių pabaigoje, „R2P Sport-SIM“ ekipa vėl susiėmė ir neleido varžovams labiau priartėti. Jie laimėjo šias rungtynes rezultatu (68 – 78).

Ryterna Group: Darius Karosas – 13 tšk. (12 atk. kam., 12 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Mindaugas Andriušaitis – 13 tšk. (13 atk. kam.), Aurimas Miliūnas – 12 tšk.

R2P Sport ‒ S/M: Laurynas Andrijauskas – 22 tšk., Justinas Pocius – 19 tšk. (10 atk. kam., 7 rezult. perd., 7 perimt. kam., 7 išpr. praž.), Mindaugas Mackevičius – 17 tšk. (10 atk. kam.), Laurynas Kalėda – 12 tšk. (5 rezult. perd.)

Po rungtynių „Ryterna Group“ ekipos treneris teigė:

„ Na, visą šį sezoną mums toks vaizdas, kad vis kažko pritrūksta. Papuolėm į grupę su gan stipriais važovais, todėl mus va ir muša kaip faršą. Na, bet jau po truputį kažką formuojam. Tikėkimės sezonui bėgant, atrodysime geriau“

„R2P Sport ‒ S/M“ susitvarkė su „MRU VSF“ ekipa (2017 vasario 21 d., antradienis, 22:07 val.)„ R2P Sport ‒ S/M“ penketas užtikrintai įveikė „Kauno rami“ (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 22:20 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ antroje rungtynių dalyje įveikė „Grande“ (2017 sausio 05 d., ketvirtadienis, 22:35 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ pratęsė pergalių seriją, įveikdama „Resmila.lt“ ekipą (2016 lapkričio 15 d., antradienis, 22:06 val.)„Ryterna Group“ nesunkiai įveikė „Kauno technologijos kolegiją“ (2017 vasario 14 d., antradienis, 22:29 val.)„Kauno technikos kolegija“ nepasispriešino „Ryterna Group“ komandai (2017 sausio 25 d., trečiadienis, 20:44 val.)„Grizliai“ neturėjo didelių sunkumų prieš „Ryterna Group“ (2016 spalio 25 d., antradienis, 22:55 val.)„Resmila.lt“ iškovojo pirmąją pergalę įveikdami „Ryterna Group“ (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 00:00 val.)United ‒ „R2P Sport“ po atkaklios kovos įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 14:11 val.)J. Mozerskio sezono rungtynėse „Ryterna Group“ lengvai įveikė BK „Centre ‒ 2“ (2017 vasario 07 d., antradienis, 22:29 val.)