Kelių priežiūra vs Telia (58:73)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 11 d., Pirmadienis, 20:00 val. @ Lietuvos sporto universitetas, Sporto g. 6, Kaunas, LT-44221

„Telia“ ketvirtajame kėlinyje susidorojo su „Kelių priežiūra“

2019 vasario 11 d., Pirmadienis, 21:57 val., peržiūros: 634

Vasario 11 dieną, Lietuvos sporto universiteto salėje vyko įmonių lygos, mažosios taurės rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai „Kelių priežiūra“ bei „Telia“ komandos.

Pirmoji rungtynių pusė buvo įtin klampi. Abi komandos žaidė pozicinį krepšinį, puikiai rinko taškus, tačiau abiejoms trūko susikalbėjimo gynyboje. Po pirmojo kėlinio nedidelį pranašumą (20:18) įgijo „Telia“ komanda, kurios gretose puikiai puolime žaidė Liudas Čekavičius (10tšk.). Abiejoms komandoms įsibėgėjant, antrasis kėlinys prasidėjo tritaškių salve. Šiame ketvirtyje dvigubai pralaimėjusi kovą po krepšiu „Telia“ komanda pralaimėjo ketvirtį identišku, tačiau priešingu rezultatu ir po dviejų kėlinių rezultatas lygus (38:38).

Po ilgosios pertraukos grįžę „Kelių priežiūros“ krepšininkai nesugebėjo branginti kamuolio. Pastarieji suklydo net 7 kartus. Visgi individualių veiksmų dėka, kėlinys pralaimėtas tik 3 taškų skirtumu(11:14). Tik vieną atsarginį žaidėją turintys „Telia“ krepšininkai, atrodo, turėtų pavargti ir ketvirtajame ketvirtyje atiduoti šeimininkams pergalę, tačiau viskas įvyko priešingai. Gerai pataikę iš distancijos, pasinaudoję varžovų klaidomis, „Telia“ krepšininkai kėlinį laimi triuškinamai (21:9) ir išsiveža pergalę. Aikštelės šeimininkai geriau kovoję dėl kamuolių, tačiau priėmę prastus sprendimus puolime pralaimi varžybas 58:73 (18:20, 20:18, 11:14, 9:21)

Rezultatyviausi rungtynių žaidėjai :

BC „Bitdefender“ netikėtai sutriuškino „Kelių priežiūrą“ (2019 vasario 04 d., pirmadienis, 22:06 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ susitvarkė su „Kelių priežiūra“ (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 21:55 val.)„Festo“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš „Kelių priežiūra“ (2019 vasario 26 d., antradienis, 21:37 val.)„Modernita“ sutriuškino „VĮ „Kelių priežiūrą“ (101:41) (2018 lapkričio 19 d., pirmadienis, 23:28 val.)Rungtynių pabaigoje „Hidraulit“ palaužė VĮ „Kelių priežiūrą“ (74:81) (2018 lapkričio 12 d., pirmadienis, 22:31 val.)„Telia“ užtikrintai įveikė „Festo“ (2019 vasario 05 d., antradienis, 21:22 val.)„TransUnion“ lemiamo ketvirčio metu sudėjo visus taškus ant „i“ (2018 spalio 29 d., pirmadienis, 21:24 val.)„Telia“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „Remza & Langvila“ (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 23:27 val.)„Telia“ išlošė pergalę prieš „Alaina“ (2019 kovo 04 d., pirmadienis, 22:23 val.)Antroje rungtynių pusėje BC „Bitdefender“ palaužė VĮ „Kelių priežiūrą“ (84:74) (2019 sausio 07 d., pirmadienis, 21:58 val.)