Restauratoriai & Hausa vs Brentex Trailer & Partner (71:68)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gruodžio 18 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Restauratoriai & Hausa“ po atkaklios kovos palaužė „Brentex Trailer & Partner“

2017 gruodžio 19 d., Antradienis, 16:38 val., peržiūros: 743

Pirmadienį, gruodžio 18 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių rungtynės tarp C pogrupio komandų – vietos „Restauratoriai & Hausa“ bei svečių „Brentex Trailer & Partner“. Aikštelės šeimininkai susirinko ne pačios pajėgiausios sudėties ir pradžioje rungtynių nuo to kentėjo. Visgi, lemiamo ketvirčio metu jie jautėsi užtikrintai ir pasiekė sudėtingą pergalę.

Rungtynės prasidėjo gan rezultatyviu komandų žaidimu ir sužaidus kelias minutes, aikštelės šeimininkai turėjo dviejų taškų pranašumą. Vėliau jie stabtelėjo ir nesusitvarkė po savuoju krepšiu, kas leido „Brentex Trailer & Partner“ ekipai laimėti atkarpą 10:3. Į tai „Restauratoriai & Hausa“ atsakė dviem taikliais dvitaškiais, tačiau tuomet praleido devynis taškus be atsako ir po pirmųjų dešimties minučių turėjo gan stiproką atsilikimą – 17:25. Antrasis kėlinukas jau nebuvo toks rezultatyvus, kaip pirmasis. Aikštelės šeimininkai viso kėlinio metu stengėsi mažais žingsniais artėti prie savo varžovų ir tą jiems pavyko padaryti. Likus žaisti tris minutes, komandas skyrė jau tik du taškai, tačiau ketvirtį užtikrinčiau sužaidė svečiai ir atstatė turėtą pranašumą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 29:37.

Trečiojo kėlinio pradžioje vaizdas aikštelėje per daug nesikeitė ir komandos toliau keitėsi sėkmingais išpuoliais. Visgi, ketvirčiui įpusėjus, „Restauratoriai & Hausa“ pelnė septynis taškus be atsako ir taip po ilgokos pertraukos įsiveržė į priekį. Likusio kėlinio metu komandos ir toliau žaidė apylygiai ir tas atsispindėjo rezultate. Rezultatas po trijų kėlinukų buvo 55:55. Lemiamo ketvirčio pradžioje aikštelės šeimininkai nieko nelaukė ir šovė į priekį bei įgijo septynių taškų pranašumą. Tuomet komandos apsikeitė keliomis sėkmingomis atakomis ir puolimas kuriam laikui sustojo. „Brentex Trailer & Partner“ prabilo pirmieji ir dviejų taiklių metimų dėka išlygino rezultatą. Likus žaisti minutę laiko, komandas skyrė vos vienas taškas ir priekyje buvo „Restauratoriai & Hausa“ ekipa. Svečių ekipai pavyko kelis kartus sėkmingai apsiginti, bet sėkmingai užpulti – ne. Jie taip pat turėjo paskutinę ataką, tačiau mestas tolimas metimas neišlygino rezultato ir aikštelės šeimininkai šventė pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 71:68.

Jonas Snudaitis („Restauratoriai & Hausa“):
„Šiaip visi labai stengėmės, norėjome metus užbaigti pergale, bet susirinkom ne kaip vėl. Turėjom tik vieną vidurio puolėją, tad daugiau žaidėm per mažiukus ir, manau, kad tiesiog pasisekė. Už varžovus esame tikrai stipresni pilnos sudėties, bet šiandien mažai mūsų susirinko, todėl ir buvo tokios sunkios varžybos“.

„Plastena“ po atkaklios kovos palaužė „Brentex Trailer & Partner“ bei žengė į pusfinalį (2018 balandžio 23 d., pirmadienis, 22:12 val.)„Vilmista“ nesugebėjo išlyginti serijos rezultato ir pralaimėjo „Brentex Trailer & Partner“ (65:80) (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 17:55 val.) „Restauratoriai & Hausa“ tik po pratęsimo įveikė „Coca Cola“ (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 21:40 val.)„Celsis“ nesunkiai įveikė „Brentex Trailer & Partner“ (66:50) (2017 lapkričio 08 d., trečiadienis, 09:50 val.)Vos 45 taškus įmetusi „Rimo & Patikima linija“ neturėjo šansų prieš „Brentex Trailer & Partner“ (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 19:24 val.)„Restauratoriai & Hausa“ antroje rungtynių pusėje palaužė savo varžovus (2018 sausio 22 d., pirmadienis, 22:00 val.),,Restauratoriai & Hausa“ rungtynių pabaigoje palaužė ,,Plastena' (2018 vasario 21 d., trečiadienis, 20:32 val.)Permainingose rungtynėse „Rapala“ įveikė „Brentex Trailer & Partner“ (62:55) (2017 gruodžio 15 d., penktadienis, 00:00 val.)„Restauratoriai & Hausa“ lengvai įveikė penkiese susirinkusius „Lemora“ (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 22:46 val.)„Kauno MTTC ‒ Smart Team“ neturėjo vilčių prieš grupės lyderius „Brentex Trailer & Partner“ (2018 vasario 12 d., pirmadienis, 22:58 val.)