Rapala vs Brentex Trailer & Partner (62:55)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gruodžio 14 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Permainingose rungtynėse „Rapala“ įveikė „Brentex Trailer & Partner“ (62:55)

2017 gruodžio 15 d., Penktadienis, 00:00 val., peržiūros: 823

Ketvirtadienį, gruodžio 14d., Kauno švaros sporto salėje įvyko Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių, C pogrupio reguliariosios rungtynės tarp aikštės šeimininkų – „Rapala“ ir svečių – „Brentex Trailer & Partner“.

Pirmąsias rungtynių minutes geriau pradėjo šeimininkų ekipa, tačiau įpusėjus pirmąjam kėliniui „Brentex Trailer & Partner“ pasiveja varžovus ir persveria rezultatą savo naudai. Kėlinio pabaigoje 2 tolimus metimus smeigęs D.Greivys leido svečiams užbaigti pirmąjį rungtynių kėlinį turint 8 taškų pranašumą – 14:22.

Antrąjame rungtynių ketvirtyje tiesiog dominavo „Rapalos“ centro puolėjas J.Pavlavičius, įmesdamas net 15 taškų per antrąjį kėlinį, kai visa „Brentex Trailer & Partner“ ekipa sugebėjo sukrapštyti tik 8. Pirmoji rungtynių pusė baigėsi rezultatu – 34:30 šeimininkų naudai.

Antroje rungtynių pusėje netrūko nei emocijų nei kovos taškas į tašką. Ketvirtame kėlinyje su visišku užsidegimu pradėjo žaisti „Rapala“ krepšininikai, galbūt šeimininkų užsidegimą ir sportinį pyktį lėmė jų pačių 2 techninės pražangos ketvirtąjame kėlinyje. „Rapala“ išlaikė persvarą įgytą ketvirtojo kėlinio viduryje ir iškovojo 8 pergalę iš 9 galimų – 62:55 (14:22, 20:8, 14:15, 14:10).

„Rapala“ Gediminas Mickevičius:

Įtemptas mačas patapo tada, kai… aš niekada šiaip nekaltinu teisėjų, bet šiandien padarė keletą klaidų kurios išmušė iš vėžių tiek mūsų lyderius, tiek ir visą komandą, bet jeigu nežiūrint į tai, varžybos buvo ganėtinai sunkios, komanda prieš kurią žaidėm buvo tikrai stipri, pataikė gerų metimų ir gerų prasiveržimų padarė, bet reiškia, kad mes vistiek esam stipresni, kadangi sugebėjom laimėti.

„Celsis“ nesunkiai įveikė „Brentex Trailer & Partner“ (66:50) (2017 lapkričio 08 d., trečiadienis, 09:50 val.)Panaikinę 20 taškų deficitą „Coca-Cola“ įveikė „Brentex Trailer & Partner“ (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 21:39 val.)Gynybinio stiliaus rungtynėse „Brentex Trailer & Partner“ palaužė „Callcredit“ (2017 gruodžio 20 d., trečiadienis, 23:37 val.)Vos 45 taškus įmetusi „Rimo & Patikima linija“ neturėjo šansų prieš „Brentex Trailer & Partner“ (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 19:24 val.)Gan nervingose rungtynėse sunki „Brentex Trailer & Partner“ pergalė prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2018 vasario 26 d., pirmadienis, 21:45 val.)Atkakliose rungtynėse sunki „Brentex Trailer & Partner“ pergalė prieš „Kesko Senukai“ krepšininkus (2018 vasario 22 d., ketvirtadienis, 23:03 val.)Pačioje rungtynių pradžioje spurtavusi „Rapala“ lengvai įveikė „Celsį“ (2017 gruodžio 05 d., antradienis, 23:23 val.)„Restauratoriai & Hausa“ po atkaklios kovos palaužė „Brentex Trailer & Partner“ (2017 gruodžio 19 d., antradienis, 16:38 val.)„Plastena“ įveidama „Brentex Trailer & Partner“ žengė pirmąjį žingsnį finalo link (2018 balandžio 16 d., pirmadienis, 22:59 val.)„Vilmista“ nesugebėjo išlyginti serijos rezultato ir pralaimėjo „Brentex Trailer & Partner“ (65:80) (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 17:55 val.)