Team Five vs Ragai (57:65)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 12 d., Sekmadienis, 15:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (IV salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Solidų pranašumą iššvaistę „Ragai“ pasiekė pergalę prieš „Team Five“

2017 vasario 13 d., Pirmadienis, 00:29 val., peržiūros: 1740

Sekmadienį, vasario 12 dieną, A. Sabonio KC įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „Top Sport“ pirmenybių, M pogrupio rungtynės, tarp vietos „Team Five“ ir svečių „Ragų“ ekipų. Pirmoje rungtynių pusėje solidų pranašumą susikrovę „Ragai“ vėliau jį iššvaistė, tačiau pergalę išsaugojo. 57:65 (4:18, 11:19, 14:11, 28:17).

Susitikimą devyniais taškais iš eilės pradėję svečiai iškart atitrūko. Pirmuosius taškus aikštės šeimininkai pelnė praėjus daugiau nei pusei pirmojo kėlinuko, tačiau ir toliau sėkmingai atakas užbaigdavę „Ragai“ po pirmojo kėlinio turėjo keturiolikos taškų pranašumą. Antrame ketvirtyje vaizdas aikštelėje nesikeitė ir toliau dominavę svečių krepšininkai iki ilgosios pertraukos pradžios skirtumą tarp komandų padidino iki 22-iejų taškų. 15:37.

Po ilgosios pertraukos „Team Five“ iškart surengė spurtą, kurio dėka sugebėjo sumažinti deficitą iki trylikos taškų, tačiau kėlinuko pabaigoje geriau pasirodę svečių žaidėjai susigrąžino kiek solidesnį atotrūkį. Paskutinę rungtynių dalį trimis tritaškiais pradėję „Ragai“ susigrąžino 22-iejų taškų pranašumą, tačiau iškart po to atsipalaidavo, kuo pasinaudoję aikštės šeimininkai skirtumą tarp komandų sumažino iki aštuonių taškų. Nepaisant to, pergalę savo rankose išsaugojo „Ragai“. 57:65.

„Team Five“: Mantas Andriuška – 14 tšk., Vytautas Parapijonavičius – 13 tšk. (13 atk. kam., 6 išpr. praž.), Julius Fiodorovičius – 12 tšk. (10 rezult. perd.)

„Ragai“: Viktoras Žukauskas – 24 tšk. (11 atk. kam., 6 rezult. perd.), Deividas Urbonas – 17 tšk., Donatas Želvys – 13 tšk. (7 rezult. perd., 6 perimt. kam.)

„Brentex Trailer“ pasiekė tvirtą pergalę prieš „Ragus“ (2017 kovo 13 d., pirmadienis, 22:30 val.)Dviženklę persvarą išbarstę „Ragai“ krito prieš V. Narbuto vedamą „Randerį“ (2017 vasario 20 d., pirmadienis, 22:29 val.)Nuo pirmų susitikimo minučių aktyviai žaidusi „Banga“ pratęsė pergalių seriją (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 22:20 val.)KK „Garliava“ užtikrintai susitvarkė su „Team Five“ (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 22:20 val.)„Randeriui“ pavyko atsilaikyti prieš J. Fiodorovičiaus vedamą „Team Five“ (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 21:13 val.)„ASU“ be vargo sutriuškino „Team Five“ ekipą (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 22:21 val.)„MRU VSF“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Team Five“ (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 22:16 val.)Tik rungtynių pabaigoje „Ragams“ pavyko įveikti „Spartą“ (2016 lapkričio 15 d., antradienis, 22:33 val.)KK „Garliava“ gan lengvai įveikė „Team Five“ penketuką (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 21:47 val.)Iki galo kovoję „Ragai“ palaužė KK „Garliava“ krepšininkus (2017 vasario 05 d., sekmadienis, 20:00 val.)