BC „Game On“ vs Kauno švara (70:65)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 28 d., Trečiadienis, 21:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Atkakliose rungtynėse „Krugės kariai“ palaužė „Kauno Švarą“ (70:65)

2018 lapkričio 28 d., Trečiadienis, 23:08 val., peržiūros: 1143

Lapkričio 28d., Trečiadienį, 21:15val., Kauno energijos sporto salėje įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, B pogrupio reguliariosios rungtynės, kuriose susitiko: šeimininkai –„Krugės kariai“ ir svečiai – „Kauno Švara“.

Rungtynės prasidėjo apylygia abiejų ekipų kova, tačiau įpusėjus kėliniui iniciatyvą perėmė svečiai, spurtuodami 12:2 susikrovė 13 taškų pranašumą (6:19). Pirmojo kėlinio pabaigoje „Kauno Švaros“ krepšininkai dviženklį pranašumą išlaikė – 12:24. Antrąjį ketvirtį 6 taškais be atsako pradėjo „Krugės kariai“, kurie sumažino atsilikimą iki 6 taškų (18:24), tačiau svečiams pavyko greitai atstatyti turėta persvarą ir ją išlaikė iki pirmosios rungtynių pusės pabaigos – 30:42.

Antros rungtynių pusės pradžioje „Kauno Švara“ padidino pranašumą iki 17 taškų (30:47), tačiau trečiąjį kėlinį solidžiai pradėję šeimininkai vis tirpdė varžovų pranašumą, o paskutinę kėlinio ataką persverė rezultatą savo naudai – 54:53. Ketvirtame kėlinyje vyko atkakli kova, tačiau antros rungtynių pusės pradžioje užsivedę ir su varžovų gynyba susitvarkę „Krugės kariai“ išlaikė pranašumą visą ketvirtąjį kėlinį ir privertė varžovus likti be pergalės šį sezoną – 70:65 (12:24, 18:18, 24:11, 16:12).

„Krugės kariai“ Žygintas Karalius:

Pirmoje pusėje išvis labai nesisekė puolimas, turbūt tai buvo varžovų gynybos pasėkmė, nes labai gerai surinko žmones, bandėm stot zona – pataikė tritaškius, todėl šiek tiek pirmoje dalį pabėgo. Antroje dalyje pavyko patraukti greitas atakas, o toliau pasivijom ir iškovojom pergalę.

„Alaina“ palaužė „Kauno švarą“ (85:70) (2019 sausio 25 d., penktadienis, 20:11 val.)Rungtynių pabaigoje „Krugės kariai“ palaužė BC „Prisikėlusius“ (66:61) (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 19:38 val.)Banguotose rungtynėse „Resmila.lt“ be pergalių paliko „Kauno Švaros“ krepšininkus (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 23:01 val.)„Krugės kariai“ susitvarkė su „Street Food“ (65:44) (2018 spalio 31 d., trečiadienis, 23:50 val.)Tris kėlinius atsilikinėję „KMAIK“ ketvirtajame nukovė „Kauno švara“ (2019 vasario 12 d., antradienis, 21:34 val.)„Krugės kariai“ rungtynių pabaigoje palaužė KK „Žaibas“ krepšininkus (2018 gruodžio 16 d., sekmadienis, 21:26 val.)„Kauno Švara“ palaužė „ExMarkets“ komandą (2019 vasario 05 d., antradienis, 22:50 val.)BC „Prisikėlę“ nugalėjo „Kauno Švaros“ krepšininkus (2019 sausio 11 d., penktadienis, 22:53 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ lengvai įveikė „Kauno švarą“ (2018 spalio 23 d., antradienis, 23:19 val.)„Kauno Rami“ be pergalių paliko „Kauno Švaros“ krepšininkus (2018 gruodžio 18 d., antradienis, 22:59 val.)