KK „Žaibas“ ‒ Spintumania vs Šilainiai (85:110)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 25 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazija, P. Lukšio g. 40, Kaunas, LT-49297

„Šilainių“ penketas nurungė KK „Žaibas“ ‒ Spintumania krepšininkus

2018 vasario 25 d., Sekmadienis, 22:00 val., peržiūros: 733

Sekmadienio vakarą VDU „Rasos“ gimnazijoje vyko 30+ lygos B pogrupio rungtynės tarp KK „Žaibas“ – ​Spintumania (šeimininkų) ir „Šilainiai“​ (svečių). Svečiai nors ir būdami penkiese, be vargo susikrovė įtikinamą persvarą ir išsinešė pergalę.

​Pirmajame rungtynių kėlinyje vyko apylygė kova. Pirmieji savo taškų kraitį pradėjo pildyti „Šilainiai“, kurių gretose dvi iš eilės sėkmingas atakas surengė M.Kazickas. Tačiau šeimininkai nepabūgo ir M. Grikiečio vedami atsakė tuo pačiu. Vėliau pirmaujanti komanda keitėsi dar ne kartą. Kėlinio pabaigoje svečių turėtą dviejų taškų persvarą panaikino D.Želvys (KK „Žaibas“ – Spuntumania). Po pirmojo kėlinio lygu – 23:23.

​Jau antrajame kėlinyje „Šilainiai“ pradėjo diktuoti žaidimo taisykles. Po varžovų minutės pertraukėlės jie spurtavo 12:0 ir pirmavo jau dviženkliu taškų skirtumu (25:35). Šeimininkams po 5 iš eilės pelnytų taškų pavyko priartėti iki apčiuopiamų 4 taškų. Bet svečiai nebuvo tuo patenkinti ir po spurto 11:0 pasiekė 16 taškų persvarą (38:54). Prie šio spurto net 5 taškus pridėjo komandos žaidžiantysis treneris V.Kapočius. Rezultatas prieš ilgąją pertrauką – 41:56.

​Antroji rungtynių pusė taip pat priklausė svečiams. Vedami lyderio N. Urbanavičiaus, jie ne tik neleido mažinti turimos persvaros, bet ir toliau stipriai drebino oponentų krepšį. Pastarųjų gretose komandą gelbėti stengėsi E.Tauklys pataikydamas du tolimus šūvius, bet tai netrukdė „Šilainiams“​ susikrauti 24 taškų persvaros kėlinio pabaigoje (61:85).

​Paskutinis rungtynių kėlinys tebuvo formalumas. Svečiai turėdami neišsenkančius jėgų resursus, neleido KK „Žaibas“ – Spuntumania krepšininkams pagalvoti apie galimą pergalę. Nemažindami tempo ir pelnydami 25 taškus per paskutiniąsias 10 rungtynių minučių „​Šilainiai“​ iškovojo pergalę rezultatu 110:85.

„Šilainių“​ žaidėjai po pergalingų rungtynių:
​„Pergalę, turbūt, padėjo pasiekti vakarykštis komandos pirties pasisėdėjimas. Mes pripratę žaisti penkiese.“​ Juokaudami apie komandos draugą V. Kapočių komentavo: „​Mūsų pagrindinis žaidėjas traumą gavo žandikaulio, negalėjo daugiau tritaškių įmesti.“

„UNO“ nesunkiai nugalėjo KK „Žaibas“ ‒ Spintumania krepšininkus (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 22:35 val.)Puikus „Agentus“ puolimas leido įveikti KK „Žaibas“ ‒ Spintumania krepšininkus (2017 gruodžio 07 d., ketvirtadienis, 21:07 val.)„Šernai“ po atkaklios kovos palaužė KK „Žaibas“ ‒ Spintumania ekipą (2018 sausio 08 d., pirmadienis, 21:14 val.)„Agentus“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš KK „Žaibas“ ‒ Spintumania krepšininkų (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 19:45 val.)UNO atsilaikė prieš KK „Žaibas“ ‒ Spintumania (2017 gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 03:04 val.)„Šilainiai“ rungtynių pabaigoje palaužė „UNO“ krepšininkus (2018 vasario 07 d., trečiadienis, 22:34 val.)„Šilainių“ penketukas įveikė „Agentus“ ekipą (2017 spalio 26 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)„Šilainiai“ tik pačioje rungtynių pabaigoje palaužė „Baltic Transline“ krepšininkus (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 20:50 val.)„Baltic Transline“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „KK „Žaibas“ ‒ Spintumania“ (2018 vasario 07 d., trečiadienis, 23:05 val.)Pirmoje rungtynių pusėje atitrūkę „Šilainiai“ įveikė SK „Vertigo“ krepšininkus (2018 sausio 07 d., sekmadienis, 18:27 val.)