Brentex Trailer vs Ragai (46:69)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 28 d., Pirmadienis, 18:40 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Atžalyno“ progimnazija, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

„Ragai“ įveikė „Brentex Trailer“ pasipriešinimą.

2016 lapkričio 28 d., Pirmadienis, 20:43 val., peržiūros: 1746

Pirmadienį, lapkričio 28 dieną, Atžalyno vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "C" lygos pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko namuose žaidę "Brentex Trailer" ir svečiuose žaidę "Ragai" ekipos. Rungtynes kiek geriau pavyko pradėti "Ragai" ekipai, kuriai po pirmų dešimties minučių pavyko įsiveržti į priekį rezultatu – (10:18). Antrame kėlinyje svečiai toliau žaidė užtikrintai ir po dviejų kėlinių jau pirmavo rezultatu – (22:39). Trečiame kėlinyje komandos sužaidė apylygiai, bet priekyje vis dar buvo "Ragai" – (33:53). Ketvirtame kėlinyje niekas iš esmės nepasikeitė, svečiai toliau tolo nuo savo varžovų ir rungtynės baigėsi rezultatu – (46:69).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Ragai" ekipos pelnytais 2 taškais, vėliau sekė pirmieji 3 iš eilės pelnyti "Brentex Trailer" ekipos taškai, po kurių sužaidus apie 2 minutes rezultatas buvo – (3:2). Sužaidus dar apie 3 minutes ir kėliniui įpusėjus šeimininkai vis dar buvo priekyje – (9:5). Visgi antroje kėlinio dalyje vaizdas aikštelėje ėmė keistis, "Ragai" ekipa surengė spurtą – (1:13) ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (10:18).

Antrą kėlinį užtikrintai pradėjo svečių ekipa, kuriai pavyko sužaisti dar vieną puikią atkarpą – (4:10), po kurios skirtumas tarp komandų išaugo iki dviženklio – (14:28). Sužaidus dar apie 3 kėlinio minutes svečiai sugebėjo dar labiau padidinti skirtumą tarp komandų – (14:35). Visgi kėliniui baiginėjantis "Brentex Trailer" ekipai pavyko laimėti kuklią atkarpą – (8:4) ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (22:39).

Trečiasis kėlinys nebuvo labai rezultatyvus. Sužaidus pirmas 5 kėlinio minutes šeimininkams buvo pavykę sumažinti atsilikimą iki 16 taškų – (29:43). Antroje kėlinio dalyje "Ragai" ekipai pavyko atsakyti savu spurtu – (4:10) ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (33:53).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeičiant po kelias rezultatyvias atakas, po kurių sužaidus apie 5 minutes komandas skyrė jau 23 taškai – (40:63). Antroje kėlinio dalyje komandos dar po kelis kartus apsikeitė tiksliomis atakomis ir rungtynės baigėsi "Ragai" ekipos pergalę rezultatu – (46:69).

Po laimėtų rungtynių "Ragai" ekipos treneris kalbėjo: "Susirinko šiandieną daug žmonių, varžovas manau nebuvo pats stipriausias grupėje, tokios ir varžybos. Šiaip stengėmės kuo daugiau pasidžiaugti pačiu žaidimu, labai nesistengėme pirmauti daug taškų, norėjome draugiškai, komandiškai pasidalinti kamuoliu, tas ir lėmė, kad visa laiką žaidėme savo malonumui."

Brentex Trailer: Valius Fominas – 17 tšk. (8 išpr. praž.), Vytenis Gintautas – 6 tšk. (14 atk. kam.), Nerijus Gintautas – 6 tšk.

Ragai: Aivaras Liogė – 17 tšk., Donatas Želvys – 13 tšk., Mantas Tinginys – 9 tšk.

„Return“ žaidėjai „Brentex Trailer“ ekipai priešinosi tik kėlinį (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 22:30 val.)„Grande“ nesunkiai susitvarkė su „Brentex Trailer“ ekipa (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 20:31 val.)„Ragai“ susitvarkė su „BC „Ambi“ & Alaina“komandos pasipriešinimu (2017 kovo 06 d., pirmadienis, 23:42 val.)„Brentex Trailer“ nepasipriešino „Bangos“ krepšininkams (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 20:10 val.)BC „Boom“ neturėjo vargo su „Brentex Trailer“ komanda (2016 spalio 24 d., pirmadienis, 23:03 val.)„Hermio“ penketukas neatsilaikė prieš „Brentex Trailer“ (2017 vasario 05 d., sekmadienis, 20:29 val.)„Hermis“ nepasipriešino taikliai atakavusiems „Brentex Trailer“ krepšininkams (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 19:06 val.)BC „Straight“ nesunkiai susidorojo su „Brentex Trailer“ (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 22:58 val.)„Resmila.lt“ iššvaistė solidų pranašumą, bet palaužė „Brentex Trailer“ krepšininkus (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 22:45 val.)„Brentex Trailer“ pasiekė tvirtą pergalę prieš „Ragus“ (2017 kovo 13 d., pirmadienis, 22:30 val.)