BC „Gazuotas pienas“ vs MRU VSF (109:68)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 14 d., Antradienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

BC „Gazuotas pienas“ be didesnio vargu įveikė „MRU VSF“ krepšininkus

2017 vasario 14 d., Antradienis, 22:01 val., peržiūros: 1848

Vasario 14 dieną, 20:15 val., VRM sporto salėje, susitiko „B“ lygos komandos BC „Gazuotas pienas“ (šeimininkai) ir „MRU VSF“ (svečiai). Abi komandos susirinko labai negausiai, „MRU VSF“ tik penkiese, o BC „Gazuotas pienas“ savo gretose turėjo vos vieną keitimą. Jau pirmomis atakomis BC „Gazuotas pienas“ aiškiai parodė, jog šiai dienai yra gerokai stipresni už varžovus ir iškarto pabėgo tolyn spurtu 14:0, nors vėliau „MRU VSF“ ir sugebėjo žaisti lygiai, bet rungtynėms įsibėgėjus komandai visiškai pritrūko jėgų, kol galiausiai žaidėjai apskritai nustojo gintis ir paleido varžovus tolyn. BC „Gazuotas pienas“ nesunkiai perkopė 100 taškų ribą ir laimėjo rungtynes rezultatu 109:68 (27:13, 28:15, 24:22, 30:18).

Jau pirmomis rungtynių minutėmis tapo aišku, kad šiandien nebus lygios kovos ir BC „Gazuotas pienas“ iš karto spurtavo 14:0, bei paliko varžovus sau už nugaros. „MRU VSF“ netrukus irgi pradėjo rinkti taškus, bet jiems tik pavyko kurį laiką žaisti lygiai su varžovais, kurie žaidė itin rezultatyviai. BC „Gazuotas pienas“ sumaniai pasinaudojo turimu vieninteliu atsarginiu žaidėju, o komanda tikrai negailėjo jėgų ir antrojo kėlinuko gale „MRU VSF“ jau buvo visiškai be kvapo. BC „Gazuotas pienas“ prieš pat ilgąją pertrauką dar gerokai padidino savo pranašumą ir po dviejų kėlinukų pirmavo rezultatu 55:28.

Antroje rungtynių dalyje abi komandos aiškiai atsipalaidavo, žaidėjai tikrai nepersistengė gynyboje, o skirtumas nors kiek ir svyravo, bet vis dar augo BC „Gazuotas pienas“ komandos naudai. Pasigerinti savo statistiką galėjo kone visi komandos nariai, o likęs rungtynių laikas jau tebuvo formalumas. Paskutinėmis minutėmis dėl pražangų limito „MRU VSF“ liko tik keturiese, o komanda jau galutinai nuleido rankas. Tuo pasinaudoję BC „Gazuotas pienas“ krepšininkai sugebėjo finišuoti itin rezultatyviai ir laimėjo susitikimą rezultatu 109:68.

BC „Gazuotas pienas“: Mantas Gasperavičius – 32 tšk. (11 atk. kam., 6 rezult. perd.), Karolis Kokoška – 32 tšk., Aidas Borodinas – 17 tšk. (6 rezult. perd.), Juozas Kajokas – 11 tšk. (14 atk. kam.)

MRU VSF: Algirdas Batutis – 26 tšk. (5 išpr. praž.), Orestas Margelis – 26 tšk. (7 išpr. praž.), Arijus Šakėnas – 9 tšk.

BC „Gazuotas pienas“ įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipą (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 20:19 val.)„MRU VSF“ lengvai įveikė „Hermio“ krepšininkus (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 15:49 val.) BC „Gazuotas pienas“ be vargo sutriuškino „Compensos“ ekipą (2016 spalio 28 d., penktadienis, 22:08 val.)BC „Gazuotas pienas“ neturėjo vargo su „Grande“ (2016 gruodžio 16 d., penktadienis, 22:26 val.)„Legionas“ nesunkiai susitvarkė su „MRU VSF“ ekipa (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 23:45 val.)BC „Gazuotas Pienas“ nepaliko vilčių BC „Ambi & Alaina“ ekipai (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 23:16 val.)United ‒ „R2P Sport“ įveikė „MRU VSF“ ekipą (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 22:20 val.)„Kėdainiai“ rungtynių pabaigoje įveikė „MRU VSF“ (2016 lapkričio 15 d., antradienis, 22:32 val.)BC „Gazuotas pienas“ dėl pergalės pernelyg nepersistengė (2016 lapkričio 18 d., penktadienis, 21:36 val.)Sezono starte MRU VSF įveikė KK „13“ krepšininkus (VIDEO) (2016 spalio 18 d., antradienis, 22:09 val.)