SK „Vertigo“ vs Makroflex ‒ KTU Plienas (48:50)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 spalio 23 d., Sekmadienis, 16:45 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

Labai nerezultatyviose rungtynėse „Makroflex ‒ KTU Plienas“ įveikė SK „Vertigo“

2016 spalio 23 d., Sekmadienis, 18:32 val., peržiūros: 1401

Spalio 23 dieną, 16:45 val., Jachtklubo sporto salėje, įvyko „30+“ lygos susitikimas tarp namuose žaidusių SK „Vertigo“ krepšininkų ir svečių „Makroflex ‒ KTU Plienas“ ekipos. Abi ekipos į šias rungtynes atvyko jau turėdamos vieną pergalę savo kraityje.

Rungtynių pradžia geriau susiklostė aikštelės šeimininkams, kurie po G. Vasiliausko trijų metimų iš po krepšio pirmąją penkių minučių atkarpą laimėjo 6:0. Tada sekė dar vienas SK „Vertigo“ ekipos spurtas, po kurio jie priekyje buvo jau 11:2. Visgi, N.Dirsė ir K.Kažanis pataikė po tritaškį ir „Makroflex ‒ KTU Plieno“ deficitas sumažėjo iki 11:8.

Įpusėjus antrajam ketvirčiui „Makroflex ‒ KTU Plienas“ ekipai po S.Korolkov baudos metimų pavyko persverti rungtynių rezultatą savo naudai ir pirmauti 13:14. Kėlinuko pabaigoje puikiai sužaidė svečių aukštaūgis J.Leitanas, kuris ne tik puikiai darbavosi puolime, tačiau ir apdovanojo blokais varžovus. Įpusėjus rungtynėms 19:27 priekyje buvo „Makroflex ‒ KTU Plienas“.

Trečiajame kėlinuke ekipos visiškai sustojo puolime, kai per pirmas penkias kėlinuko minutes abi ekipos įmetė vos po 2 taškus. Tačiau po truputį, po truputį, taiklus Š. Kenstavičiaus tritaškis ir G. Vasiliausko bei M. Ručinsko metimai sumažino „Makroflex ‒ KTU Plienas“ persvarą iki 31:34.

Paskutinysis kėlinukas vyko taškas į tašką. Ir nors likus trims minutėms jau atrodė, jog SK „Vertigo“ perima iniciatyvą, kuomet G.Vasiliauskas metimas iš vidutinio nutolio padidino šeimininkų persvarą iki 48:45, tačiau šie per likusias tris minutes nesugebėjo įmesti nė taško, o „Makroflex ‒ KTU Plienas“ taikliais baudų metimais persverė rungtynių rezultatą savo komandos naudai ir iškovojo antrąją pergalę paeiliui. Galutinis rungtynių rezultatas 48:50.

Po rungtynių „Makroflex ‒ KTU Plienas“ ekipos žaidėjas L.Narmontas taip pakomentavo rungtynes: „toks lengvas antikrepšinis, gal sezono pradžia, abi ekipos, iš tikrųjų, strigo, toks jėgos, daugiau gynybinis krepšinis buvo. Pavyko suspurtuoti antrame kėlinyje, sumetėm kelis tolimus metimus ir tą persvarą, principe, išlaikėme. Jie ten pavijo truputėlį mus, bet pavyko išlaikyti persvarą vien dėl kelių tolimesnių metimų. O šiaip daug nesusirinko pas mus ir, iš tikrųjų, darbinė, sunki pergalė gavosi“.

SK „Vertigo“: Gediminas Vasiliauskas – 16 tšk. (10 atk. kam.), Mantas Ručinskas – 10 tšk., Tomas Garliauskas – 7 tšk.

Makroflex ‒ KTU Plienas: Justinas Leitanas – 17 tšk. (5 išpr. praž.), Nerijus Dirsė – 14 tšk., Sergej Korolkov – 9 tšk.

„Makroflex ‒ KTU Plienas“ įrodė savo pranašumą prieš SK „Vertigo“ (2017 vasario 05 d., sekmadienis, 19:20 val.)„Makroflex ‒ KTU Plienas“ po atkaklios kovos įveikė SK „Vertigo“ ir žengė į finalą (2017 balandžio 23 d., sekmadienis, 23:14 val.)„Makroflex ‒ KTU Plienas“ po atkaklios kovos įveikė „Šernus“ (2016 lapkričio 09 d., trečiadienis, 22:54 val.)„Makroflex ‒ KTU Plienas“ iššvaistė pranašumą, bet įveikė „Agentus“ (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 22:32 val.)„Makroflex ‒ KTU Plienas“ be sunkumų susitvarkė su „Acme ‒ Jabra“ (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 22:42 val.)„Makroflex ‒ KTU Plienas“ rungtynių pabaigoje palaužė „Šernus“ (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 16:52 val.)Rungtynių pradžioje buksavęs „Makroflex ‒ KTU Plienas“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Baltic Transline“ (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 23:24 val.)Atkaklios kovos atomazgoje ‒ „Makroflex ‒ KTU Plieno“ pergalė (2017 sausio 02 d., pirmadienis, 22:25 val.) „Kauno savivaldybė & Policija“ gan nesunkiai įveikė SK „Vertigo“ (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 22:11 val.)Nors ir išbarsčiusi didelę persvarą, „Uno“ visgi triumfavo rungtynėse prieš „Makroflex ‒ KTU Plieną“ (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 23:11 val.)