Ryterna Group vs ExMarkets (71:53)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gruodžio 18 d., Antradienis, 20:40 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Ryterna Group“ neturėjo daug vargo su „ExMarkets“

2018 gruodžio 19 d., Trečiadienis, 08:46 val., peržiūros: 884

Antradienį, gruodžio 18-ąją dieną, „Kauno energijos“ sporto salėje buvo sužaistos KKL C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, B pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Ryterna Group“ ir svečių „ExMarkets“komandos.

Jau pačioje rungtynių pradžioje išryškėjo visapusiškas šeimininkų pranašumas. Šeimininkai nors ir ne puikiai žaisdami pirmajį ketvirtį laimėjo gana užtikrintai ir susikrovė dviženklį pranašumą – 19:4. Antrajame ketvirtyje vaizdas aikštelėje jau buvo malonesnis akiai. Svečiai po pirmojo prasto kėlinio, antrajame tiesiog siautėjo puolime, tačiau patirties stygius ir klaidos gynyboje jiems neleido pasivyti varžovų. Po pirmosios rungtynių pusės ir toliau priekyje buvo „ Ryterna Group“ – 39:25.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė. Šeimininkai vėl geriau sužaidė trečią kėlinuką ir jame įgijo solidžią persvarą, kurią beliko išlaikyti iki rungtynių pabaigos – 60:34. Ketvirtasis ketvirtis šiose rungtynėse buvo tik formalumas ir kiek atsipalaidavę šeimininkų krepšininkai leido kėlinį laimėti varžovams, tačiau tai rungtynių baigčiai įtakos neturėjo. „Ryterna Group“ gana lengvai iškovojo 6-ąją pergalę turnyre – 71:53 (19:4, 20:21, 21:9, 11:19).

„Ryterna Group“ susitvarkė su „Nauja banga“ (2019 sausio 15 d., antradienis, 21:53 val.)„Ryterna Group“ įveikė „Tuos geresnius“ (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 19:45 val.)„Ryterna Group“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su BC „Rhino“ (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 22:49 val.)„Ryterna Group“ privertė pasiduoti „Gemavila“ ekipą (2019 sausio 29 d., antradienis, 22:00 val.)Ryterna Group nesėkmingai priėmė pirmaujančius SK „Mattas“ (2019 vasario 12 d., antradienis, 23:49 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ pasiekė svarbią pergalę prieš „ExMarkets“ (2019 sausio 28 d., pirmadienis, 22:22 val.)BC „Rhino“ kiek netikėtai įveikė „ExMarkets“ krepšininkus (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 19:13 val.)Atkakliose rungtynėse „Ryterna Group“ nugalėjo „Laipsniai“ komandą (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 22:47 val.)Negausiai susirinkę „Ryterna Group“ turėjo pripažinti „Nebajerio“ pranašumą (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 21:41 val.)„Ryterna Group“ nesunkiai įveikė „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ ekipą (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 20:02 val.)