Kauno savivaldybė & Policija vs Agentus (78:68)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 19 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ Kausta, Naglio g. 4a, Kaunas, LT-52367

„Kauno savivaldybė & Policija“ po atkaklios kovos įveikė „Agentus“

2017 lapkričio 19 d., Sekmadienis, 17:23 val., peržiūros: 1006

Sekmadienį Kaustos sporto salėje įvyko 30+ lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Kauno savivaldybė & Policija“ (3/1) ir svečių teisėmis atvykę „Agentus“ (0/2).

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai, komandoms sunkiai sekėsi rinkti taškus ir sužaidus keturias minutes rezultatas buvo lygus (4:4). Robertas Buckus dėl gautos nesportinės pražangos ir techninės privalėjo palikti aikštelę. Per likusį laiką „Kauno savivaldybė & Policija“ sugebėjo tik minimalų pranašumą įgauti ( 18:17). Antrame kėlinyje M.Patačius sunkiai buvo sustabdomas, o pagrindinis „Agentus“ centras rinkosi viena po kitos pražangas. Toliau tarp ekipų vyko taškas į tašką kova, tačiau T.Grigalevičius smeigė tritaškių metimų ir „Kauno savivaldybė & Policija“ įgijo 7 taškų pranašumą ( 34:27). Likus žaisti tris minutes „Agentus“ skirtumas išaugo iki dviženklio, tačiau svečiai paskutinėmis sekundėmis pataikė tritaškį, kur komandas skyrė 8 taškai – 40:32.

Po ilgosios pertraukos „Agentus“ pavyko pasinaudoti varžovų klaidomis ir skirtumas ištirpo iki 3 taškų ( 45:42). „Kauno savivaldybė & Policija“ pavykdavo atsiplėšti nuo varžovų, tačiau svečiai nestabdė apsukų ir lipo šeimininkams ant kulnų ( 61:54). Ketvirtame kėlinyje „Agentus“ tik penktąją žaidimo minutę pelnė pirmuosius taškus šiame kėlinyje ( 73:56). Per likusį laiką „Kauno savivaldybė & Policija“ išsaugojo susikrautą pranašumą ir šventė pergalę, rezultatu – 78:68 (18:17, 22:15, 21:22, 17:14)

Po laimėtų rungtynių „Kauno savivaldybė & Policija“ ekipos žaidėjas, R.Dabašinskas , kalbėjo:
„Sunkios rungtynės, tačiau pavyko persverti rezultatą į savas rankas, kur išsaugojom iki galo ir šventėm pergalę.“

„Kauno savivaldybė & Policija“ nesunkiai įveikė „Šilainius“ (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 20:25 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ užbaigė ketvirtfinalį įveikdami „Šernai“ (2018 balandžio 04 d., trečiadienis, 22:49 val.)„Agentus“ po atkaklios kovos įveikė SK „Vertigo“ (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 19:54 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ pasiekė užtikrintą pergalę (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 21:38 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ lengvokai įveikė negausiai susirinkusius varžovus (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 19:29 val.)Nuo pat pirmųjų minučių pirmavę „Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „Šernai“ (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 22:41 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ pergalingai pradėjo atkrintamąsias varžybas (2018 kovo 11 d., sekmadienis, 17:50 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ sutriuškino savo varžovus ir žengė į ketvirtfinalį (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 20:23 val.)Pirmame kėlinuke atsiplėšusi „Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „UNO“ krepšininkus (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 17:57 val.)„Kauno savivaldybė & Policija” pergalingai pradėjo pusfinalio barjerą (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 19:19 val.)