VDU ‒ ŽŪA vs BC „Game On“ (57:75)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 sausio 30 d., Trečiadienis, 18:45 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

„VDU – ŽŪA“ turėjo pripažinti BC „Game On“ pranašumą

2019 sausio 30 d., Trečiadienis, 19:57 val., peržiūros: 665

Trečiadienį ASU sporto salėje įvyko C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „VDU – ŽŪA“ (5/7) ir svečių teisėmis atvykę BC „Game On“ (5/7).

Rungtynės prasidėjo BC „Game On“ spurtu 15:0 , o šeiminkai tik šeštą žaidimo minutę pelnė pirmuosius taškus. „VDU – ŽŪA“ ekipai pavyko atsakyti į varžovų spurtą ir sušvelninti skirtumą ( 6:18). Antrame ketvirtyje šeimininkai užkūrė puolimą, kur pradėjo lipti varžovams ant kulnų ir BC „Game On“ buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę ( 22:29). Per likusį laiką svečiai susitvarkė su gynyba bei atstatė turėtą pranašumą – 28:41

Po ilgosios pertraukos „VDU – ŽŪA“ ekipa tolimais metimais mažino skirtumą, tačiau šeimininkai susirinko tik penkiese ir jėgų trūkumas pakišo koją ( 40:59). Lemiamamas kėlinukas buvo tik formalumas. BC „Game On“ ekipa atlaikė varžovų šturmą ir iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 57:75 (6:18, 22:23, 12:18, 17:16)

Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti „Krugės karių“ pranašumą (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 20:54 val.)VDU ‒ ŽŪA neatsilaikė prieš GZP – 2 (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 00:52 val.)„VDU-ŽŪA“ lengvai susitvarkė su „Street Food“ (2019 vasario 05 d., antradienis, 21:20 val.)Lemiamoje dvikovoje ‒ sunki „Laipsnių“ pergalė prieš BC „Game On“ (2019 kovo 11 d., pirmadienis, 21:52 val.)„VDU-ŽŪA“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Alaina“ (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 22:14 val.)Visas rungtynes pirmavusi „VDU ‒ ŽŪA“ ketvirtajame ketvirtyje neatsilaikė prieš „Tie geresni“ (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 21:49 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „VDU-ŽŪA“ pergalė prieš „Artilerijos batalionas“ (2019 vasario 12 d., antradienis, 21:33 val.)„Laipsniai“ pirmose aštuntfinalio rungtynėse vos neiššvaistė solidžios persvaros, bet įveikė BC „Game On“ (2019 vasario 25 d., pirmadienis, 23:21 val.)VDU ‒ ŽŪA atkaklioje kovoje pranoko 0Septyni (2018 gruodžio 19 d., trečiadienis, 00:34 val.)„SK „Neveronys“ ‒ LKK“ įveikė „Krugės karių“ pasipriešinimą (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 23:49 val.)