Uno vs Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ (67:80)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 23 d., Trečiadienis, 20:25 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ tik rungtynių pabaigoje įtvirtino savo pergalę prieš „Uno“

2016 lapkričio 23 d., Trečiadienis, 23:19 val., peržiūros: 1399

Trečiadienį, lapkričio 23-ąją dieną, J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje buvo sužaistos KKL Įmonių lygos, „Orionas“ pirmenybių rungtynėse, kuriose susitiko šeimininkų „Uno“ ir jiems iššūkį metusių svečių Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ komandos. Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai, o sužaidus pusę kėlinuko rezultatas buvo lygus – 6:6. Antroje kėlinio pusėję abiem komandom „atsirišo krepšiai“. Svečiai netrukus pelnė 5 taškus be atsako ir atitrūko nuo varžovų, o iki kėlinio pabiagos likus žaisti mažiau nei dvi minutes Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ komandos turėjo 8 taškų persvarą – 12:20. Tačiau kėlinio pabaigą geriau sužaidė šeimininkai ir po paskutinės kėlinio atakos, kurią dvitaškiu užbaigė A.Olberkis, svečių persvara ištirpo iki 2 taškų – 18:20.

Antrojo kėlinuko pradžia taip pat buvo nerezultatyvi, o sužaidus beveik pusę kėlinio „Uno“ krepšininkai atsilikinėjo 3 taškais (25:28), tačiau per daugiau nei minutę praleido į savo krepšį 5 taškus be atsako ir leido varžovams nutolti. Iki kėlinuko pabaigos likus pusantros minutės Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ persvara šoktelėjo iki dviženklės (30:40), tačiau iki kėlinio pabaigos tokios persvaros išlaikyti nepavyko – 33:42.

Po ilgosios pertraukos gausiau susirnkę svečių komandos krepšininkai pradėjo žaisti greitesnį žaidimą ir tai pasiteisino – per kelias minutes skirtumas šoktelėjo iki 17 taškų. Beveik pusę kėlinio trukusį „Uno“ komandos taškų badą nutraukė M.Gailiūnas. Kėlinuko pabaigoje geresnį žaidimą pademonstravę šeimininkai prieš lemiamą ketvritį sumažino savo deficitą iki 11 taškų – 52:63.

Ketvirtasis kėlinukas geriau prasidėjo šeimininkams, jie per mažiau nei keturias minutes sumažino Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ persvarą iki 5 taškų (63:68). Tačiau „Uno“ komandos viltis pakovoti dėl pergalės į šipulius sudaužė A.Linkus pataikydamas du tritaškius iš eilės ir atstatydamas savo komandos dviženklę persvarą (65:78). Per likusį laiką šeimininkams nepavyko atkurti intrigos šiame mače ir jie turėjo pripažinti varžovų pergalę rezultatu – 67:80.

Po rungtynių pakalbintas Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ komandos puolėjas Š.Karūnaitis, džiaugėsi, kad komanda pagaliau susirinko daugmaž pilnos sudėties: „Na šiandien pirmą kartą susirinko didžioji dalis komandos žaidėjų. Dar patys nelabai pažįstame vieni kitus aikštelėje. Sunkiai pradėjom, bet pamažu įsibėgėjom, pakrito metimai ir laimėjom.“

Uno: Donatas Maciulevičius – 23 tšk., Andrius Olberkis – 18 tšk. (5 rezult. perd.), Modestas Gailiūnas – 10 tšk. (13 atk. kam.)

Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“: Audrius Linkus – 20 tšk., Mindaugas Mažeika – 16 tšk., Šarūnas Karūnaitis – 13 tšk., Kąstytis Kudarauskas – 10 tšk.

„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Acme ‒ Jabra“ (2016 lapkričio 07 d., pirmadienis, 23:56 val.)„Baltic Transline“ tik rungtynių pabaigoje įtvirtino pergalę prieš „UNO“ (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 23:33 val.)Pirmose aštunfinalio rungtynėse Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ rungtynių pabaigoje palaužė „Acme ‒ Jabra“ komandą (2017 kovo 07 d., antradienis, 22:36 val.)Asociacija „Krepšinio pasaulis“, fortūnos padedama iškovojo pergalę prieš „Makroflex ‒ KTU Plieną“ (2016 spalio 26 d., trečiadienis, 22:30 val.)Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis “ antrą kartą įveikė „Acme ‒ Jabra“ ir pateko į ketvirtfinalį (2017 kovo 14 d., antradienis, 22:08 val.)„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ išnešė sveiką kailį (2017 sausio 03 d., antradienis, 06:18 val.)Visų rungtynių metu pirmavusi „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ iškovojo pergalę (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 00:31 val.)„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ po ilgosios pertraukos nesunkiai susidorojo su „LSMU VA & Statybų vizija“ (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 22:52 val.)„Sena skrynia & Asociacija Krepšinio pasaulis“ekipa nesugebėjo sulaikyti Justo Ališausko ir patyrė penktą nesėkmę iš eilės (2017 vasario 27 d., pirmadienis, 23:06 val.)SK „Vertigo“ po atkaklios kovos palaužė „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ pasipriešinimą (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 23:17 val.)