Vilmista vs Brentex Trailer & Partner (65:80)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2018 kovo 25 d., Sekmadienis, 17:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Vilmista“ nesugebėjo išlyginti serijos rezultato ir pralaimėjo „Brentex Trailer & Partner“ (65:80)

2018 kovo 26 d., Pirmadienis, 17:55 val., peržiūros: 659

Kovo 25 d., sekmadienį, A. Sabonio krepšinio centre įvyko įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių atkrintamosios rungtynės, aštuntfinalis, kuriame susitiko šeimininkų teisėmis žaidę „Vilmista“ ir svečiai „Brentex Trailer & Partner“.

Pirmajame kėlinyje iniciatyva į savo rankas iškarto peremė svečiai ir kėlinio viduryje jau pirmavo (9:16). Toliau išlaikyti pranašumą svečiams pavyko ir po pirmojo kėlinio rezultatas buvo (14:22).

Antrajame kėlinyje „Vilmista“ spurtavo (13:3) ir tas leido jiems pirmą kartą rungtynėse išsiveržti į priekį rezultatu (27:25). „Brentex Trailer & Partner“ vėl buvo perėmę iniciatyvą, tačiau trys taiklūs tolimi šeimininkų metimai leido jiems po dviejų kėlinių pirmauti rezultatu (41:38).

Trečiajame ketvirtyje „Brentex Trailer & Partner“ sugebėjo spurtuoti ir truputi atitrūkti nuo varžovų. Todėl kėlinio pabaigoje pirmavo rezultatu (53:61).

Ketvirtajame kėlinyje „Vilmista“ pradėjo trūkti jėgų ir svečiai atitrūko nuo varžovų ir šventė antrąją pergalę ir žengė į kitą pirmenybių etapą rezultatu 65:80 (14:22, 27:16, 12:23, 12:19).

„Brentex Trailer & Partner“ komandos žaidėjas Š.Mickus:

Komandos pergalę lėmė gera gynyba, gerai žaidėjai judėjo, keitėsi, tikslas buvo G. Rinkevičiu laikyti kuo toliau nuo krepšio, tas ir pavyko, dėl to gerai atsikovojome kamuolius ir šventėme pergalę.

Rezultatyviausi žaidėjai:

„Celsis“ nesunkiai įveikė „Brentex Trailer & Partner“ (66:50) (2017 lapkričio 08 d., trečiadienis, 09:50 val.)„Restauratoriai & Hausa“ po atkaklios kovos palaužė „Brentex Trailer & Partner“ (2017 gruodžio 19 d., antradienis, 16:38 val.)„Plastena“ po atkaklios kovos palaužė „Brentex Trailer & Partner“ bei žengė į pusfinalį (2018 balandžio 23 d., pirmadienis, 22:12 val.)„Kauno MTTC ‒ Smart Team“ neturėjo vilčių prieš grupės lyderius „Brentex Trailer & Partner“ (2018 vasario 12 d., pirmadienis, 22:58 val.)Vos 45 taškus įmetusi „Rimo & Patikima linija“ neturėjo šansų prieš „Brentex Trailer & Partner“ (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 19:24 val.)Permainingose rungtynėse „Rapala“ įveikė „Brentex Trailer & Partner“ (62:55) (2017 gruodžio 15 d., penktadienis, 00:00 val.)„Plastena“ įveidama „Brentex Trailer & Partner“ žengė pirmąjį žingsnį finalo link (2018 balandžio 16 d., pirmadienis, 22:59 val.)Gynybinio stiliaus rungtynėse „Brentex Trailer & Partner“ palaužė „Callcredit“ (2017 gruodžio 20 d., trečiadienis, 23:37 val.)Panaikinę 20 taškų deficitą „Coca-Cola“ įveikė „Brentex Trailer & Partner“ (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 21:39 val.)„Vilmista“ nesunkiai įveikė „Telia“ (86:69) (2018 vasario 26 d., pirmadienis, 23:37 val.)