Vėjų linija & Garliavos duona vs Brentex Trailer & Partner (67:76)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 26 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Pilėnų pagrindinė mokykla (pradinių klasių korpusas), Ašigalio g. 23, Kaunas, LT-49151

Gan nervingose rungtynėse sunki „Brentex Trailer & Partner“ pergalė prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“

2018 vasario 26 d., Pirmadienis, 21:45 val., peržiūros: 803

Pirmadienio vakarą Pilėnų pagrindinėje mokykloje vyko Įmonių lygos Mažosios taurės rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę „Vėjų linija & Garliavos duona“​ su „Brentex Trailer & Partner“​ (svečiai). Beveik visos rungtynės vyko taškas į tašką. Rungtynių pabaigoje geresnę atkarpą sužaidę svečiai sugebėjo pasiekti pergalę.

​Pirmajame kėlinyje komandos žaidė apylygiai. Vienas po kito taiklūs šūviai skrodė tinklelius tiek vienoje aikštelės pusėje, tiek kitoje. Po trijų iš eilės taiklių tolimų šeimininkų metimų, iš kurių vieną pataikė V.Merkelis bei du L.Varnas, „Vėjų linija & Garliavos duona“ išsiveržė į priekį 22:16. Kėlinio pabaigoje komandos dar apsikeitė taikliais dvitaškiais. Po pirmųjų dešimties minučių – 24:18.

​Antrasis ketvirtis prasidėjo 5 iš eilės svečių taškais. Po Ž. Jašino tritaškio bei dviejų taškų vertės metimų „Brentex Trailer & Partner“ priartėjo prie varžovų iki minimalaus atsilikimo – ​26:25. Kėlinio viduryje Po L. Varno tritaškio šeimininkai vėl nutolo – ​35:27. Tačiau ketvirčio pabaigoje 6 taškus be atsako pelnę svečiai neleido „Vėjų linija & Garliavos duona“​ krepšininkams kiek toliau pabėgti. Prieš pertrauką – 35:33.

​Trečiasis kėlinys vyko atkakliai. Krepšininkai ganėtinai emocingai reaguodavo į situacijas, jautėsi įtampa. Taškas į tašką visą kėlinį žaidusios komandos stengėsi nepaleisti viena kitos į priekį. Po šeimininkų krepšininko E. Mackevičiaus taiklaus tolimo metimo „Vėjų linija & Garliavos duona“​ išsiveržė į priekį 53:48. Keturi be atsako svečių taškai leido vėl priartėti prie varžovų iki minimalaus atsilikimo. Po kėlinio 53:52.

​Paskutiniosios dešimt minučių sėkmingiau susiklostė svečiams. A. Gavelio bei G. Kemzūros vedami „Brentex Trailer & Partner“​ sugebėjo susikrauti dviženklę persvarą kėlinio pabaigoje. Sėkmingai apsigynę bei puolime dominavę svečiai iškovojo pergalę rezultatu 67:76.

Šarūno Mickaus („Brentex Trailer & Partner“​) komentaras po pergalingo mačo:
„Sulaukėm pabaigoje pagalbos ir laimėjom. O šiaip, pabaigoj gerai sužaidėm gynyboj – ​labiau susispaudėm ant baudos ir privertėm varžovus atlikti daugiau perdavimų, o likus nedaug laiko jie labiau skubėjo išmest metimus.“

Atkakliose rungtynėse sunki „Brentex Trailer & Partner“ pergalė prieš „Kesko Senukai“ krepšininkus (2018 vasario 22 d., ketvirtadienis, 23:03 val.)Gynybinio stiliaus rungtynėse „Brentex Trailer & Partner“ palaužė „Callcredit“ (2017 gruodžio 20 d., trečiadienis, 23:37 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „RVG Baldai“ nugalėjo „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2017 gruodžio 04 d., pirmadienis, 21:34 val.)Emocingame mače „Remza & Langvila“ išlygino aštuntfinalio seriją prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2018 kovo 19 d., pirmadienis, 22:34 val.)„Brentex Trailer & Partner“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Dakra ‒ GAGA Studio“ (2018 vasario 08 d., ketvirtadienis, 22:44 val.)„Bitdefender-Altacom“ permainingose rungtynėse įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkus (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 21:42 val.)Permainingose rungtynėse „Vėjų linija & Garliavos duona“ nugalėjo atkaklųjį „Ulmą“ (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 21:50 val.)Permainingose rungtynėse „Rapala“ įveikė „Brentex Trailer & Partner“ (62:55) (2017 gruodžio 15 d., penktadienis, 00:00 val.)„Brentex Trailer & Partner“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Lietuvos geležinkeliai “ (2018 sausio 16 d., antradienis, 22:41 val.)„Kesko Senukai“ paskutiniajame kėlinyje išplėšė pergalę prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkus (2018 kovo 05 d., pirmadienis, 22:09 val.)