Ragai vs KK „Garliava“ (59:52)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 05 d., Sekmadienis, 15:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Iki galo kovoję „Ragai“ palaužė KK „Garliava“ krepšininkus

2017 vasario 05 d., Sekmadienis, 20:00 val., peržiūros: 1549

Sausio 5 dieną, 15:00 val., A.Sabonio sporto centre, susitiko „C“ lygos komandos „Ragai“ (šeimininkai) ir KK „Garliava“ (svečiai). Puikiai rungtynes pradėję KK „Garliavos“ krepšininkai labai lengvai nutolo ir antrojo kėlinuko metu pasiekė net 17 taškų pranašumą. Vienu metu atrodė, jog KK „Garliavos“ komanda jau kontroliuoja rungtynes ir artėja pergalės link, tačiau po ilgosios pertraukos „Ragai“ parodė charakterį ir sugebėjo atsitiesti. Tikrai nemažą deficitą panaikinę „Ragų“ krepšininkai visiškai sukaustė varžovų puolimą ir išlipę iš gilios duobės sugebėjo finišiuoti pergalingai. Rungtynės baigėsi rezultatu 59:52 (11:19, 14:17, 22:10, 12:6).

Rungtynių pradžioje labai nesunkiai taškus rinko ir į priekį iš karto pabėgo KK „Garliavos“ krepšininkai. Tuo tarpu „Ragų“ puolimas veikė gal ir neblogai, bet žaidėjams labai trūko sėkmės, ne vieną kartą krepšininkai prametė net ir iš po krepšio, o tuo pasinaudoję varžovai nutolo. Puikiai žaidusio ir 14 taškų iki ilgosios pertraukos surinkusio S. Pakalniškio vedami KK „Garliavos“ žaidėjai vienu metu nutolo net per 17 taškų atstumą. Demonstruodami puikiai veikiantį puolimą ir tikrai neblogo lygio gynybą KK „Garliavos“ ekipos nariai po dviejų ketvirčių buvo priekyje rezultatu 25:36.

Po ilgosios pertraukos „Ragai“ padarė labai tinkamas išvadas. Pirmiausiai tai ženkliai pagerėjo komandos gynyba. Uždarius varžovus „Ragams“ tapo lengviau ir puolant, dabar žaidėjai rungtyniavo labai kantriai, nebesidairė į rezultatą, o tiesiog vykdė savo užduotis abiejose aikštelės pusėse. Nors ne viskas klojosi sėkmingai, tačiau už kovingumą komanda gavo progą atsitiesti ir pagaliau intriga sugrįžo. Ketvirtame kėlinuke viskas prasidėjo iš naujo, o skirtumui išnykus netgi pratęsimas neatrodė toks nerealus variantas. Bet čia „Ragai“ nesutojo, komanda jau žinojo kaip privalo žaisti ir galingu finišu išplėšė pergalę iš varžovų rankų. Rungtynės baigėsi rezultatu 59:52.

Ragai (Susp.): Mingaudas Giedraitis – 14 tšk. (10 atk. kam.), Arminas Sakalauskas – 13 tšk., Donatas Želvys – 9 tšk. (5 perimt. kam.)

KK „Garliava“: Saulius Pakalniškis – 16 tšk., Artūras Kaminskas – 14 tšk. (8 perimt. kam.), Marius Satkevičius – 11 tšk.

Sezono starte „Grizliai“ įveikė KK „Garliava“ krepšininkus (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 22:21 val.)„BC „Ambi“ & Alaina“ nusileido KK „Garliava“ ekipai (2017 sausio 31 d., antradienis, 00:19 val.)„Ragai“ įveikė „Brentex Trailer“ pasipriešinimą. (2016 lapkričio 28 d., pirmadienis, 20:43 val.)„Kauno Rami“ įšplėšė sunkią pergalę prieš KK „Garliava“ ekipą (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 03:14 val.)„Ragai“ susitvarkė su „BC „Ambi“ & Alaina“komandos pasipriešinimu (2017 kovo 06 d., pirmadienis, 23:42 val.)Solidų pranašumą iššvaistę „Ragai“ pasiekė pergalę prieš „Team Five“ (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 00:29 val.)Tik rungtynių pabaigoje „Ragams“ pavyko įveikti „Spartą“ (2016 lapkričio 15 d., antradienis, 22:33 val.)„Ryterna Group“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti KK „Garliava“ pranašumą (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 22:41 val.)Tvirtai rungtynes pradėjusi KK „Garliava“ iškovojo užtikrintą pergalę (2017 vasario 16 d., ketvirtadienis, 18:40 val.)Pakiliai žaidę „Grande“ krepšininkai įveikė „Ragus“ (2016 spalio 20 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)