BC „Gazuotas pienas“ vs R2P Sport ‒ S/M (100:86)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 17 d., Penktadienis, 19:55 val. @ Dainavos progimnazija, Partizanų g. 118, Kaunas, LT-50342

Karolio Kokoškos vedami BC „Gazuotas pienas“ nugalėjo „R2P Sport ‒ S/M“

2017 vasario 17 d., Penktadienis, 21:31 val., peržiūros: 1468

Penktadienio vakarą Dainavos gimnazijos sporto salėje įvyko B lygos „ALT reklama“ pirmenybių rungtynės, kuriose jėgas surėmė BC „Gazuotas pienas“ ir svečių teisėmis atvykę „R2P Sport ‒ S/M“.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo svečiai, kurie lengvai pradėjo rinkti taškus, o BC „Gazuoto pieno“ tiek puolimas, tiek gynyba ėmė strigti ir šeimininkų treneris sužaidus tik dvi minutes buvo priverstas išnaudoti minutės pertraukėlę ( 7:9). Po pertraukėlės „R2P Sport ‒ S/M“ toliau išlaikė iniciatyvą savose rankose ir didino pranašumą, tačiau aikštelės šeimininkai sugebėjo išlipti iš duobės, kur surengė sėkmingą atkarpą net 14:0 ir prieš antrą kėlinuką susikrovė dviženklį pranašumą – 26:16.

Antrame kėlinyje BC „Gazuotas pienas“ toliau nestabdė apsukų, o K.Kokoška žudė varžovus tolimais metimais ( 36:23). Vis dėlto, „R2P Sport ‒ S/M“ atsakė keletą sėkmingų atkarpų ir skirtumas ištirpo iki penkių taškų ( 41:36). Per likusį laiką šeimininkai pasinaudojo svečių klaidomis , kur atstatė turėtą pranašumą – 53:42.

Po ilgosios pertraukos toliau tarp ekipų vyko atkakli kova. „R2P Sport ‒ S/M“ sugebėdavo susimažinti skirtumą , tačiau BC „Gazuotas pienas“ greitai sureaguodavo į varžovų išpuolį ir atstatydavo turėtą atotrūkį ( 68:53). Mindaugas Mackevičius vienas traukdavo komandą ant pečių, tačiau vienas nesugebėjo pasipriešinti BC „Gazuoto pieno“ žaidėjams. Kėlinuko pabaigą „R2P Sport ‒ S/M“ užbaigė greitomis atakomis ir komandas vėl skyrė 7 taškai – 75:68.

Ketvirtą kėlinuką šeimininkai pradėjo „sausa“ atkarpa 7:0. „R2P Sport ‒ S/M“ kilo į lemiamą kovą, tačiau BC „Gazuotas pienas“ išlaikė iniciatyvą savose rankose ir neišbarstė pranašumo ( 93:77). Likus žaisti keturias minutes šeimininkų treneris išleido antrą penketuką į aikštelę, kur puikiai susitvarkė su varžovais ir BC „Gazuotas pienas“ iškovojo svarbią pergalę, rezulatu – 100:86.

BC „Gazuotas pienas“: Karolis Kokoška – 35 tšk., Elvinas Kaluginas – 18 tšk., Mantas Gasperavičius – 17 tšk. (14 atk. kam.)

R2P Sport ‒ S/M: Mindaugas Mackevičius – 33 tšk., Ignas Vanagas – 17 tšk., Arūnas Rožė – 14 tšk. (18 atk. kam., 7 rezult. perd.), Edvinas Karpavičius – 12 tšk.

„Banga“ lengvai įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ (2017 kovo 16 d., ketvirtadienis, 22:59 val.)BC „Gazuotas pienas“ neturėjo vargo su „Grande“ (2016 gruodžio 16 d., penktadienis, 22:26 val.)Antroje rungtynių pusėje „Dumblas“ įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ (2017 vasario 07 d., antradienis, 21:42 val.)BC „Gazuotas pienas“ įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipą (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 20:19 val.)„Dumblas“ neprilygo K. Kokoškos vedamai BC „Gazuoto pieno“ komandai (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 15:46 val.)United ‒ „R2P Sport“ po atkaklios kovos įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 14:11 val.)Bedantį puolimą demonstravęs BC „Gazuotas pienas“ neprilygo „Akademijai“ (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 23:52 val.)P. Mykolaitis, L. Sutkus, M. Stankevičius surinko po dvigubą dublį, o BC „Gazuotas pienas“ įveikė „R2P Sport – S/M“ šešetuką (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 22:22 val.)Grupės lyderių kovoje ‒ pirmoji „R2P Sport ‒ S/M“ nesėkmė (2016 gruodžio 01 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)KK „Garliava“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti „R2P Sport ‒ S/M“ pranašumą (2016 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:08 val.)