BC „Ambi“ & Alaina vs Ragai (59:69)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 kovo 06 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ A. Smetonos gimnazija, Geležinio vilko g. 28, Kaunas, LT-49270

„Ragai“ susitvarkė su „BC „Ambi“ & Alaina“komandos pasipriešinimu

2017 kovo 06 d., Pirmadienis, 23:42 val., peržiūros: 1417

Kovo 6 –ąją, pirmadienį, įvyko „Top Sport“ C lygos rungtynės tarp aikštės šeimininkų „BC „Ambi“ & Alaina“ bei svečių statusą turėjusių „Ragai“ ekipų. Didžiąją dalį rungtynių pirmavę ir visiškai sukaustę varžovų puolimą, svečiai gana užtikrintai įveikė šeimininkus ir išsivežė pergalę iš jų aikšteles laimėdami rungtynes rezultatu 59:69 (17:12, 14:23, 15:17, 13:17).

“Ragai“ rungtynes pradėjo spurtuodami 6-0, tačiau tuo pačiu labai greitai atsakė ir „BC „Ambi“ & Alaina“ ekipa, todėl sužaidus kiek daugiau nei keturias minutes rungtynėse, rezultatas buvo lygus (6:6). Nuo šios rungtynių akimirkos komandos keitėsi taikliais metimais, tačiau kėlinio pabaigoje iniciatyva priklausė šeimininkams ir jie kėlinį baigė septyniais taškais be atsako, kas prieš antrąjį ketvirtį jiems leido pirmauti penkiais taškais – 17:12.

Keturioliktą rungtynių minutę šeimininkai sugebėjo padidinti savo pranašumą net iki devynių taškų (25:16), tačiau surengus dar keletą sėkmingų išpuolių, jų puolimas tarsi sustojo. Likus žaisti beveik penkias minutes kėlinyje, jie vis dar pirmavo šešiais taškais (29:23). Per likusią kėlinio atkarpą V.Žukauskas smeigė du tolimus metimus, M.Kazikaitis pridėjo du taiklius baudos metimus, o besibaigiant kėliniui, dar vieną smūgį „BC „Ambi“ & Alaina“ ekipai sudavė Š. Ūselis pataikydamas dar vieną ekipos tolimą metimą. Prieš ilgąją pertrauką „Ragai“ ekipa jau buvo priekyje – 31:35.

Trečiajame ketvirtyje šeimininkų puolimas ir toliau buvo „užšalęs“. Per penkias pirmąsias kėlinio minutes „BC „Ambi“ & Alaina“ komandos žaidėjai buvo sukrapštę vos penkis taškus, tačiau „Ragai“ komanda irgi strigo puolime, todėl jų pranašumas įpusėjus kėliniui šoktelėjo tik iki septynių taškų (36:43). Dvidešimt septintąją rungtynių minutę skirtumas tarp komandų pirmą kartą išaugo iki dviženklio (37:47). Kėlinio pabaigoje prabilo ilgai tylėję šeimininkų snaiperiai – tolimą šūvį į varžovų krepšį paleido T.Tamaliūnas, o dar vieną tritaškį metimą pridėjo V.Čypas. Tai šeimininkams leido kiek sumažinti atsilikimą prieš lemiamą ketvirtį – 46:52.

Lemiamas ketvirtis prasidėjo absoliučiai lygia kova – komandos kėlinyje žaidė taškas į tašką. „BC „Ambi“ & Alaina“ ekipai niekaip nepavyko priartėti arčiau nei per penkis taškus, o savo ruožtu „Ragai“ ekipa sėkmingai saugojo savo pranašumą. Galutinis rungtynių lūžis įvyko iki rungtynių pabaigos likus žaisti dvi su puse minutės, kuomet M.Giedraitis ir A.Liogė dvitaškiais metimais išvedė savo ekipą į priekį rekordiniu šiose rungtynėse skirtumu (54:63). Po šio smūgio šeimininkai neatsigavo ir buvo priversti pripažinti svečių pranašumą šiose rungtynėse – 59:69.

Po laimėtų rungtynių, „Ragai“ ekipos treneris Andrius Alionis buvo labai konkretus:

Dėl antros vietos kova buvo, tai laimėjom tą antrą vietą grupėje ir viskas.

„BC „Ambi“ & Alaina“: Julius Povilaitis – 14 tšk. (13 atk. kam.), Vytautas Čypas – 12 tšk., Tomas Andrijonas – 9 tšk.

„Ragai“: Viktoras Žukauskas – 17 tšk. (5 rezult. perd.), Mindaugas Kazikaitis – 14 tšk. (5 išpr. praž.), Aivaras Liogė – 10 tšk.

„Ragai“ įveikė „Brentex Trailer“ pasipriešinimą. (2016 lapkričio 28 d., pirmadienis, 20:43 val.)Negausiom pajėgom susirinkusi „Akademija“ susitvarkė su BC „Ambi“ & Alaina (2016 lapkričio 16 d., trečiadienis, 00:16 val.)BC „Gazuotas Pienas“ nepaliko vilčių BC „Ambi & Alaina“ ekipai (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 23:16 val.)„Resmila.lt“ antrose rungtynėse įveikė BC „Ambi“ & Alainą ir žengė į C lygos aštuntfinalį (2017 kovo 20 d., pirmadienis, 22:48 val.)„BC „Ambi“ & Alaina“ nusileido KK „Garliava“ ekipai (2017 sausio 31 d., antradienis, 00:19 val.)„Elektrėnų pastolinas“ po permainingos kovos privertė pasiduoti BC „Ambi“ & Alaina ekipą. (2016 lapkričio 08 d., antradienis, 00:10 val.)Nerezultatyviose rungtynėse BC „Ambi“ & Alaina iškovojo pergalę prieš „ASU“ (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 22:32 val.)„KMAIK“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš BC „Ambi“ & Alaina (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 23:32 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš BC „Ambi“ & Alaina (2016 gruodžio 01 d., ketvirtadienis, 22:57 val.)Iki galo kovoję „Ragai“ palaužė KK „Garliava“ krepšininkus (2017 vasario 05 d., sekmadienis, 20:00 val.)