Uno vs Makroflex ‒ KTU Plienas (69:63)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gruodžio 07 d., Trečiadienis, 20:25 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Nors ir išbarsčiusi didelę persvarą, „Uno“ visgi triumfavo rungtynėse prieš „Makroflex ‒ KTU Plieną“

2016 gruodžio 07 d., Trečiadienis, 23:11 val., peržiūros: 1251

Trečiadienį, gruodžio 7-ąją dieną, J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje buvo sužaistos KKL Įmonių lygos, „Orionas“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Uno“ (2-6) ir jiems iššūkį metusių svečių „Makroflex ‒ KTU Plieno“ (5-1) ekipų.

Pasimokę iš šešių paeiliui pralaimėjimų, „Uno“ krepšininkai iškart griebė jautį už ragų bei įpusėjus pirmajam kėlinukui jau pirmavo 15:2. Tačiau E. Bacevičiaus ir N.Dirsės metimai labai greitai sumažino šeimininkų pranašumą iki 17:12. Visgi, spurtas 7:0 kėlinuko pabaigoje „Uno“ ekipai pasibaigus pirmajam kėlinukui leido turėti dviženklią persvarą 24:12.

Antrojo kėlinuko pradžioje ir toliau aikštelės šeimininkai dominavo bei po A. Olberkio metimų pirmavo 33:15. Tačiau po minutinės pertraukėlės daugiausia tolimų tritaškių metimų dėka „Makroflex ‒ KTU Plienas“ spurtavo 0:13 ir priartėjo iki 33:28. Šią trapią persvarą aikštelės šeimininkams visgi pavyko išlaikyti iki pat kėlinuko pabaigos, po kurio rezultatas buvo 41:35.

Trečiajame kėlinuke pasismagino N.Dirsė, kurio taiklūs tolimi šūviai leido išlyginti rungtynių rezultatą 49:49. O tada aikštelėje prasidėjo tikra kova taškas į tašką. Puikiai sužaidę trečią ketvirtį „Makroflex ‒ KTU Plienas“ sugebėjo pirmauti pasibaigus jam 52:53.

Ketvirtajame kėlinuke ir toliau kova vyko taškas į tašką, kol aikštelės šeimininkų krepšininkas R.Miliauskas nepelnė penkių taškų paeiliui, po kurių „Uno“ spurtavo iki 65:59. Šį pranašumą „Uno“ išlaikė iki pat rungtynių pabaigos ir šventė pergalę po šešių pralaimėjimų paeiliui. Galutinis rungtynių rezultatas 69:63.

Po rungtynių „Uno“ krepšininkas G.Šuklevičius sakė: „ilgai laukta pergalė, nes buvo šeši iš eilės pralaimėjimai. Šiandien žaidė vienodos, lygios komandos. Galbūt šiek tiek geriau apsigynėm, ko pasekoje nedideliu skirtumu laimėjom“.

Uno: Andrius Olberkis – 16 tšk., Donatas Maciulevičius – 12 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Gintaras Dirkstys – 12 tšk., Rimvydas Miliauskas – 10 tšk.

Makroflex ‒ KTU Plienas: Nerijus Dirsė – 19 tšk., Edvinas Bacevičius – 13 tšk. (8 rezult. perd.), Donatas Rimkevičius – 10 tšk. (6 išpr. praž.)

„DNC“ suklupo prieš „Makroflex ‒ KTU Plieną“ (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 23:40 val.)Po dviejų kėlinių pavargę „DNC“ turėjo pripažinti „Makroflex ‒ KTU Plieno pergalę“ (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 22:23 val.)Lyderių dvikovoje „Šilainiai“ turėjo pripažinti „Makroflex ‒ KTU plienas“ pranašumą (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 16:56 val.)Labai nerezultatyviose rungtynėse „Makroflex ‒ KTU Plienas“ įveikė SK „Vertigo“ (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 18:32 val.)Asociacija „Krepšinio pasaulis“, fortūnos padedama iškovojo pergalę prieš „Makroflex ‒ KTU Plieną“ (2016 spalio 26 d., trečiadienis, 22:30 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ žaidė kovingai, bet turėjo pripažinti „Makroflex ‒ KTU Plieno“ pranašumą (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 22:24 val.)Atkaklios kovos atomazgoje ‒ „Makroflex ‒ KTU Plieno“ pergalė (2017 sausio 02 d., pirmadienis, 22:25 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ antro stebuklo nesukūrė ‒ į pusfinalį žengė „Makroflex ‒ KTU Plienas“ (2017 balandžio 05 d., trečiadienis, 00:35 val.)Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ tik rungtynių pabaigoje įtvirtino savo pergalę prieš „Uno“ (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 23:19 val.)„Uno“ po atkaklios kovos paliko „Acme ‒ Jabra“ be pergalių (2017 vasario 05 d., sekmadienis, 20:47 val.)