BC „Game On“ vs Neveronys ‒ KKA (72:86)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 07 d., Trečiadienis, 21:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„SK „Neveronys“ ‒ LKK“ įveikė „Krugės karių“ pasipriešinimą

2018 lapkričio 07 d., Trečiadienis, 23:49 val., peržiūros: 1435

Trečiadienį, lapkričio 7 -ąją dieną, „Kauno energijos“ sporto salėje buvo sužaistos Kauno krepšinio C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, A pogrupio rungtynes, kuriose susitiko šeimininkų „Krugės karių“ ir svečių „SK „Neveronys“ ‒ LKK“ komandos.

Rungtynės užtikrinčiau pradėjo svečiai, kurie vedami G. Jevstignejevo atitrūko (4:11), nors šeimininkai ir bandė mažinti deficitą, tačiau po pirmojo kėlinio jau atsilikinėjo dviženkliu skirtumu – 10:21. Antrajame ketvirtyje „SK „Neveronys“ ‒ LKK“ krepšininkai pasijautė situacijos šeimininkais ir kiek atsipalaidavo, o tuo iškart pasinaudojo jų varžovai, kurie tuoj pat pradėjo mažinti deficitą, o iki ketvirčio pabaigos likus žaisti pusantros minutės net išsiveržė į priekį (35:34). Tačiau labiau patyrę jų varžovai užtikrintai užbaigė kėlinuką ir pirmąją rungtynių dalį baigė turėdami trijų taškų persvarą – 37:40.

Antrosios rungtynių pusės pradžioje keitėsi ne daug kas – surintėję svečiai vis atitrūkdavo, tačiau po to sekdavo sėkmingesnė „Krugės karių“ atkarpa. Visą ketvirtį pirmavę svečiai prieš lemiamą rungtynių dalį vėl susigrąžino dviženklę persvarą – 52:64. Ketvirtasis kėlinukas šiose rungtynėse iš esmės buvo tik formalumas. „SK „Neveronys“ ‒ LKK“ krepšininkai užtikrintai kontroliavo rungtynių eigą, o šiame ketvirtyje puolime susipindėjęs D.Kaluževičius padėjo svečiams įtvirtinti trečiąją pergalę iš eilės – 72:86 (13:23, 24:17, 15:24, 20:22)

SK „Mattas“ be vargo įveikė „Krugės karius“ (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 22:54 val.)„Neveronys ‒ KKA“ įveikė „Elektromontuotoją“ ir išlieka nepralaimėję (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 19:47 val.)„Neveronys ‒ KKA“ neturėjo vargo su „Kauno Rami“ krepšininkais (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 20:26 val.)„Resmila.lt“ įveikė „Krugės karius“ (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 22:43 val.)„Neveronys ‒ KKA“ turėjo vargo su KM „Žalgiris“ jaunimu (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 19:50 val.)„Neveronys ‒ KKA“ po pratęsimo palaužė „Hidraulines sistemas“ ir žengė į finalą (2019 balandžio 07 d., sekmadienis, 20:41 val.)„Kauno Rami“ po sunkios kovos įveikė „Krugės karius“ ir išlieka nepralaimėjusi (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 22:16 val.)„Neveronys ‒ KKA“ antrą kartą įveikė „Ryterna Group“ krepšininkus ir keliauja į pusfinalį (2019 kovo 19 d., antradienis, 22:25 val.)„Elektromontuotojas“ paskutinėmis sekundėmis įveikė „Krugės karius“ (2018 spalio 24 d., trečiadienis, 22:57 val.)„Neveronys ‒ KKA“ ekipos tritaškiai atnešė pergalę prieš „Grande“ (2019 vasario 14 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)