KK „Žaibas“ ‒ Spintumania vs Baltic Transline (72:97)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 sausio 14 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazija, P. Lukšio g. 40, Kaunas, LT-49297

Užtikrintai visas rungtynes pirmavę „Baltic Transline“ nukovė KK „Žaibas ‒ Spintumania“ ir iškovojo pirmąją sezono pergalę

2018 sausio 14 d., Sekmadienis, 22:23 val., peržiūros: 643

Sekmadienio vakarą VDU „​Rasos“​ gimnazijoje vyko 30+ lygos rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę KK „Žaibas ‒ Spintumania“​ su „Baltic Transline“​ (svečiai). Be didesnės intrigos svečiai nugalėjo šeimininkus bei įsirašė pirmąją pergalę.

Pirmajame ketvirtyje „​Baltic Transline“​ nuo pat pirmųjų minučių ėmėsi iniciatyvos. Sukaustę varžovus kietoje gynyboje svečiai prabėgus vos kiek mažiau nei trims minutėms įgijo dviženklę persvarą (2:13). Puikiai išnaudoję šeimininkų klaidas „​Baltic Transline“​ tolo nuo varžovų. Galingai po krepšiu žaidęs T.Viršilas vedė savo komandą į priekį. Kėlinį taikliu dvitaškiu užbaigė T.Gaurilčikas. Po pirmojo kėlinio rezultatas – 19:32.

​Antrojo kėlinio pradžioje komandos keitėsi viena po kitos rezultatyviomis atakomis. KK „Žaibas ‒ Spintumania“​ komandai niekaip nepavyko kiek priartėti prie varžovų. Sužaidus 5 minutes po E. Tauklio dvitaškio komandas skyrė tie patys 13 taškų. Kėlinį šeimininkai užbaigė 5 taškais be atsako. Rezultatas prieš pertrauką 36:50.

​Antroje rungtynių pusėje KK „Žaibas ‒ Spintumania“​ nerado priešnuodžių prieš galingai žaidusius svečius. Trečiojo kėlinio viduryje „Baltic Transline“​ sužaidė puikią atkarpą 10:0 (40:64) bei taip dar labiau priartėjo prie pergalės. Po trečiojo kėlinio rezultatas 53:73 svečių naudai.

​Paskutinysis ketvirtis tebuvo formalumas. Šeimininkams nepavyko sukurti didesnės intrigos. Varžovai netgi dar padidino savo turėtą persvarą. Rungtynes užtikrintai užbaigę „​Baltic Transline“​ iškovojo daugiau nei pelnytą pergalę rezultatu 72:97.

M. Leščinsko („Baltic Transline“​) komentaras po pergalingų rungtynių:
„​Visų pirma, susirinkom daugiau nei penki žaidėjai. Antra, neblogai gynėmės. Trečia, varžovai šiandien buvo silpnesni.“

„Baltic Transline“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „KK „Žaibas“ ‒ Spintumania“ (2018 vasario 07 d., trečiadienis, 23:05 val.)Visas rungtynes užtikrintai žaidusi „LSMU & Statybų vizija“ be vargo įveikė „KK „Žaibas“ ‒ Spintumania“ (2018 sausio 07 d., sekmadienis, 20:14 val.)Pirmose aštunfinalio rungtynėse „Baltic Transline“ be vargo nušlavė „LSMU & Statybų vizija“ komandą (2018 kovo 11 d., sekmadienis, 20:09 val.)Rungtynių kontrolę savo rankose išlaikę SK „Vertigo“ krepšininkai pranoko KK „Žaibas“ ‒ Spintumania komandą (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 22:00 val.)„Šilainių“ penketas nurungė KK „Žaibas“ ‒ Spintumania krepšininkus (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 22:00 val.)„UNO“ nesunkiai nugalėjo KK „Žaibas“ ‒ Spintumania krepšininkus (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 22:35 val.)Puikus „Agentus“ puolimas leido įveikti KK „Žaibas“ ‒ Spintumania krepšininkus (2017 gruodžio 07 d., ketvirtadienis, 21:07 val.)„Šernai“ po atkaklios kovos palaužė KK „Žaibas“ ‒ Spintumania ekipą (2018 sausio 08 d., pirmadienis, 21:14 val.)Po dramatiškos rungtynių pabaigos pergalę pasiekė KK „Žaibas“ (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 20:14 val.)„Agentus“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš KK „Žaibas“ ‒ Spintumania krepšininkų (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 19:45 val.)