Kauno TPMC ‒ 2 vs Alaina (70:86)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 gruodžio 21 d., Ketvirtadienis, 18:15 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (mažoji salė), V. Krėvės pr. 114, Kaunas, LT-50315

„Alaina“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipos pasipriešinimą

2017 gruodžio 21 d., Ketvirtadienis, 23:05 val., peržiūros: 651

Ketvirtadienio, gruodžio 21 d. vakarą, Kauno TPMC mažojoje salėje vyko C lygos Mažosios taurės I-ojo pogrupio rungtynės tarp „Kauno TPMC ‒ 2“​ (2/7), žaidusių namuose, bei „Alaina“ (3/5) krepšininkų (svečių).

Rungtynės prasidėjo gana nerezultatyviai ir pirmo kėlinuko viduryje po R. Gečo metimo „Kauno TPMC ‒ 2“ atsilikinėjo minimalia persvara – 6:7. Iki kėlinuko pabaigos „Alainai“ pavyko šiek tiek padidinti savo pranašumą ir pirmauti 8:13.

Antrojo kėlinuko pradžioje svečiai dar labiau padidino savo pranašumą ir po V. Pranaičio dvitaškio pirmavo 14:21. Bet tada tritaškį įsūdė šeimininkų krepšininkas V.Špiliauskas, taip užkūręs savo komandą kovai, kuri prisivijo varžovus ir išlygino rungtynių rezultatą 30:30.

Trečiajame kėlinuke M. Červinsko ir M. Mackevičiaus tritaškiai leido „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipai išsiveržti į priekį – 42:39. Bet nuo tada „Alaina“ įjungė aukštesnę pavarą, V.Čypas pataikė kelis sunkius tolimus metimus ir svečiai pasibaigus trims ketvirčiams pirmavo 54:61.

Ketvirtajame kėlinuke „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipa, šiandien žaidusi šešiese, jau atrodė išsikvėpusi, o didesnę rotaciją turėję „Alainos“ krepšinininkai sugebėjo dar labiau įtvirtinti savo pranašumą bei laimėti šias rungtynes 70:86 (8:13, 22:17, 24:31, 16:25).

V.Čypas („Alaina“):

„manau, kad pergalę nulėmė šiek tiek geresnis pataikymas. Buvo atkarpa, kai truputį mums geriau pakrito ir atsiplėšėm. Noriu pasveikinti priešininkus su artėjančiom Kalėdom.“

Pirmose aštunfinalio rungtynėse „ASU dubleriai“ rungtynių pabaigoje palaužė „Kauno TPMC ‒ 2“ (2018 kovo 15 d., ketvirtadienis, 21:12 val.)Atkakliose rungtynėse „Kauno TPMC ‒ 2“ jaunimas palaužė „Alaina“ (2018 sausio 23 d., antradienis, 00:10 val.)„Sabonio KC“ nesunkiai įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 22:49 val.)„ASU dubleriai“ neturėjo didesnio vargo su „Kauno TPMC ‒ 2“ (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 19:01 val.)„Kauno NTI-PN“ įrodė savo pranašumą prieš „Kauno TPMC ‒ 2“ krepšininkus (2018 sausio 30 d., antradienis, 22:39 val.)KK „Alfa būrys“ vos neprisižaidė prieš „Kauno TPMC ‒ 2“ (2018 vasario 13 d., antradienis, 00:56 val.)„Alaina“ įveikė A.Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ ekipą (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 20:21 val.)„Alaina“ pranoko namuose žaidusius „BK Centre“ krepšininkus (2017 gruodžio 02 d., šeštadienis, 15:59 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „Kauno TPMC ‒ 2“ įveikė „Sabonio KC“ (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 21:45 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ išvargo pergalę prieš „Alumnita“ (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 18:54 val.)