Dumblas vs BC „Gazuotas pienas“ (67:75)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 26 d., Sekmadienis, 13:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Dumblas“ neprilygo K. Kokoškos vedamai BC „Gazuoto pieno“ komandai

2017 vasario 26 d., Sekmadienis, 15:46 val., peržiūros: 1408

Sekmadienį, vasario 26 dieną, „Kauno energijos“ sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „B“ lygos, „ALT reklama“ pirmenybių, I pogrupio rungtynės, tarp vietos „Dumblo“ ir svečių BC „Gazuoto pieno“ ekipų. Nuo pat rungtynių pradžios šeimininkai atitrūko, tačiau po šalto dušo atsigavę šeimininkai pirmojo ketvičio pabaigoje grįžo į rungtynes, o antrąjame kėlinuke išsiveržė į priekį kontroliavo rungtynių eigą, ir vienu metu turėjo 20 taškų persvarą, visgi mačo susitikime BC „Gazuoto pieno“ krepšininkai atleido vadžias ir varžovai sumažino deficitą, bet šeimininkai vistiek šventė pergalę rezultatu – 67:75 (18:15, 16:20, 13:20, 20:20)

Rungtynių pradžioje žaidimas geriau klostėsi šeimininkams, kurie atitrūko 5:0, o svečių metimai skriedavo pro šalį, tačiau kiek vėliau BC „Gazuoto pieno“ taškų sąskaitą atidarė M.Gasperavičius, tačiau svečiai ir toliau nerasdami savojo žaidimo strigo puolime. Šeimininkai sužaidus beveik šešias minutes įgijo dviženklę persvarą – 12:2. Antroje kėlinio pusėje pagavę savojo žaidimo bangą svečiai perėmė iniciatyvą ir beveik ištirpdė varžovų pranašumą. Po pirmojo kėlinio priekyje buvo šeimininkai – 18:15. Jau pačioje antrojo ketvirčio pradžioje spurtavę BC „Gazuoto pieno“ krepšininkai gan greit persverė rezultatą savo naudai (20:21). Kurį laiką žaidimas vyko apylygiai, komandos žaidė taškas į tašką. Nors svečiai turėjo 5 taškų persvarą, bet kėlinio pabaigoje išsikvėpė, jiems nesisekė rasti būdų kaip užpulti, o ir gynyba nebuvo pavyzdinė, tuo pasinaudoję „Dumblo“ krepšininkai sugebėjo sumažinti varžovų persvarą iki minimumo – 34:35.

Po pertraukos, kurį laiką, žaidimas dar klostėsi apylygiai, tačiau kėlinio viduryje spurtavę svečiai susikrovė apčiuopiamą 9 taškų persvarą – 38:47. Trečiojo kėlinuko pabaigoje žaidimas vėl išsilygino, abi komandos vis apsikeidavo rezultatyviomis atakomis, bet svečiai išsaugojo 8 taškų persvarą – 47:55. Paskutinės rungtynių dalies eigoje komandos ir vėl žaidė apylygiai, tačiau netrukus L. Sutkaus ir K. Kokoškos vedama BC „Gazuoto pieno“ ekipa įjungė aukštenę persvarą ir pradėjo triuškinti varžovus 20 taškų skirtumu – 49:69. Vis tik, didesnį atsipalaidavimą jautę šeimininkai kiek atleido žaidimo vadžias, ko pasekoje „Dumblas“ sumažino deficitą, bet šeimininkų komandos krepšininkai vistiek pasiekė įtikinamą pergalę rezultatu 67:75.

Po laimėtų rungtynių BC „Gazuoto pieno“ stovykloje nuotaikos buvo dviprasmiškos: „Rungtynes pradėjome vangiai, tačiau nuo antrojo kėlinio pradėjom žaisti savo žaidimą, susigrojom ir susikrovėm reikiamą pranašumą, kurio neišlaikėme iki galo. Norėjome laimėti bent 10 taškų, bet, deja, nepavyko ir tiek.“

Dumblas: Lukas Steikūnas – 24 tšk. (10 atk. kam., 7 išpr. praž.), Tomas Grigalevičius – 11 tšk. (6 rezult. perd.), Tomas Pukelevičius – 7 tšk.

BC „Gazuotas pienas“: Karolis Kokoška – 29 tšk., Pijus Mykolaitis – 13 tšk. (7 išpr. praž.), Mantas Gasperavičius – 12 tšk. (5 išpr. praž.)

Karolio Kokoškos vedami BC „Gazuotas pienas“ nugalėjo „R2P Sport ‒ S/M“ (2017 vasario 17 d., penktadienis, 21:31 val.)„Dumblas“ namų arenoje nusileido „Hidraulinių sistemų“ komandai (2017 kovo 19 d., sekmadienis, 22:06 val.)„Dumblas“ nesunkiai nugalėjo „Grande“ ekipą (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 16:35 val.)„Dumblas“ nesunkiai įveikė „Return“ ekipą. (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 14:32 val.)„Dumblas“ iškovojo pergalę prieš „Elektromontuotojas“ (2016 spalio 26 d., trečiadienis, 21:41 val.)„MRU VSF“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „Gazuoto pieno“ pranašumą (2017 sausio 31 d., antradienis, 22:29 val.)„Dumblas“ tarsi per treniruotę susitvarkė su „Kauno Liberalais“ (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 17:08 val.)Emocijų kupinose varžybose „Huawei“ išplėšė sunkią pergalę prieš BC „Gazuotas pienas“ (2017 kovo 15 d., trečiadienis, 22:58 val.)„Grande“ kovojo iki pabaigos, tačiau šiek tiek pritrūko iki pergalės prieš BC „Gazuotą pieną“ (2017 sausio 26 d., ketvirtadienis, 22:51 val.)„Dumblas“ jau pirmame kėlinuke susitvarkė su „Randeriu“ (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 17:58 val.)