Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai vs Lemora (67:61)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gruodžio 17 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Beveik visas rungtynes pirmavę „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ įveikė „Lemorą“

2017 gruodžio 17 d., Sekmadienis, 20:59 val., peržiūros: 760

Gruodžio 17 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ priemė svečius „Lemorą“. „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ buvo iškovoję tris pergales ir penkis kartus buvo pralaimėję. „Lemoros“ sąskaitoje buvo keturios pergalės ir keturi pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje komandos keitėsi taikliais metimais, o įpusėjus ketvirtai minutei rezultatas buvo lygus (6:6). Vėliau dešimt taškų be atsako pelnė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ (16:6). Įpusėjus septintai minutei spurtą pradėjo „LEmora“, kuri pelnė keturis taškus be atsako (16:10). Aštuntą minutę du iš eilės tritaškius pataikė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ (22:10), o kėlinį aštuoniais taškais baigė „Lemora“ (22:18).

Antrame kėlinyje komandos žaidė lygiai. Ketvirtą minutę komandas skyrė septyni taškai (30:23). . Vėliau šešis taškus be atsako pelnė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ (36:23). Septintą minutę skirtumas sumažėjo iki dvylikos taškų (36:28). Kėlinio pabaigoje komandos žaidė lygiai (41:30).

Įpusėjus ketvirtai minutei komandas skyrė 12 taškų (47:35). Netrukus „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ pradėjo spurtą, pelnė devynis taškus be atsako (56:35). Visgi paskutinėmis kėlinio minutėmis geriau žaidė „Lemora“, kuri sumažino varžovų persvarą iki 10 taškų (57:47).

Ketvirtame kėlinyje komandos keitėsi taikliais metimais (65:56). Visgi kėlinio pabaigoje „Lemora“ pelnė keturis taškus be atsako, po kurių sumažėjo skirtumas iki penkių taškų (65:60). Visgi rungtynių gale šeimininkai persvarą išlaikė ir įveikė varžovus rezultatu 67:61. „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ iškovojo ketvirtą pergalę, o „Lemora“ pralaimėjo penktą kartą.

„„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ treneris M.Kadakauskis: „Šiandien geriau žaidėme, daugiau pataikėme, turėjome aukštesnį žaidėją, daugiau kamuolių atkovojome. Jie buvo penkiese, jiems buvo sunkiau žaisti. Turėjo mums leisti žaisti laisvesniems. To pasekoje laimėjome.“ Paklaustas, kodėl pirmoje rungtynių dalyje komanda puikiai pataikė tritaškius, treneris atsakė: „Pradžioje labai krito tritaškiai, vėliau šiek tiek sustojome. Tai išgąsdino, kad nesubyrėtume kaip jau buvo. Rinkome po pora taškų, kaip minėjau varžovai palikdavo mus laisvesnius.“

„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ nesunkai įveikė „Enersteną“ (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 20:45 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ antrą kartą ketvirtfinalyje įveikė „Lemorą“ (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 21:37 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ lengvai įveikė „Rimo & Patikimą liniją“ (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 21:37 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ rungtynių pabaigoje įveikė „Omegą“ (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 20:52 val.)Puikus „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipos puolimas leido lengvai įveikti „Ulmą“ (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 20:50 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ neprilygo „Artstone“ komandai (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 21:02 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ neprilygo „Pastolinis“ (85:113) (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 21:58 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ pasiekė užtikrintą pergalę (2018 vasario 08 d., ketvirtadienis, 21:56 val.)Gynybinio stiliaus rungtynėse „Padangynas.lt“ įveikė „Lemorą“ (2017 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ pratęsimo pabaigoje palaužė „Pastolinį“ (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 21:39 val.)