KK „Garliava“ vs Kauno Rami (77:79)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gruodžio 05 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Kauno Rami“ įšplėšė sunkią pergalę prieš KK „Garliava“ ekipą

2016 gruodžio 06 d., Antradienis, 03:14 val., peržiūros: 1773

Gruodžio 5 dieną, 20:15h, Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko C lygos „Top Sport“ pirmenybių rungtynės. Susigrūmė KK „Garliava“ (šeimininkai) ir Kauno „Rami“ ekipos. Šios rungtynės buvo labai apylygės ir pilnos įtampos. Visų rungtynių metu nei viena ekipa nebuvo pernelyg nutolusi nuo savo varžovų. Nors didžiają rungtynių dalį pranašumas buvo šeimininkų rankose, tačiau pačiomis paskutinėmis minutėmis, svečiai parodė tvirtesnį charakterį ir laimėjo šias rungtynes rezultatu (77 – 79).

Rungtynės prasidėjo nedideliu svečių spurtu. Jie nedelsiant išviveržė į priekį rezultatu (2-7). Kėlinukui bėgant, šeimininkai taipogi pagavo savo žaidimo ritmą ir aidint pirmojo kėlinio sirenai išlygino rezultatą (20 – 20).

Antrasis kėlinukas kur kas geriau klostėsi šeimininkams. Nors kėlinys prasidėjo apylygiai, tačiau šeimininkai po truputį pradėjo tolti nuo savo varžovų. Būtent ketvirčio viduryje spurtavę „Garliavos“ krepšininkai laimėjo atkarpą (11-2) ir taip įgavo dviženklį pranašumą (35 – 25). Paskutinėmis kėlinuko minutėmis, svečiams pavyko tik šiek tiek sumažinti deficitą. Į ilgają pertrauką, „Rami“ krepšininkai keliavo atsilikdami 8 taškais (40 – 32).

Po ilgosios pertraukos žaidimas kiek pagyvėjo. Abi komandos pradėjo kiek aktyviau pulti, tačiau ne taip agresyviai gintis. Tas iš karto pasimatė švilpiamų pražangų kiekyje. Visgi, šiame kėlinuke kiek geriau atrodė svečiai. Jie laimėjo šį kėlinuką rezultatu (19 – 23) ir pasibaigus trims ketvirčiams atsilikinėjo jau tik 4 taškais (59 – 55).

Paskutinis rungtynių kėlinukas buvo pats įdomiausias. Po truputį vis atsigaunantys svečiai toliau rodė kiek geresnį žaidimą. Pradėję kėlinuką atkarpą (3-9) jie persvėrė rezultatą į savo pusę (62 – 64). Visgi šeimininkai pajutę jog padai pradeda svilti, susiėmė ir patys savo ruožtu spurtavo (12-3), taip susigražindami 7 taškų pranašumą (74 – 67). Tačiau būtent tada šeimininkų žaidimas ir pradėjo byrėti. Svečiai pelnė 9 taškus be atsako ir vėl išsiveržė į priekį (74 – 76). Paskutinės minutės buvo be galo įtemptos ir lygios. Rungtynes nulėmęs momentas ko gero buvo tada, kai Kauno „Rami“ sugebėjo perimti kamuolį ties vidurio linija, o „Garliavos“ žaidėjai bandydami stabdyti greitą ataką, užsitarnavo nesportinę pražangą. LIkus vos kelioms sekundėms ir svečiams pirmaujant vienu tašku, šeimininkai dar bandė gelbėtis lemiamu metimu, tačiau šis skriejo pro šalį. Kauno „Rami“ laimėjo šias rungtynes rezultatu (77 – 79).

KK „Garliava“: Artūras Kaminskas – 19 tšk., Saulius Pakalniškis – 17 tšk., Tomas Vitkevičius – 16 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd.), Marius Satkevičius – 13 tšk. (5 rezult. perd.)

Kauno Rami: Gytis Vyšniauskas – 29 tšk. (8 išpr. praž.), Emilis Mackevičius – 20 tšk., Gytis Mikėnas – 10 tšk.

Po rungtynių Kauno „Rami“ komandos treneris Š.Petraitis teigė:

„Na šiemet žaidėjai labai gerai surinkti, su charakteriu. Stengiasi, tikrai kovoja iki galo, ko seniau nebūdavo. Manau tas kovojimas iki galo ir privedė prie to, jog iškovojom tokią svarbią pergalę.“

„Kauno rami“ iškovojo pirmąją pergalę prieš „Resmila.lt“ ekipą (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 23:26 val.)„Kauno Rami“ išsivežė pergalę iš Elektrėnų (2017 sausio 14 d., šeštadienis, 22:19 val.)„BC „Ambi“ & Alaina“ nusileido KK „Garliava“ ekipai (2017 sausio 31 d., antradienis, 00:19 val.)Tik po pratęsimo „Kauno rami“ įveikė „Sparta“ ekipą (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 22:27 val.)„Ryterna Group“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti KK „Garliava“ pranašumą (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 22:41 val.)Galingai sužaistas antrasis kėlinys „Kauno Rami“ komandai garantavo pergalę prieš „Vilkus“ (2017 vasario 28 d., antradienis, 23:43 val.)„Kauno Rami“ paliko „Vilkus“ be pergalių (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 23:22 val.)Sezono starte „Grizliai“ įveikė KK „Garliava“ krepšininkus (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 22:21 val.)Iki galo kovoję „Ragai“ palaužė KK „Garliava“ krepšininkus (2017 vasario 05 d., sekmadienis, 20:00 val.)„Kauno Rami“ padarė tai kas iš pirmo žvilgsnio atrodė sunkiai įmanoma ‒ prasibrovė į „Top Sport“ C lygos aštuntfinalį (2017 kovo 14 d., antradienis, 23:43 val.)