MRU VSF vs KK „13“ (71:46)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 spalio 18 d., Antradienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

Sezono starte MRU VSF įveikė KK „13“ krepšininkus (VIDEO)

2016 spalio 18 d., Antradienis, 22:09 val., peržiūros: 2023

Antradienį, spalio 18-ąją, Vidaus reikalų ministerijos sporto centre buvo sužaistos KKL C lygos, „Top Sport“ pirmenybių, D pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų MRU VSF ir svečių KK „13“ komandos. Abiems ekipoms tai buvo startas šiose pirmenybėse.

Runtynių pradžioje abi ekipos, kaip ir dera pirmajam sezono susitikimui, žaidė kiek chaotiškai, tačiau L. Stanislovaičio ir R. Varanausko metimai leido KK „13“ būti priekyje 6:9. Visgi, kėlinuko pabaigoje solo pasirodymą surengė MRU VSF krepšininkas K.Surplys, įmetęs 11 taškų iš eilės, kurie aikštelės šeimininkams po pirmojo ketvirčio leido pirmauti 20:11.

Beveik keturias antrojo ketvirčio minutes nei viena, nei kita ekipa nesugebėjo įmesti į varžovų krepšį. Pirmieji iš to letargo miego, pabudo svečiai, kurie po taiklių G. Ūkelio metimų priartėjo iki 26:18. Nors ir vėliau taiklus R. Varanausko tritaškis sušvelnino KK „13“ deficitą iki 30:25, tačiau O.Margelis ir K.Surplys kėlinuko pabaigoje pataikė po kelis metimus ir MRU VSF įpusėjus susitikimui buvo susikrovusi dviženklį pranašumą 38:25.

Trečiajame kėlinuke po šešių iš eilės M. Zutkio taškų MRU VSF pirmavo 44:27. Antroje kėlinuko pusėje žaidimas aikštelėje buvo lygus ir tik ketvirčio pabaigoje iššovė šeimininkų ekipos krepšininkas D.Kučinskas, pataikęs du tritaškius, tačiau į tai KK „13“ žaidėjas P.Klibavičius atsakė dviem taikliais dviejų taškų vertės metimais. Pasibaigus trečiajam kėlinukui rezultatas buvo 53:38.

Paskutiniajame kėlinuke MRU VSF ekipa visiškai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir taiklūs D. Kučinsko tolimi metimai bei K. Surplio prasiveržimai leido šeimininkams dar labiau nutolti. Ir tik vienintelis R.Varanauskas dar bandė kažką priešpastatyti prieš varžovų žaidimą. Visgi, vienas lauke ne karys ir sezono starte lengva pergale džiaugėsi MRU VSF, rezultatu 71:46 nugalėję KK „13“ ekipą.

Rungtynių video reportažą ir rungtynių komentarus kviečiame žiūrėti video reportažo skiltyje.

MRU VSF: Klaudijus Surplys – 25 tšk. (5 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Domantas Kučinskas – 14 tšk., Matas Zutkis – 14 tšk.

KK „13“: Rimas Varanauskas – 20 tšk. (7 išpr. praž.), Giedrius Ūkelis – 8 tšk., Lukas Stanislovaitis – 4 tšk.

Video reportažas

„MRU VSF“ lengvai įveikė „Hermio“ krepšininkus (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 15:49 val.)BC „Gazuotas pienas“ be didesnio vargu įveikė „MRU VSF“ krepšininkus (2017 vasario 14 d., antradienis, 22:01 val.)„Ryterna Group“ be didesnio vargo susitvarkė su KK „13“ pasipriešinimu (2017 vasario 21 d., antradienis, 22:22 val.)„MRU VSF“ lengvai įveikė „Grande“ ekipą (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)„ICE“ be vargo susitvarkė su KK“13“ komanda. (2016 lapkričio 15 d., antradienis, 23:21 val.)United ‒ „R2P Sport“ įveikė „MRU VSF“ ekipą (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 22:20 val.)„Legionas“ įrodė savo pranašumą prieš KK „13“ komandą (2016 lapkričio 28 d., pirmadienis, 22:41 val.)KK“13“ po nesunkios kovos įveikė „Tema Five“ ekipą. (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 23:41 val.)„Legionas“ nesunkiai susitvarkė su „MRU VSF“ ekipa (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 23:45 val.)Užtikrintai žaidusi KK „13“ nepaliko vilčių „Kauno technikos kolegijai“ (2017 vasario 07 d., antradienis, 23:45 val.)