DNC vs Makroflex ‒ KTU Plienas (77:82)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 13 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„DNC“ suklupo prieš „Makroflex ‒ KTU Plieną“

2017 vasario 13 d., Pirmadienis, 23:40 val., peržiūros: 1470

Pirmadienį, vasario 13 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „30+“ lygos, SC „Oriono“ pirmenybių, B pogrupio rungtynės, tarp vietos „DNC“ ir svečių „Makroflex – KTU Plieno“ ekipų. Pirmoje rungtynių pusėje geriau atrodę šeimininkai išsiveržė į priekį, tačiau po ilgosios pertraukos ėmę strigti atidavė priešininkams iniciatyvą, ko pasekoje pergale džiaugėsi „Makroflex – KTU Plienas“. 77:82 (19:15, 20:16, 21:25, 17:26).

Rungtynių pradžioje spurtavę aikštės šeimininkai iškart atitrūko, tačiau kiek vėliau susiėmę svečių krepšininkai sugebėjo iki kėlinuko pabaigos sumažinti deficitą iki keturių taškų. Antrojo ketvirčio pradžioje rezultatas trumpam buvo tapęs lygiu, tačiau ir vėl spurtavę „DNC“ žaidėjai įgijo trylikos taškų pranašumą. Vis tik, ir vėl kėlinuko pabaigoje žymiai geriau pasirodęs „Makroflex – KTU Plienas“ sugebėjo sušvelninti deficitą iki aštuonių taškų. 39:31.

Po ilgosios pertraukos strigti praėję aikštės šeimininkai leido įsismarkuoti priešininkų snaiperiams, kurių tolimų metimų dėka svečiai ne tik pasivijo varžovus, bet ir persvėrė rezultatą savo naudai. Kiek vėliau „DNC“ dar buvo susigrąžinę persvarą, tačiau ir vėl spurtavęs „Makroflex – KTU Plienas“ persvėrė rezultatą savo naudai. Nepaisant to, kėlinuką geriau užbaigę šeimininkai susigrąžino trapią persvarą. Lemiamos rungtynių dalies metu vyko atkakli kova ir pirmaujanti komanda keitėsi ne kartą, tačiau ir vėl pabaigoje užtikrinčiau krepšį atakavę svečiai išvargo pergalę rezultatu 77:82.

„DNC“: Paulius Valentukonis – 20 tšk. (18 atk. kam.), Karolis Meiliūnas – 16 tšk. (9 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Dainius Bakanas – 11 tšk.

„Makroflex ‒ KTU Plienas“: Petras Aleksonis – 27 tšk., Andrius Knezys – 19 tšk., Nerijus Dirsė – 15 tšk.

Po dviejų kėlinių pavargę „DNC“ turėjo pripažinti „Makroflex ‒ KTU Plieno pergalę“ (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 22:23 val.)Asociacija „Krepšinio pasaulis“, fortūnos padedama iškovojo pergalę prieš „Makroflex ‒ KTU Plieną“ (2016 spalio 26 d., trečiadienis, 22:30 val.)Nors ir išbarsčiusi didelę persvarą, „Uno“ visgi triumfavo rungtynėse prieš „Makroflex ‒ KTU Plieną“ (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 23:11 val.)Lyderių dvikovoje „Šilainiai“ turėjo pripažinti „Makroflex ‒ KTU plienas“ pranašumą (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 16:56 val.)„DNC“ nesunkiai įveikė „ACME ‒ Jabra“ (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 22:19 val.)Atkaklios kovos atomazgoje ‒ „Makroflex ‒ KTU Plieno“ pergalė (2017 sausio 02 d., pirmadienis, 22:25 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ antro stebuklo nesukūrė ‒ į pusfinalį žengė „Makroflex ‒ KTU Plienas“ (2017 balandžio 05 d., trečiadienis, 00:35 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ žaidė kovingai, bet turėjo pripažinti „Makroflex ‒ KTU Plieno“ pranašumą (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 22:24 val.)Labai nerezultatyviose rungtynėse „Makroflex ‒ KTU Plienas“ įveikė SK „Vertigo“ (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 18:32 val.)„Makroflex ‒ KTU Plienas“ pusfinalį pradėjo užtikrinta pergale (2017 balandžio 09 d., sekmadienis, 18:28 val.)