Ryterna Group vs KK „Garliava“ (53:69)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 22 d., Antradienis, 20:40 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Ryterna Group“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti KK „Garliava“ pranašumą

2016 lapkričio 22 d., Antradienis, 22:41 val., peržiūros: 1749

Lapkričio 22 dieną „Kauno energijos“ sporto salėje įvyko „C“ lygos „Top Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Ryterna Group“ priemė svečius KK „Garliavą“. „Ryterna Group“ buvo pralaimėję keturis kartus. „Garliava“ savo sąskaitoje turėjo dvi pergales ir tris pralaimėjimus.

Rungtynių pradžioje keturis taškus be atsako pelnė „Ryterna Group“ (4:0). Vėliau komandos žaidė lygiai. Likus daugiau nei trims minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė trys taškai (10:7). Per likusį laiką komandos daugiau dėmesio skyrė puolimui nei gynybai, o sužaidus pirmas 10 minučių „Ryterna Group“ pirmavo rezultatu 18:15.

Antrą kėlinį taikliu dvitaškiu pradėjo „Ryterna Group“, bet vėliau septynis taškus be atsako pelnė „Garliava“ (20:22). Sekančią atkarpą šiek tiek geriau sužaidė „Ryterna Group“, kurie septintą minutę pirmavo rezultatu 28:26. Baigiantis aštuntai minutei „Garliava“ varžovus pasivijo, o „Ryterna Group“ paprašė minutės pertraukėlės (28:28). Per likusį laiką „Garliava“ įgijo dviejų taškų persvarą (30:32).

Trečio kėlinio pradžioje komandos keitėsi taikliais metimais (35:37). Vėliau penkis taškus be atsako pelnė „Ryterna Group“ (40:37). Į tai „Garliava“ atsakė aštuoniais taškais be atsako (41:45). Devintą minutę taikliu metimu „Ryterna Group“ nutraukė varžovų spurtą (43:45). Visgi kėlinio pabaigą geriau sužaidė „Garliava“, kurios pranašumas padidėjo iki devynių taškų (43:52).

Ketvirto kėlinio pradžioje keturis taškus be atsako pelnė „Garliava“ (43:56). Trečią minutę pirmus taškus pelnė „Ryterna Group“ (46:56). Vėliau komandos žaidė apylygiai, o „Garliava“ neleido varžovams prisivyti ir atkūrti intrigos. „Garliava“ pasiekė trečią pergalę, o „Ryterna Group“ pralaimėjo penktą kartą.

KK „Garliava“ treneris Andrius Macijauskas: „Paskutines dvi rungtynes buvome pralaimėję, todėl komandoje buvo menkas sąmyšėlis, komandos klimatas atšalęs. Nebuvo pagrindinis akcentas pergalė, o tikslas buvo mėgavimasis žaidimu. Ateinam, žaidžiam ir tiek. Juk pinigų neuždirbam, patys metėmės… Toks ryšys turi būti komandoje. Nenoriu dirbti kitokioje komandoje. Aš pats esu treneris Tornado sporto mokykoje, ten daug visokių reikalų būna, o dar čia ateit ir klausyt visokių nepasitenkinimų būtų per daug. Tai sakiau, arba žaidžiam visi kaip vienas kumštis arba žaiskit patys. Komanda prisiminė kaip gali draugiškai žaisti. Šiandien buvo paprastas komandinio žaidimo rezultatas.“

Ryterna Group: Aurimas Miliūnas – 14 tšk., Tautvydas Amšiejus – 13 tšk., Darius Špakauskas – 10 tšk.

KK „Garliava“: Marius Satkevičius – 18 tšk., Saulius Pakalniškis – 15 tšk., Žydrūnas Kaminskis – 13 tšk. (5 išpr. praž.)

KK „Garliava“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti „R2P Sport ‒ S/M“ pranašumą (2016 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:08 val.)„Garliava“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Ragų“ pranašumą (2017 sausio 11 d., trečiadienis, 21:40 val.)„Ryterna Group“ antroje rungtynių dalyje palaužė „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipą (2017 kovo 07 d., antradienis, 22:42 val.)„Boom“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Garliavą“ ir iškovojo pirmą pergalę ketvirtfinalyje (2017 balandžio 26 d., trečiadienis, 22:54 val.)„Ryterna Group“ be didesnio vargo susitvarkė su KK „13“ pasipriešinimu (2017 vasario 21 d., antradienis, 22:22 val.)„Ryterna Group“ neatsilaikė prieš BC „Straight“ (2017 sausio 31 d., antradienis, 22:48 val.)„Ryterna Group“ įveikė BC „Straight“ ekipą (2017 vasario 28 d., antradienis, 20:45 val.)„Kauno Rami“ įšplėšė sunkią pergalę prieš KK „Garliava“ ekipą (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 03:14 val.)Tvirtai rungtynes pradėjusi KK „Garliava“ iškovojo užtikrintą pergalę (2017 vasario 16 d., ketvirtadienis, 18:40 val.)„Ryterna Group“ nusileido „BK Centre ‒ 2“ ekipai. (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 02:03 val.)