KK „Garliava“ vs Hermis (71:62)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2017 kovo 22 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Garliava“ antrą kartą įveikė „Hermį“ ir žengė į aštunfinalį

2017 kovo 22 d., Trečiadienis, 22:40 val., peržiūros: 1559

Kovo 22 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „C“ lygos „Top Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai KK „Garliava“ priemė svečius „Hermį“. Pirmos šešioliktfinalio rungtynės baigėsi „Garliavos“ pergale rezultatu 79:61.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė nerezultatyviai. Pirmus keturis taškus pelnė „Garliava“, bet antrą minutę spurtą pradėjęs „Hermis“ pelnė šešis taškus be atsako (4:6). Penktą minutę „Hermio“ puolimas užstrigo, o „Garliava“ antroje kėlinio pusėje pelnė 10 taškų be atsako (14:6). Antroje kėlinio pusėje „Hermio“ komandoje dėl dviejų techninių pražangų rungtynių negalėjo tęsti M.Kudirka, o „Hermis“ liko penkiese.

Antrą kėlinį geriau pradėjo „Garliava“, kuri pelnė aštuonis taškus be atsako (22:6). Vėliau komandos žaidė lygiai, o įpusėjus kėliniui komandas skyrė 15 taškų (28:13). Antroje kėlinio pusėje 11 taškų be atsako pelnė „Hermis“ (28:24). Devintą minutę „Garliava“ padidino persvarą iki aštuonių taškų (32:24). Kėlinio pabaigoje „Hermiui“ pavyko sumažinti varžovų persvarą iki šešių taškų (32:26).

Trečio kėlinio pirmomis minutėmis persvara pamažu augo „Garliavos“ naudai. Sužaidus keturias minutes komandas skyrė 14 taškų (41:27). Vėliau „Hermio“ puolimas šiek tiek atsigavo. Likus keturioms minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė tik šeši taškai (43:37). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos „Garliava“ turėjo šešių taškų pranašumą (45:39). Per likusį laiką šeimininkai gynėsi be klaidų, o trys taiklūs metimai leido padidinti persvarą iki 12 taškų (51:39).

Ketvirto kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais tritaškiais metimais (54:42). „Hermis“ pamažu vijosi varžovus ir devintą minutę komandas skyrė tik keturi taškai (63:59). Visgi rungtynių pabaigoje „Garliava“ žaidė užtikrintai ir įveikė varžovus rezultatu 71:62. Aštunfinalyje „Garliava“ susikaus su LSK „Technoera“.

„Garliavos“ treneris A. Macijauskas: „Šiandien buvo tokios rungtynės, kurias reikėjo nepralaimėti didesniu nei 18 taškų skirtumu, bet kaip sakiau mūsų tikslas yra finalinis ketvertas. Jeigu mes norime patekti į tą ketvertą, mes turime galvoti ne kaip išlaikyti aštoniolikos taškų persvarą, o kaip laimėti. Atsitiko taip, kad varžovai negerbė teisėjų. Nesvarbu, ar teisėjas suklydo ar ne, bet taip sakyti negalima buvo teisėjui. Jie nusipelnė visų techninių pražangų kiek jų turėjo. Varžovų vienas pagrindinių žaidėjų buvo diskvalifikuotas, varžovai liko penkiese ir žaidė be keitimų. Tiesiog jis turėjo pasėdėti ant suolo ir pažiūrėti, kuo pasibaigs šios rungtynės. Kažko apie pačias rungtynes negaliu pakomentuoti.“

KK „Garliava“: Tomas Vitkevičius – 14 tšk. (15 atk. kam.), Saulius Pakalniškis – 12 tšk., Gytis Jankauskas – 9 tšk. (12 atk. kam.)

Hermis: Rimvydas Petrauskas – 14 tšk. (5 išpr. praž.), Tomas Skardžius – 14 tšk. (7 rezult. perd.), Saimonas Pažėra – 12 tšk. (6 išpr. praž.), Tautvydas Grušauskas – 11 tšk.

KK „Garliava“ gan lengvai įveikė „Team Five“ penketuką (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 21:47 val.)„Boom“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Garliavą“ bei pateko į pusfinalį (2017 gegužės 02 d., antradienis, 22:40 val.)„MRU VSF“ lengvai įveikė „Hermio“ krepšininkus (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 15:49 val.)Pirmose šešioliktfinalio rungtynėse „Garliava“ nesunkiai įveikė „Hermį“ (2017 kovo 16 d., ketvirtadienis, 22:02 val.)KK „Garliava“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti „R2P Sport ‒ S/M“ pranašumą (2016 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:08 val.)KK „Garliava“ užtikrintai susitvarkė su „Team Five“ (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 22:20 val.)„Boom“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Garliavą“ ir iškovojo pirmą pergalę ketvirtfinalyje (2017 balandžio 26 d., trečiadienis, 22:54 val.)„Legionas“ neturėjo didelio vargo su „Hermio“ šešetu (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:37 val.)„Garliava“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Ragų“ pranašumą (2017 sausio 11 d., trečiadienis, 21:40 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę KK „Garliava“ įveikė „Resmila.lt“ komandą (2016 spalio 24 d., pirmadienis, 22:05 val.)