Baltic Transline vs Kauno Rami & Gi-Gr (53:54)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 26 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Kauno Rami & Gi-Gr“ po atkaklios kovos įveikė „Baltic Transline“

2017 lapkričio 26 d., Sekmadienis, 22:41 val., peržiūros: 820

Sekmadienį, lapkričio 26 dieną, Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp A pogrupio komandų – vietos „Baltic Transline“ bei svečių „Kauno Rami & Gi-Gr“. Rungtynes kiek geriau pradėjo svečių ekipa ir po pirmojo kėlinio turėjo pranašumą savo rankose, tačiau nuo antrojo kėlinio jie paleido iniciatyvą ir didžiąją rungtynių dalį vaikėsi savo varžovus. Rungtynių pabaigoje „Kauno Rami & Gi-Gr“ sužaidė užtikrinčiau ir puolime ir gynyboje ir iškovojo pergalę vos vieno taško skirtumu.

Rungtynes kiek geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie spurtavo 9:2 per pirmąsias keturias minutes. Visgi, tuomet jie krito į duobę ir per likusį kėlinio laiką nepelnė taškų. Tuo pasinaudojo svečių ekipa ir dėka taiklių tolimų metimų pavijo varžovus, persvėrė rezultatą ir po pirmųjų dešimties minučių skaičiavo septynių taškų pranašumą – 9:16. Antrąjį kėlinį kur kas geriau pradėjo „Baltic Transline“ ekipa. Jie kėlinį pradėjo 11:3 spurtu ir taip susigrąžino pranašumą į savo rankas. Tokios pačios klaidos, kaip pirmajame kėlinyje jie nepadarė ir neleido varžovams įsiveržti į priekį. Likusio kėlinio metu komandos žaidė apylygiai, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 29:27.

Trečiojo kėlinio metu komandos žaidė apylygiai ir „Baltic Transline“ ekipa vis bandydavo nutolti nuo savo varžovų, bet čia pat „Kauno Rami & Gi-Gr“ atsakydavo savo sėkmingais išpuoliais. Tad skirtumas per daug nekito ir rezultatas po trijų ketvirčių buvo 46:42. Lemiamo ketvirčio metu aikštelės šeimininkai užtikrinti atrodė tik kėlinio pradžioje. Jie padidino savo pranašumą iki septynių taškų, bet tuomet greitus šešis taškus pelnė svečiai ir komandas skyrė vos vienas taškas. Tuomet komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais ir likus žaisti keturias su puse minutes, skirtumas išliko toks pats. Galiausiai, po ilgokos tylos, likus žaisti dvi minutes, taškus pelnė „Kauno Rami & Gi-Gr“ ir persvėrė rezultatą savo naudai. Per likusį laiką nei vienai komandai daugiau nepavyko sėkmingai užpulti ir įmesti taškų, tad pergale šiandien tenkinosi svečių ekipa. Galutinis rungtynių rezultatas 53:54.

Giedrius Džiaugys („Kauno Rami & Gi-Gr“):
„Stengėmės taikyti savo greitą žaidimą. Jie vyresni, tai nespėjo paskui mus. Ištvermės gal daugiau turėjom, bet šiaip ir tie ir tie galėjo laimėti. Šiandien pasisekė mums, nes jie galėjo įmesti lemiamą metimą“.

„Kauno Rami & Gi-Gr“ be vargo įveikė „BK Centre“ (2017 spalio 28 d., šeštadienis, 15:48 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ lygioje kovoje patiesė „Elektromontuotoją“ (2018 vasario 21 d., trečiadienis, 19:53 val.)„Krugės kariai“ įveikė „Baltic Transline“ ekipą (2018 sausio 07 d., sekmadienis, 18:51 val.)„Resmila.lt“ įveikė „Baltic Transline“ ekipą (2018 sausio 03 d., trečiadienis, 20:13 val.)„Dumblas“ tris kėlinius vargo „Baltic Transline“ (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 21:46 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ susitvarkė su „ASU dubleriais“ (2018 vasario 15 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Kauno Rami“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 23:32 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ iškovojo užtikrintą pergalę (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 22:06 val.)„Kauno rami & Gi-Gr“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „exPersvarą“ (2017 lapkričio 13 d., pirmadienis, 19:53 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ pasiekė nesudėtingą pergalę (2018 kovo 11 d., sekmadienis, 23:02 val.)