Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ vs DNC (65:74)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2017 kovo 27 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

Po atkaklios kovos „DNC“ įveikė Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“

2017 kovo 27 d., Pirmadienis, 22:26 val., peržiūros: 1401

Pirmadienį Jachtklubo sporto salėje įvyko +30 lygos SC „Orionas“ lygos pirmenybių ketvirtfinalio pirmosios rungtynės, kuriose susitiko Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ ir svečių teisėmis atvykę „DNC“.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo, tačiau pirmieji su gynyba susitvarkė Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ , kur greitai įgijo 7 taškų pranašumą ( 13:6). „DNC“ atsakė spurtu 8:0 ir susigrąžino lyderio vaidmenį. Likus žaisti tris minutes A.Linkus smeigė tolimus metimus ir šeimininkai susikrovė 7 taškų pranašumą ( 21:14). Antrame kėlinyje „DNC“ mažais žingsniukais mažino skirtumą, kol galiausiai rezultatas tapo lygus ( 21:21). Svečiai toliau nestabdė apsukų ir uraganiniu puolimu susikrovė 9 taškų pranašumą ( 23:32). Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ kėlinuką pralaimėjo net 32:6 – 27:46.

Po ilgosios pertraukos Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ toliau neatrado savojo žaidimo, o svečiai išlaikė susikrautą pranašumą ( 34:52). „DNC“ pradėjo klysti puolime, o tuo pasinaudojo šeimininkai ir skirtumas sumažėjo ik 14 taškų. Ketvirčio pabaigoje komandos apsikeitė sėkmingomis atakomis ir ekipas toliau skyrė 15 taškų ( 41:56). Ketvirtame kėlinyje Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir skirtumas sumažėjo iki 5 taškų ( 58:53). „DNC“ pavyko atsigauti po šalto dušo , kur atstatė turėtą pranašumą (60:68), tačiau Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ toliau lipo varžovams ant kulnų ( 63:68). Vis dėlto, paskutinę minutę užtikrinčiau sužaidė „DNC“ , kur iškovojo pergalę, rezultatu – 65:74 (21:14, 6:32, 14:10, 24:18)

Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“: Audrius Linkus – 16 tšk., Mindaugas Mažeika – 14 tšk. (6 rezult. perd.), Andrius Čekanauskas – 11 tšk.

DNC: Ignas Grigaravičius – 20 tšk. (5 išpr. praž.), Paulius Valentukonis – 16 tšk. (12 atk. kam.), Dainius Bakanas – 11 tšk.

Nerezultatyviose rungtynėse „Šernai“ įveikė „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ krepšininkus (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:48 val.)SK „Vertigo“ po atkaklios kovos palaužė „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ pasipriešinimą (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 23:17 val.)„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ išnešė sveiką kailį (2017 sausio 03 d., antradienis, 06:18 val.)„Šernai“ ketvirtame kėlinyje įrodė pranašumą prieš Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 16:56 val.)„DNC“ po nervingos kovos šventė pergalę prieš Asociacija „Krepšinio pasaulis“ ekipą. (2016 spalio 31 d., pirmadienis, 23:20 val.)Visų rungtynių metu pirmavusi „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ iškovojo pergalę (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 00:31 val.)Permainingose rungtynėse „Šilainiai“ palaužė Asociacijos „Krepšinio pasaulis“ ekipą (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 22:52 val.)Po ilgosios pertraukos trumpam intrigą sugrąžinusi „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ sezoną baigė triuškinančiu pralaimėjimu (2017 kovo 29 d., trečiadienis, 23:02 val.)Pirmose aštunfinalio rungtynėse Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ rungtynių pabaigoje palaužė „Acme ‒ Jabra“ komandą (2017 kovo 07 d., antradienis, 22:36 val.)„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Acme ‒ Jabra“ (2016 lapkričio 07 d., pirmadienis, 23:56 val.)