Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai vs Bitdefender ‒ Altacom (81:59)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 18 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ nesunkiai nugalėjo „Bitdefender ‒ Altacom“ (81:59)

2018 vasario 19 d., Pirmadienis, 00:22 val., peržiūros: 775

2018 vasario 18 d., Kauno technikos kolegijoje įvyko Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko šeimininkai „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ir svečiai „Bitdefender ‒ Altacom“ .

Rungtynės iš karto vyko taškas į tašką ir neiviena komandai nepavyko spurtuoti todėl rezultatas laikėsi apylygus (10:9). Vėliau kiek geriau pirmąjį rungtynių kėlinį užbaigė svečiai kurie taikliu tolimu metimu persverė rezultatą po pirmojo kėlinio rezultatu (21:22).

Antrajame rungtynių kėlinyje ir toliau vyko atkakli kova ir sužaidus puse antrojo kėlinio rezultatas buvo lygus (30:30). Visgi šeimininkai sugebėjo spurtuoti ir geriau užbaigti antrąjį kėlinuką kas jiems leido įgyti 9 taškų persvarą prieš ilgąją pertrauką (45:36).

Trečiajame rungtynių kėlinyje „Bitdefender ‒ Altacom“ ir toliau sekėsi sunkiai rinkti taškus, kas leido „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ dar labiau atitrūkti nuo varžovų ir po taiklių trijų iš eilės M. Butkaus dvitaškių metimų rezultatas buvo (67:48).

Ketvirtajame rungtynių ketvirtyje šeimininkai neleido varžovams priartėti ir iki rungtynių pabaigos jiems pavyko išsaugoti solidų pranašumą kas jiems leido švęsti 9-ąją pergalę rezultatu 81:59 (21:22, 24:14, 22:12, 14:11).

„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ komandos žaidėjas R.Vasiliūnas:

Komandos pergalę lėmė komandinis žaidimas, gerai pataikėme tolimus metimus, gerai pavyko susigynti, o varžovai neturėjo aukštų žaidėjų, todėl tai gerai išnaudojome.

Rezultatyviausi žaidėjai:

21:22
21:22 #
„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ nesunkai įveikė „Enersteną“ (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 20:45 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ neprilygo „Pastolinis“ (85:113) (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 21:58 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ neprilygo „Artstone“ komandai (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 21:02 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ trijų rungtynių serijoje palaužė „Dakrą ‒ GAGA Studio“ (2018 kovo 29 d., ketvirtadienis, 22:25 val.)„RVG Baldai“ gan nesunkiai įveikė „Bitdefender ‒ Altacom“ (2017 spalio 30 d., pirmadienis, 22:17 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ pratęsimo pabaigoje palaužė „Pastolinį“ (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 21:39 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ rungtynių pabaigoje įveikė „Omegą“ (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 20:52 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ lengvai įveikė „Rimo & Patikimą liniją“ (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 21:37 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ antrą kartą ketvirtfinalyje įveikė „Lemorą“ (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 21:37 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ po ilgosios pertraukos susidorojo su „Alaina & Limobus“ (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 00:41 val.)