Ryterna Group vs BC „Straight“ (46:48)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 gruodžio 05 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Ryterna“ rungtynių pabaigoje paleido pergalę iš rankų

2017 gruodžio 05 d., Antradienis, 22:33 val., peržiūros: 565

Gruodžio 3 dieną „Kauno energijos“ sporto salėje įvyko KKL „Įmonių“ lygos „Xiaomi“ pirmenybių, Didžiosios taurės G pogrupio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Ryterna“ priemė svečius – BC „Straight“ komandą. Šeimininkai iki šių rungtynių buvo iškovoję penkias pergales ir dukart patyrė pralaimėjimą , o BC „Straight“ sąskaitoje buvo septynios pergalės ir nei vieno pralaimėjimo.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė nerezultatyviai, o sutikimo taškų sąskaitą pirmieji atidarė BC „Straight“. Įpusėjus ketvirtai minutei rezultatas buvo lygus (4:4). Likusį kėlinio laiką komandos ir toliau begalo sunkiai rinko taškus, tačiau įmetus vienai komandai netrukus kita taip pat atsakydavo rezultatyviu išpuoliu ir po pirmojo kėlinuko rezultatas tebebuvo lygus – 9:9. Antro kėlinio pradžioje komandos jau žaidė rezultatyviau, o BC „Straight“ netrukus kiek atitolo (11:19). Vėliau vienuolika taškų be atsako pelnė šeimininkai ir išsiveržė į priekį. Į duobę įkritę svečiai iki kėlinio galo taip ir nerado būdų kaip susigrąžinti iniciatyvą – 29:23.

Po pertraukos komandos ir vėl sunkiai rinko taškus. Svečiai kartas nuo karto bandydavo priartėti prie varžovų, tačiau į kiekvieną tokį jų bandymą „Ryterna“ rasdavo atsakymą ir prieš lemiamą ketvirtį išlaikė apčiuopiamą persvarą – 42:33. Ketvirtame kėlinyje komandos atkakliai kovojo, o svečiai vėl po truputį mažino deficitą, kol galiausiai įpusėjus ketvirčiui jį išlygino. Toliau sekęs nervų, klaidų ir netaiklių metimų karas tęsėsi iki pat rungtynių pabaigos. Likus žaisti pusantros minutės „Ryterna“ puolėjas J.Mozerskis pataikė du taškus, tačiau nerealizavo baudos metimo (46:44), bet tai buvo paskutiniai šeimininkų taškai. Netrukus rezultatą išlygino D.Truncė, o pergalingus taškus BC „Straight“ komandai pelnė A.Eitutis. „Ryterna“ turėjo pakankamai laiko surengti paskutinį išpuolį, tačiau jų ataka baigėsi klaida ir tai buvo viskas šiose rungtynėse – 46:48 (9:9, 20:14, 13:10, 4:15).

Po pergalės BC „Straight“ žaidėjai kalbėjo:

„Žaidimas tik geryn, vis bandom tą schenarijų, kad išeinam ir pareinam, lyg iš anapilio. Turbūt trečias ar ketvirtas mačas, kai ir minus dešimt ar daugiau sugrįžtam į rungtynes, o tai parodo, kad turim charakterį. Per tiek metų turbūt jau užsigrudinom. Svarbiausia, kad nepalūžtam ir vis sugebam grįžti ir sužaisti rungtynių pabaigą“

„MRU VSF“ rungtynių pabaigoje palaužė „Ryterna Group“ (77:69) (2018 sausio 30 d., antradienis, 22:24 val.)„Ryterna Group“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Return“ (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 22:08 val.)„Ryterna Group“ antroje rungtynių pusėje įveikę „Elektromontuotoją“ (2018 sausio 10 d., trečiadienis, 20:27 val.)Rungtynių pabaigoje BC „Straight“ įveikė „Kauno Rami“ (2018 vasario 12 d., pirmadienis, 23:50 val.)„Ryterna Group“ dominavo pratęsime ir įveikė „MRU VSF“ (2017 gruodžio 20 d., trečiadienis, 00:13 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ antroje rungtynių pusėje palaužė BC „Straight“ (75:65) (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 23:47 val.)„Ryterna Group“ išsvaistė dviženklę persvarą ir vos neprisižaidė su „Kauno Rami“ (2018 vasario 20 d., antradienis, 22:59 val.)Dienos rungtynėse sunki „MRU VSF“ pergalė prieš BC „Straight“ (2018 sausio 09 d., antradienis, 22:08 val.)„Ryterna Group“ nurungė negausią „Resmila.lt“ komandą (2017 lapkričio 17 d., penktadienis, 23:21 val.)„Ryterna“ nesunkiai įveikė penkiese susirinkusius „ASU dublerius“ (2018 sausio 16 d., antradienis, 23:16 val.)