Kauno TPMC ‒ 2 vs Alumnita (90:70)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 11 d., Ketvirtadienis, 18:15 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (mažoji salė), V. Krėvės pr. 114, Kaunas, LT-50315

„Kauno TPMC ‒ 2“ paliko „Alumnitą“ be pergalių

2018 sausio 11 d., Ketvirtadienis, 19:46 val., peržiūros: 765

Ketvirtadienio, sausio 11 d. vakarą, Kauno TPMC mažojoje salėje vyko C lygos Mažosios taurės I-ojo pogrupio rungtynės tarp „Kauno TPMC ‒ 2“​ (2/8), žaidusių namuose, bei „Alumnita“ (0/10) krepšininkų (svečių).

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką, o įpusėjus ketvirčiui „Alumnita“ buvo priekyje 9:10. Visgi, kėlinuko antroje pusėje „Kauno TPMC ‒ 2“ perėmė iniciatyvą į savo rankas ir pasibaigus pirmajam ketvirčiui pirmavo 20:16.

Antrajame kėlinuke R. Petkevičiaus ir E. Petkevičiaus tandemas leido svečiams įsiveržti į priekį 24:31. Bet tada savo žodį tarė šeimininkų krepšininkas M.Červinskas, kurio metimai leido „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipai spurtuoti ir po dviejų ketvirčių pirmauti 42:37.

Trečiajame kėlinuke ir toliau pirmavo rungtynių šeimininkai. Po M. Mackevičiaus tolimo šūvio jų persvara buvo devyni taškai 52:43. Iki kėlinuko pabaigos „Kauno TPMC ‒ 2“ padidino savo persvarą iki 65:54.

Lemiamame kėlinuke, daugiausia N. Trumpelio ir R. Gečo metimų dėka „Kauno TPMC ‒ 2“ dar labiau nutolo. Rungtynių pabaigoje N.Trumpelis smeigė du tritaškius paeiliui ir užfiksavo galutinį šių rungtynių rezultatą 90:70 (20:16, 22:21, 23:17, 25:16).

M.Červinskas („Kauno TPMC ‒ 2“):

„Naujus metus pradėjome geriau nei užbaigėme senus. Priešininkų komanda buvo tikrai įveikiama, kadangi lentelėje yra paskutiniai, tai mes jau taip ir tikėjomės, kad viskas pavyks, bet teko pakovoti, lengva niekad nebūna. Tikiuosi, kad ir toliau eisis taip, kaip ir dabar.“

KK „Alfa būrys“ paliko „Alumnita“ be pergalių (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 16:18 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ išvargo pergalę prieš „Alumnita“ (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 18:54 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ nespėjo paskui greitą „Laipsnių“ puolimą (2017 lapkričio 07 d., antradienis, 19:48 val.)„Kauno NTI-PN“ palaužė „Alumnita“ ir iškovojo pirmąją pergalę (2017 gruodžio 13 d., trečiadienis, 16:43 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ turėjo pripažinti „BK Centre“ pranašumą (2018 sausio 13 d., šeštadienis, 15:44 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ visus reikalus su „BK Centre“ sutvarkė pirmoje rungtynių pusėje (2018 vasario 15 d., ketvirtadienis, 22:38 val.)„Alaina“ įveikė „Alumnitą“ (73:58) (2018 kovo 07 d., trečiadienis, 23:20 val.)„Kauno NTI-PN“ pasiekė nelengvą pergalę (2017 gruodžio 19 d., antradienis, 23:03 val.)Atkakliose rungtynėse „Kauno TPMC ‒ 2“ jaunimas palaužė „Alaina“ (2018 sausio 23 d., antradienis, 00:10 val.)„Sabonio KC“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „Alumnitą“ (2017 gruodžio 04 d., pirmadienis, 20:13 val.)