Šernai vs KK „Žaibas“ ‒ Spintumania (81:72)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 sausio 08 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Šernai“ po atkaklios kovos palaužė KK „Žaibas“ ‒ Spintumania ekipą

2018 sausio 08 d., Pirmadienis, 21:14 val., peržiūros: 677

Pirmadienį, sausio 8-ąją dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko 30+ lygos rungtynės, kuriuose susitiko aikštės šeimininkų teisėmis žaidę ,„Šernai“ (7-3) ir svečiai KK „Žaibas“ ‒ Spintumania (1-8).

Rungtynių pradžioje L.Garnelis iškart smeigė du tritaškius ir „Šernai“ atitrūko 8:2. Visgi, kėlinuko antroje pusėje KK „Žaibas“ ‒ Spintumania perėmė iniciatyvą į savo rankas ir sugebėjo pirmą ketvirtį užbaigti pirmaudami 17:18.

Antrajame kėlinuke vėl iššovė L.Garnelis. Po dar dviejų jo tolimų metimų šeimininkai įsiveržė į priekį 32:27. Nors svečiai iškart ir išlygino rungtynių rezultatą 32:32, visgi kėlinuko pabaigoje sėkmingiau sužaidę „Šernai“ pirmavo pasibaigus pirmajai rungtynių pusei 41:36.

Trečiajame kėlinuke šeimininkams pavyko įgyti dviženklį pranašumą – 50:38. Bet tada iškart tritaškį pataikė V.Parapijonavičius, keturis taškus pridėjo A.Stankevičius ir KK „Žaibas“ ‒ Spintumania vėl buvo šalia – 50:45. Tačiau kėlinuko antroje pusėje „Šernai“ vėl nutolo – 63:51.

Lemiamame ketvirtyje šeimininkai dar labiau nutolo 70:55. Bet J. Fiodorovičiaus ir V. Parapijonavičiaus metimai leido KK „Žaibas“ ‒ Spintumania ekipai šiek tiek priartėti prie varžovų. Visgi, kilti į lemiamą šturmą svečiams jau nebepavyko. Galutinis rungtynių rezultatas 81:72 (17:18, 24:18, 22:15, 18:21).

„Šilainių“ penketas nurungė KK „Žaibas“ ‒ Spintumania krepšininkus (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 22:00 val.)„UNO“ nesunkiai nugalėjo KK „Žaibas“ ‒ Spintumania krepšininkus (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 22:35 val.)UNO atsilaikė prieš KK „Žaibas“ ‒ Spintumania (2017 gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 03:04 val.)„Baltic Transline“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „KK „Žaibas“ ‒ Spintumania“ (2018 vasario 07 d., trečiadienis, 23:05 val.)Puikus „Agentus“ puolimas leido įveikti KK „Žaibas“ ‒ Spintumania krepšininkus (2017 gruodžio 07 d., ketvirtadienis, 21:07 val.)„Šernai“ tik po pratęsimo palaužė „Baltic Transline“ (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 22:44 val.)„Agentus“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš KK „Žaibas“ ‒ Spintumania krepšininkų (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 19:45 val.)„Šernai“ apibėgo „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ ekipą (2018 vasario 28 d., trečiadienis, 23:37 val.)Rungtynių kontrolę savo rankose išlaikę SK „Vertigo“ krepšininkai pranoko KK „Žaibas“ ‒ Spintumania komandą (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 22:00 val.)Tik po atkaklios kovos „Šernai“ įveikė „Šilainius“ (2017 lapkričio 22 d., trečiadienis, 21:48 val.)