KUN & KAMS vs Vilmista (86:68)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 gruodžio 19 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Vilmista“ neturėjo jokių šansų prieš „KUN & KAMS“

2016 gruodžio 19 d., Pirmadienis, 22:36 val., peržiūros: 1292

Pirmadienį, gruodžio 19 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, E pogrupio rungtynės, tarp vietos „KUN & KAMS“ ir svečių „Vilmistos“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios atitrūkę aikštės šeimininkai išsaugojo iniciatyvą visų rungtynių metu bei pasiekė pergalę rezultatu 86:68 (23:11, 32:10, 18:20, 13:27).

Jau pačioje susitikimo pradžioje trumpomis, tačiau rezultatyviomis atkarpomis priešininkus skandinę aikštės šeimininkai įgijo dešimties taškų pranašumą. Įpusėjus ketvirčiui „Vilmista“ kiek atsigavo ir sušvelnino deficitą, bet ir toliau puolime geriau atrodę „KUN & KAMS“ susigrąžino dviženklį atotrūkį. Antrame kėlinuke ir toliau dominavę aikštės šeimininkai tik dar labiau atitrūko. Vieną po kito kurdami rezultatyvias atkarpas „KUN & KAMS“ iki ilgosios pertraukos pradžios įgijo triuškinantį 34-ių taškų pranašumą. 55:21.

Po ilgosios pertraukos aikštės šeimininkai sugrįžo pastebimai atsipalaidavę, kuo puikiai pasinaudoję „Vilmistos“ krepšininkai pagreitino puolimą bei šiek tiek sušvelnino atsilikimą. Vis tik, kėlinuką geriau užbaigę „KUN & KAMS“ praktiškai susigrąžino turėtą atotrūkį. Paskutinė rungtynių dalis buvo tik formalumas, tačiau ir toliau puikiai žaidę aikštės šeimininkai dar labiau atitrūko. Nepaisant to, kiek vėliau spurtą net 0:18 surengę svečiai sugebėjo skirtumą tarp komandų sumažinti iki aštuoniolikos taškų. 86:68.

„KUN & KAMS“: Tautvydas Žioba – 29 tšk. (11 atk. kam., 7 rezult. perd., 7 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Aurelijus Urbonavičius – 14 tšk. (7 rezult. perd.), Darius Kuzmickas – 14 tšk.

„Vilmista“: Giedrius Džiaugys – 23 tšk., Mantas Vilimas – 17 tšk., Egidijus Plenta – 10 tšk. (17 atk. kam.)

„Vilmistos“ penketukas neatsilaikė prieš „Lemorą“ (2017 sausio 26 d., ketvirtadienis, 09:23 val.)„Vilmista“ atsirevanšavo „ASU & Co „AgroVIS“ (2017 kovo 22 d., trečiadienis, 23:43 val.)„Vilmistos“ penketukas nespėjo paskui „ArtStone“ krepšininkus (2017 sausio 09 d., pirmadienis, 22:43 val.)Negausiai susirinkusi „Vilmista“ nepasipriešino „SD Rangai“ (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 18:03 val.)„Vilmista“ po ilgosios pertraukos susidorojo su „Remza & Langvila“ (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 22:34 val.)„Ryterna“ rungtynių pabaigoje įveikė „KUN & KAMS“ ir išlygino serijos rezultatą (2017 balandžio 19 d., trečiadienis, 20:28 val.)Po ilgosios pertrauko „SD Ranga“ įveikė „KUN & KAMS“ (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 21:21 val.)Aukšto intensyvumo rungtynėse pergale džiaugėsi „KUN & KAMS“ (2017 vasario 14 d., antradienis, 23:48 val.)„Vilmista“ pergalę pasiekė tik po pratęsimo (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 22:02 val.)Puikus ketvirtasis kėlinys padėjo „Lemorai“ įveikti „KUN & KAMS“ (2017 sausio 12 d., ketvirtadienis, 01:10 val.)