Agentus vs KK „Žaibas“ ‒ Spintumania (89:51)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 29 d., Pirmadienis, 17:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Agentus“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš KK „Žaibas“ ‒ Spintumania krepšininkų

2018 sausio 29 d., Pirmadienis, 19:45 val., peržiūros: 459

Pirmadienį, sausio 29 d., Kauno kolegijos sporto salėje įvyko 30+ lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Agentus“ (5/6) ir svečių teisėmis atvykę KK „Žaibas“ ‒ Spintumania (1/10) krepšininkai.

Rungtynių pradžioje po T. Misiūno ir Š. Kryžiaus metimų „Agentus“ spurtavo 11:0. Bet į tai svečiai atsakė M. Kazikaičio ir A. Stankevičiaus tritaškiais, po kurių KK „Žaibas“ ‒ Spintumania priartėjo iki 13:10. Visgi, N.Sivolovas tada smeigė du tritaškius ir šeimininkai vėl nutolo 23:14.

Antrajame kėlinuke po kelių KK „Žaibas“ ‒ Spintumania krepšininkų klaidų, šeimininkai surengė kelias greitas atakas ir pirmavo 36:21. Antroje kėlinuko pusėje puikią atkarpą sužaidė Š.Kryžius, kurio metimai dar labiau padidino „Agentus“ persvarą iki 49:26.

Trečiajame kėlinuke vaizdas aikštelėje nesikeitė. Ir toliau visas rungtynių gijas laikę „Agentus“ krepšininkai pasibaigus trečiajam kėlinukui jau pirmavo 69:35.

Ketvirtajame kėlinuke tritaškius pradėjo mėtyti ir šeimininkų aukštaūgiai T.Juodviršis ir T.Misiūnas, o „Agentus“ dar labiau įtvirtino savo pranašumą ir iškovojo penktąją pergalę paeiliui. Galutinis rungtynių rezultatas 89:51 (23:14, 26:12, 20:9, 20:16).

M.Galinis („Agentus“):

„susikovėm, parodėm, ką mokam, nors ir ne visi stipriausi buvom susirinkę, bet kovojom, neatsipalaidavom ir laimėjom.“

Puikus „Agentus“ puolimas leido įveikti KK „Žaibas“ ‒ Spintumania krepšininkus (2017 gruodžio 07 d., ketvirtadienis, 21:07 val.)„UNO“ nesunkiai nugalėjo KK „Žaibas“ ‒ Spintumania krepšininkus (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 22:35 val.)„Šilainių“ penketas nurungė KK „Žaibas“ ‒ Spintumania krepšininkus (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 22:00 val.)UNO atsilaikė prieš KK „Žaibas“ ‒ Spintumania (2017 gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 03:04 val.)„Baltic Transline“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „KK „Žaibas“ ‒ Spintumania“ (2018 vasario 07 d., trečiadienis, 23:05 val.)„Šernai“ po atkaklios kovos palaužė KK „Žaibas“ ‒ Spintumania ekipą (2018 sausio 08 d., pirmadienis, 21:14 val.)Rungtynių kontrolę savo rankose išlaikę SK „Vertigo“ krepšininkai pranoko KK „Žaibas“ ‒ Spintumania komandą (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 22:00 val.)Visas rungtynes užtikrintai žaidusi „LSMU & Statybų vizija“ be vargo įveikė „KK „Žaibas“ ‒ Spintumania“ (2018 sausio 07 d., sekmadienis, 20:14 val.)Užtikrintai visas rungtynes pirmavę „Baltic Transline“ nukovė KK „Žaibas ‒ Spintumania“ ir iškovojo pirmąją sezono pergalę (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 22:23 val.)Įtemptoje rungtynių pabaigoje „Agentus“ atsirevanšavo prieš „Šilainius“ ir išlygino seriją (70:67) (2018 kovo 15 d., ketvirtadienis, 19:32 val.)