BC „Ambi“ & Alaina vs KK „Garliava“ (56:65)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 30 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ A. Smetonos gimnazija, Geležinio vilko g. 28, Kaunas, LT-49270

„BC „Ambi“ & Alaina“ nusileido KK „Garliava“ ekipai

2017 sausio 31 d., Antradienis, 00:19 val., peržiūros: 1460

Sausio 30 dieną, A.Smetonos gimnazijos sporto salėje, įvyko C lygos „Top Sport“ reguliariosios rungtynės. Savo jėgas išbandė BC „Ambi“ & Alaina ir KK „Garliava“ ekipos. Ne itin rezultatyviose ir ypač aktyviose rungtynėse BC „Ambi“ & Alaina nors ir pradėjo neblogai, tačiau rungtynėms įsibėgėjus KK „Garliava“ pagavo savo ritmą ir išsiveržę į priekį, nebeleido varžovams jų prisivyti. Jie laimėjo šias rungtynes rezultatu (56 – 65) .

Rungtynės prasidėjo labai permainingai. Pirmieji spurtavo KK „Garliava“ pradėję rungtynes (1-8), tačiau iškart po to BC „Ambi“ & Alaina krepšininkai pelnė 11 taškų be atsako ir taip užbaigė kėlinuką turėdami 4 taškų pranašumą (12 – 8).

Antrasis kėlinukas prasidėjo ganėtinai apylygiu abejų ekipų žaidimu. Tačiau po kelių minučių lygaus žaidimo, svečiai stvėrė jautį už ragų ir pradėjo savo spurtą. Laimėję antrą kėlinuką rezultatu (12–23), po dviejų kėlinukų KK „Garliava“ jau pirmavo rezultatu (24 – 31).

Po ilgosios pertraukos šeimininkams pulti ir toliau nesisekė. Nors abi ekipos darė labai daug klaidų ir krepšį atakavo kiek neatsargiai, tačiau KK „Garliavos“ krepšininkai sugebėjo laimėti ir šį kėlinuką. Leidę varžovams įmesti vos 11 taškų jie padidino savo persvarą iki 13 taškų ir po trijų kėlinių jau pirmavo rezultatu (35 – 48).

Paskutinis kėlinukas nors ir tebuvo jau praktiškai formalumas tačiau šis kėlinukas buvo pats rezultatyviausias. Abi ekipos rodos pamiršo gynybą ir tiesiog stačia galva leidosi į puolimą. Ko pasekoje abi ekipos ketvirto kėlinuko metu padarė nemažai klaidų ir šis kėlinukas buvo rezultatyviausias. Šeimininkai laimėjo šį kėlinuką 4 taškais, tačiau pergalę šventė KK „Garliava“. Galutinis rungtynių rezultatas – (56 – 65).

BC „Ambi“ & Alaina: Remigijus Snieškus – 14 tšk., Julius Povilaitis – 13 tšk., Vytautas Čypas – 13 tšk.

KK „Garliava“: Marius Satkevičius – 31 tšk. (5 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Vytautas Bereiša – 11 tšk., Gytis Jankauskas – 9 tšk. (12 atk. kam.)

KK „Garliavos“ komandos žaidėjas M.Juodis po rungtynių teigė:

„Na mūsų buvo nedaug susirinkę, kažkaip tos varžybos tokios sunkios iš pradžių buvo. Kiek neįvertinom priešininkų, bet vis keitėm, keitėm gynybą ir finale atsiplėšėm ir gavosi taip, kad iškovojom pergalę“

BC „Ambi“ & Alaina užtikrintai įveikė „Team FIve“ (2017 sausio 12 d., ketvirtadienis, 01:00 val.)„Kauno Rami“ įšplėšė sunkią pergalę prieš KK „Garliava“ ekipą (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 03:14 val.)Tik po atkaklios kovos BC „Ambi“ & Alaina įveikė „Randerį“ (2017 sausio 23 d., pirmadienis, 22:21 val.)BC „Ambi“ & Alaina iškovojo pirmąją pergalę, įveikdama „Compensą“ (2016 lapkričio 14 d., pirmadienis, 22:43 val.)Visas rungtynes pirmavę BC „Ambi & Alaina“ įveikė „Ragus“ (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 22:46 val.)Iki galo kovoję „Ragai“ palaužė KK „Garliava“ krepšininkus (2017 vasario 05 d., sekmadienis, 20:00 val.)Resmila.lt ir BC „Ambi & Alaina“ po pirmojo susitiko lygybė (2017 kovo 14 d., antradienis, 23:51 val.)„Boom“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Garliavą“ bei pateko į pusfinalį (2017 gegužės 02 d., antradienis, 22:40 val.)„Neveronys“ lengvai įveikė „Garliavą“ (2016 lapkričio 14 d., pirmadienis, 22:03 val.)Sezono starte „Grizliai“ įveikė KK „Garliava“ krepšininkus (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 22:21 val.)