KM „Žalgiris“ vs ExMarkets (61:58)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 14 d., Trečiadienis, 19:45 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

KM „Žalgiris“ jaunimas palaužė „ExMarkets“ (61:58)

2018 lapkričio 15 d., Ketvirtadienis, 12:45 val., peržiūros: 1012

2018 lapkričio 14 d., Krepšinio mokyklos „Žalgiris“ sporto salėje, įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko šeimininkai KM „Žalgiris“ jaunimas prieš svečius „ExMarkets“.

Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių jaunimas presingavo varžovus ir gerų gynybos dėka varžovai nerado kelių link krepšio ir kėlinio viduryjė jaunimas pirmavo sausai (12:0). Visgi vėliau svečiams pavyko atsidaryti, bet jau po pirmojo kėlinuko reikėjo kažką keisti, kad prisivyti varžovus (19:5).

Antrąjame kėlinyje šeimininkai ir toliau rodė iniciatyvą ir išlaikė persvarą savo rankose (27:14), bet „ExMarkets“ kėlinuko pabaigoje šiek tiek spurtavo, kas leido prieš ilgąją pertrauką šiek tiek sumažinti atsilikimą (33:24).

Trečiajame ketvirtyje KM „Žalgiris“ ir toliau pirmavo dviženkliu skirtumus, tačiau ankstyva penktoji D.Graudinis pražanga išmušė jaunimą iš pusiausvyros, o tuo pasinaudoję svečiai spurtavo 2:12, kas leido prieš lemiamą ketvirtį vėl grįžti į kovą (42:40).

Ketvirtąjame kėlinyje svečiai dominavo po krepšiais ir po taiklaus M. Samuolio tolimo metimo, pirmavo jau 4 taškais (52:56). Visgi jaunimas nepasidavė ir švieslentej degant lygiam rezultatui, „ExMarkets“ komanda prasižengė nesportine pražangą, o šeimininkų komandos žaidėjas M.Valaitis tuo pasinaudojęs realizavo abi baudas ir įtvirtino komandos pergalę rezultatu 61:58 (19:5, 14:19, 9:16, 19:18).

KM „Žalgiris“ komandos žaidėjas M.Valaitis:

Pradėjome rungtynes tikrai neblogai, praleidome mažai taškų, susigynėme, vėliau žaidimui įsibegėjus padarėm daug kvailų klaidų gynyboje, visiškai nejudėjom, bet rungtynių pabaigoje sužaidėme kaip komanda, vieni kitu tikėjom, o tas ir buvo raktas į pergalę.

KM „Žalgiris“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Gemavila“ (72:63) (2018 gruodžio 14 d., penktadienis, 06:36 val.)„Kauno Švara“ palaužė „ExMarkets“ komandą (2019 vasario 05 d., antradienis, 22:50 val.)KM „Žalgiris“ lengvokai įveikė „Arkus“ (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 21:47 val.)Atkaklioje kovoje BC „Straight“ palaužė „ExMarkets“ (2018 spalio 24 d., trečiadienis, 22:56 val.)KM „Žalgiris“ susitvarkė su „Kauno Rami“ (90:73) (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 22:08 val.)KM „Žalgiris“ lengvai susitvarkė su BC „Rhino“ (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 22:55 val.)KM „Žalgiris“ nesuiteikė vilčių komandai „Nebajeris“ (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 22:00 val.)BC „Rhino“ rimtai pasipriešino „ExMarkets“ komandai (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 20:19 val.)KM „Žalgiris“ užtikrintai įveikė „Elektromontuotojas“ (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 21:24 val.)„Ryterna Group“ neturėjo daug vargo su „ExMarkets“ (2018 gruodžio 19 d., trečiadienis, 08:46 val.)