ExMarkets vs Kauno TPMC ‒ 2 (64:74)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 sausio 28 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

„Kauno TPMC ‒ 2“ pasiekė svarbią pergalę prieš „ExMarkets“

2019 sausio 28 d., Pirmadienis, 22:22 val., peržiūros: 667

Sausio 28 d., pirmadienį, Saulės gimnazijos sporto salėje įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, I pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai – „ExMarkets“ (5/7) ir svečiai – „Kauno TPMC ‒ 2“ (4/8).

Rungtynių pradžioje „Kauno TPMC ‒ 2“ išsiveržė į priekį 6:9. Bet tada „ExMarkets“ surengė kelias greitas atakas, spurtavo ir po pirmo ketvirčio pirmavo 23:15.

Antrajame kėlinuke po dviejų tritaškių svečiai priartėjo iki minimumo 27:26. Visgi, tada iniciatyvos ėmėsi šeimininkų krepšininkas T.Grubliauskas, kurio metimai leido „ExMarkets“ įgyti dviženklį pranašumą – 38:28. Bet „Kauno TPMC ‒ 2“ atsigavo, P.Glaniauskas pataikė kelis sunkius metimus, vieną tolimą paskutinę kėlinuko sekundę, taip išlygindamas rungtynių rezultatą 40:40.

Trečiajame kėlinuke nežymią persvarą turėjo „Kauno TPMC ‒ 2“, kuri po trijų kėlinių pirmavo 52:56.

Lemiamame ketvirtyje Petrauskų dueto ir E. Pociaus vedami svečiai labai greitai įgijo dviženklę persvarą ir laimėjo šį susitikimą rezultatu 64:74 (23:15, 17:25, 12:16, 12:18).

„Kauno TPMC ‒ 2“ įveikė garbingai besipriešinusius „KMAIK“ (2019 vasario 21 d., ketvirtadienis, 19:46 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ nepasipriešino „Elektromontuotojams“ (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 20:31 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ ekipos puolimas nepaliko vilčių „Baltic Transline“ (2018 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 21:25 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ lengvai įveikė „Kauno švarą“ (2018 spalio 23 d., antradienis, 23:19 val.)Pirmose 1/4 rugtynėse „Kauno TPMC ‒ 2“ comebackas ir pergalė prieš Asociaciją „Lietuvos karininkų ramovė“ (2019 kovo 12 d., antradienis, 22:05 val.)„Kauno Švara“ palaužė „ExMarkets“ komandą (2019 vasario 05 d., antradienis, 22:50 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ didžiuliu skirtumu įveikė „Alainos“ ekipą (2019 vasario 14 d., ketvirtadienis, 19:42 val.)Tik rungtynių pabaigoje „Kauno TPMC – 2“ įrodė pranašumą prieš „Street food“ ekipą (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 19:06 val.)BC „Rhino“ rimtai pasipriešino „ExMarkets“ komandai (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 20:19 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ po inirtingos kovos palaužė „Kriugės karius“ (2018 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 19:20 val.)