Brentex Trailer & Partner vs Kesko Senukai (70:65)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 22 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Atžalyno“ progimnazija, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

Atkakliose rungtynėse sunki „Brentex Trailer & Partner“ pergalė prieš „Kesko Senukai“ krepšininkus

2018 vasario 22 d., Ketvirtadienis, 23:03 val., peržiūros: 801

Ketvirtadienio vakarą Kauno VDU „​Atžalyno“​ progimnazijos sporto salėje vyko Įmonių lygos Mažosios taurės rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę „Brentex Trailer & Partner“​ su svečiais – „Kesko Senukai“​. Geriau sužaista rungtynių pabaiga leido šeimininkams iškovoti pergalę.

​Pirmasis rungtynių ketvirtis prasidėjo septyniais be atsako šeimininkų taškais. Svečiams rungtynių pradžioje sunkiai sekėsi rinkti taškus. Po S. Dranseikos („Brentex Trailer & Partner“) dvitaškio komandas skyrė 9 taškai (14:5). Per likusį kėlinio laiką komandos apsikeitė taikliais metimais. Po 10 minučių – 21:12.

​Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkai ėmė tolti. Po sėkmingų jų atakų, I.Konovalenko tritaškio bei V. Gintauto taiklaus dvitaškio, komandas jau skyrė 16 taškų (33:17). Tačiau tada užsikūrė toliašaudė „​Kesko Senukų“​ artilerija. Per mažiau nei 5 likusias minutes A.Bulotas kartu su A. Zareckiu smeigė po du tolimus šūvius bei L.Kandratavičius pridėjo dar vieną ir svečiai spurtu 19:3 grįžo į rungtynes. Po dviejų kėlinių lygybė – 36:36.

​Antrąją susitikimo pusę vėl geriau pradėjo „Brentex Trailer & Partner“​. Sužaidę atkarpą 14:3 jie įgijo 11 taškų persvarą – ​50:39. Atrodo, kad tik to ir reikia „Kesko Senukų“ krepšininkams, kurie vėl sugebėjo idealiai sužaisti kėlinio pabaigą bei prieš lemiamą kėlinį sumažinti savo atsilikimą iki 1 taško. Po trijų ketvirčių – 52:51.

​Ketvirtojo kėlinio pradžioje po 2 iš eilės taiklių svečių tritaškių komandas jau skyrė 5 taškai. Šeimininkai į tai reagavo 6 taškais be atsako bei vėl susigrąžino minimalią persvarą. Likus žaisti 2 minutėms taikli Š. Mickaus bauda išlygino rungtynių rezultatą. Pabaigoje neatkovoję kamuolio po netaiklios šeimininkų baudos bei 4 – ​iese likę „Kesko Senukai“ turėjo pripažinti „Brentex Trailer & Partner“​ pergalę rezultatu – ​70:65.

Š. Mickaus („Brentex Trailer & Partner“​) komentaras po sunkios pergalės:
„​Nežinau, šiandien labai žaidėjai nejaučia metimo, gal ta pertrauka taip pasijautė. Laisvi iš po krepšio meta po kelis kartus, bando kovoti, bet taiklių metimų nėra. Gynyboj asmeniškai irgi tingi, kamuolių neatsikovoja, praleidžia įkirtimus, neišsirenka žmonių, nesusikeičia laiku, išsiblaškę. Praktiškai dėl to ir bangavo žaidimas.“

Gan nervingose rungtynėse sunki „Brentex Trailer & Partner“ pergalė prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2018 vasario 26 d., pirmadienis, 21:45 val.)„Brentex Trailer & Partner“ sutriuškino „Modestos“ krepšininkus (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)Gynybinio stiliaus rungtynėse „Brentex Trailer & Partner“ palaužė „Callcredit“ (2017 gruodžio 20 d., trečiadienis, 23:37 val.)„Brentex Trailer & Partner“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Dakra ‒ GAGA Studio“ (2018 vasario 08 d., ketvirtadienis, 22:44 val.)Po atkaklios kovos „Brentex Trailer & Partner“ įveikė „Plasteną“ ir išlygino serijos rezultatą (2018 balandžio 19 d., ketvirtadienis, 21:23 val.)„Brentex Trailer & Partner“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Lietuvos geležinkeliai “ (2018 sausio 16 d., antradienis, 22:41 val.)„Brentex Trailer & Partner“ nepaliko jokių šansų „Modesta“ (94:30) (2017 lapkričio 23 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)Permainingose rungtynėse „Rapala“ įveikė „Brentex Trailer & Partner“ (62:55) (2017 gruodžio 15 d., penktadienis, 00:00 val.)„Brentex Trailer & Partner“ iškovojo pirmąją aštuntfinalio pergalę prieš „Vilmista“ (67:61) (2018 kovo 22 d., ketvirtadienis, 22:15 val.)„Modesta“ nepasipriešino „Kesko Senukai“ ekipai (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 22:07 val.)